Есберітокс (Combined drugs) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Шапер & Брюммер ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби. Інші імуностимулятори. Міфамуртид.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 3,2 мг сухого екстракту (4-9:1) із суміші сировини: кореневищ баптизії красильної (Bapticia tinctoria L); кореня ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea Moench); коренів ехінацеї паліди (Echinacea pallida Nutt); молодих пагонів та листя туї (Thuja occidentalis L.). Екстрагент: етанол 30 % (об/об);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; макрогол 6000; магнію стеарат; сахароза.

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Шапер & Брюммер ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби. Інші імуностимулятори. Міфамуртид.

Показання до застосування:

Для зміцнення опірності організму як підтримуюча терапія при комплексному лікуванні вірусних застудних захворювань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату. Не слід застосовувати препарат хворим з прогресуючими системними захворюваннями (туберкульоз та саркоїдоз); при аутоімунних захворюваннях (колагеноз, розсіяний склероз); при імунодефіцитних станах (СНІД, ВІЛ-інфекції); при імуносупресорних станах, спричинених застосуванням цитостатичних препаратів або імуносупресорів, наприклад після трансплантації; при гематологічних захворюваннях (лейкемія, агранулоцитоз).

Особливості застосування:

У випадку, якщо симптоми захворювання посилюються або продовжуються довше, ніж 10 днів, або виникла задишка, гарячка, гнійні або кров’янисті виділення, слід звернутися до лікаря. Пацієнтам, які страждають від рідкісної спадкової непереносимості галактози, спадкової непереносимості фруктози, дефіциту сахарази ізомальтази, дефіциту лактази або порушення всмоктування глюкози і галактози, не слід застосовувати Есберітокс, таблетки.Застосування у період вагітності або годування груддю.Не застосовувати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком від 12 років приймати 3 рази на добу по 3 - 6 таблеток.Дітям віком від 7 до 11 років: 3 рази на добу по 2 таблетки.Дітям віком від 4 до 6 років: 3 рази на добу по 1 - 2 таблетки.Таблетки необхідно запивати великою кількістю рідини, бажано водою, або розчиняти у ротовій порожнині вранці, в обід та ввечері. Діти.Препарат призначений для дітей віком від 4 років.

Передозування:

Передозування не спостерігалося.

Побічні дії:

Оцінка побічних ефектів ґрунтується на таких показниках частоти:дуже часто: ≥ 1/10;часто: ≥ 1/100 до < 1/10;рідко: ≥ 1/1,000 до < 1/100;рідко: ≥ 1/10,000 to < 1/1,000;дуже рідко: < 1/10,000;невідомо: частота не може бути встановлена з доступних даних.З боку імунної системи:Реакції підвищеної чутливості, включаючи шкірний висип, свербіж, набряк обличчя, задишка, зниження артеріального тиску. З боку шлунково-кишкового тракту:Біль у животі, блювання, діарея.Загальні порушення: Запаморочення.Дані щодо частоти відсутні.

Лікарська взаємодія:

Встановлено, що препарат з кореня ехінацеї пурпурової впливає на діяльність цитохрому-Р450 ізоформи CYP3A або CYP1A2, які задіяні у метаболізмі лікарських засобів. Для інших компонентів препарату Есберітокс, таблетки досліджень не проводили. Цей лікарський препарат не достатньо досліджений щодо зазначеного вище ефекту. Таким чином, препарат Есберітокс, таблетки не слід застосовувати разом з лікарськими засобами, виведення яких залежить від діяльності цитохрому-Р450 ізоформи CYP3A або CYP1A2. На даний час невідомі будь-яких протипоказання щодо прийому препарату Есберітокс, таблетки з їжею та напоями. Відповідні дослідження з препаратом не проводили.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 таблеток у блістері; по 2, або 3, або 5, або по 10 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.