Ізофон інструкція по застосуванню

Ізофон фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ізофон капсули по 100 мг №1000 у бан.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5572/01/01 від 15.12.2006. Наказ № 834 від 15.12.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить 100 мг або 200 мг ізофону. Форма випуску.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові з корпусом білого кольору та кришечкою білого, блакитного, жовтого або світло-помаранчевого кольору капсули, що містять білий кристалічний порошок або прозорі кристали з жовтим або рожевим відтінком, без запаху;

Виробник:

Гродненський ЗМП, РУП, Руспубліка Білорусь

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють процеси імунітету

Фармакологічні властивості:

Ізофон належить до антимікобактеріальних (протитуберкульозних) препаратів, що мають імунотропну активність. Фармакодинаміка. Ізофон виявляє антимікобактеріальну активність відносно збудників туберкульозу, лепри та деяких інших мікобактерій, а також деяких збудників хвороб, що передаються статевим шляхом (хламідії). Ізофон виявляє імунотропну дію, стимулює імунну систему, впливаючи на всі три її ланки, що надзвичайно важливо при терапії мікобактеріозів (туберкульозу, лепри), які часто протікають на фоні імунодефіциту. Препарат не має подразнюючої, сенсибілізуючої дії, не впливає на швидкість згортання крові та фібринолітичну активність.Фармакокінетика. При пероральному застосуванні препарату найвища концентрація в крові відзначається через 6 годин. Зберігається на такому рівні протягом 12 - 18 годин з поступовим зниженням, що дає змогу застосовувати препарат 2 рази на добу. Біодоступність препарату становить 50%, основний шлях виведення – кишково-шлунковий тракт.

Показання до застосування:

Ізофон рекомендується застосовувати для комплексного лікування туберкульозу у дорослих і дітей від 5 до 16 років, а також для лікуванні лепри та інших мікобактеріозів. Найбільш ефективним препарат є при лікування свіжих (первинних) форм туберкульозу та інших неспецифічних захворювань, що протікають на фоні імунодефіциту. Призначають Ізофон хворим з підвищеною чутливістю до ізоніазиду. Застосовують препарат у комбінації з іншими протитуберкульозними препаратами, за необхідності – з антибіотиками широкого спектра дії, іншими імуномодуляторами і хіміотерапевтичними засобами. Ізофон може застосовуватись для профілактики захворювання на туберкульоз, особливо у дітей.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість (алергія) до препарату, вагітність, годування груддю, дитячий вік до 5 років, тяжкі форми печінково-ниркової недостатності.

Особливості застосування:

Застосування препарату в періоди вагітності та лактації. У зв’язку з відсутністю клінічних даних про безпеку застосування, препарат не призначають вагітним і жінкам, які годують груддю Вплив на здатність керувати автомобілем та роботу з механічними приладами. У зв’язку з можливістю виникнення запаморочення, особливо при передозуванні, необхідно утримуватись на час лікування від виконання робіт, що вимагають підвищеної уваги, пов’язаних з роботою з механізмами і керуванням транспортними засобами.У зв’язку з нижчою порівняно з ізоніазидом гепатотоксичною дією не потребує істотної корекції дози при лікуванні людей похилого віку. Взаємодія з лікарськими засобами. Ізофон посилює дію антибіотиків, протитуберкульозних препаратів, кортикостероїдів і протизапальних засобів. Препарат ефективний у комбінаціях з антибіотиками (макролідами, цефалоспоринами, аміноглікозидами). Його можна комбінувати з імуномодуляторами та іншими хіміотерапевтичними протитуберкульозними (антимікотичними) засобами.

Спосіб застосування та дози:

Призначають дорослим і дітям старше 5 років. Ізофон застосовують внутрішньо. Разова доза для дорослих становить 400 - 800 мг, а добова – 800 - 1 600 мг. Для дітей від 5 до 16 років добова доза становить 10 - 12 мг/кг маси тіла дитини, але не більше 600 мг на добу за одне приймання. Добову та курсову дозу встановлює лікар індивідуально, залежно від ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання. Курс лікування при свіжовиявлених захворюваннях (туберкульоз, лепра) становить від 1- 6 міс. При хронічному перебігу захворювання курс лікування може подовжуватись до 12 місяців. Добову дозу (800 мг) краще вживати зранку, не розділяючи на два приймання, але за потреби, за призначенням лікаря, більш високі добові дози можна розділяти на два приймання (зранку і ввечері). Приймати рекомендується за 30 хвилин до їди або через 2 години після їди.

Передозування:

При передозуванні можливі виникнення коматозного стану та симптоми периферичного невриту. Специфічного антидоту немає. Лікування симптоматичне: промивання шлунка, застосування активованого вугілля. Ефективним є гемодіаліз. 

Побічні дії:

Препарат добре переноситься. Інколи може спостерігатися запаморочення, головний біль. Ці явища швидко минають та не потребують додаткового лікування.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 15 - 25о С.Термін придатності - 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 100 мг № 50 або по 200 мг № 20 у скляній банці; капсули по 100 мг № 10 у контурній чарунковій упаковці, 5 х № 10 в пачці або по 200 мг № 10 у контурній чарунковій упаковці, 2 х №10 в пачці.DAMAST GmbH  Дамаст ГмбХАдреса. Хардентбергплатц 2,10623 Берлін, Німеччина.Hardenbergplatz 2,10623 Berlin, Germany

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: isophone;N-(6-метил-2,4-діоксо-1,2,3,4-тетрагідро-5Н-піримідин-4-сульфон)-N- ізонікотиноїл - гідразид;
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ізофон
Виробник:Гродненський ЗМП, РУП, Руспубліка Білорусь
Форма випуску: Капсули по 100 мг № 50 або по 200 мг № 20 у скляній банці; капсули по 100 мг № 10 у контурній чарунковій упаковці, 5 х № 10 в пачці або по 200 мг № 10 у контурній чарунковій упаковці, 2 х №10 в пачці.DAMAST GmbH  Дамаст ГмбХАдреса. Хардентбергплатц 2,10623 Берлін, Німеччина.Hardenbergplatz 2,10623 Berlin, Germany
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5572/01/01 від 15.12.2006. Наказ № 834 від 15.12.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Isofon
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить 100 мг або 200 мг ізофону. Форма випуску.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що стимулюють процеси імунітету
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама