Кромоглін інструкція по застосуванню

Кромоглін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Кромоглін спрей наз., р-н, 20 мг/мл по 15 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3935/01/01 від 01.09.2010. Наказ № 750 від 01.09.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: натрію кромоглікат.1 мл спрею містить натрію кромоглікату 20 мг; 1 доза (0,14 мл) містить натрію кромоглікату 2,8 мг;допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Виробник:

Меркле ГмбХ для "ратіофарм ГмбХ", Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протиалергiчний лікарський засіб за виня

Показання до застосування:

Профілактика та лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих і дітей віком старше 5 років.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до натрію кромоглікату або до інших складових препарату;поліпи носової порожнини;тяжка ниркова та/або печінкова недостатність;дитячий вік до 5 років;I триместр вагітності.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Незважаючи на відсутність даних про несприятливу дію Кромогліну на плід і новонародженого, застосовують препарат у II та III триместрах вагітності тільки за суворими показаннями і під ретельним лікарським контролем стану жінки та плоду. Можливість лікувати препаратом на інших стадіях вагітності вирішує лікар виходячи із співвідношення користь від застосування/ризик для дитини.Діюча речовина препарату – натрію кромоглікат – потрапляє у грудне молоко у дуже незначних кількостях, які не можуть завдати шкоди здоров’ю немовляти. Однак застосування Кромогліну у період годування груддю можливо тільки після ретельного аналізу лікарем співвідношення користь/ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає. У чутливих хворих можливе виникнення небажаних реакцій з боку центральної нервової системи (а саме, запаморочення).Діти.

Спосіб застосування та дози:

Кромоглін  дорослим  і дітям віком старше 5  років  призначають  по 1 впорскуванню (2,8 мг) у кожний носовий хід 4 рази на добу. Частоту застосування можна збільшити, але вона не повинна перевищувати 6 разів на добу (по 1 дозі).Під час введення препарату рекомендується легко дихати через ніс. Після кожного застосування захисну кришку встановлюють на місце. Курс лікування Кромогліном розпочинають перед контактом пацієнта з відомим алергеном (наприклад з пилком рослин, домашнім пилом, спорами грибків) i проводять регулярно протягом усього періоду дії алергену на організм людини. Препарат призначений тільки для профілактичного або тривалого лікування. У зв’язку з цим після стихання симптомів захворювання лікування слід продовжувати доти, доки пацієнт буде піддаватися впливу алергенів (пилку, домашнього пилу, спорів грибів, харчових алергенів). Терапевтичний ефект повинен регулярно контролюватися. Після стійкої стабілізації клінічної симптоматики можна спробувати зменшити частоту застосування.Для більш швидшого досягнення ефекту за 2-3 дні до застосування кромогліну можна призначати протинабрякові назальні краплі. У деяких випадках доцільна короткочасна комбінація з іншими антигістамінними препаратами.Перед першим застосуванням необхідно зняти захисний ковпачок, натиснути на розпилювач до утворення дрібнодисперсного аерозолю. Вставити отвір розпилювача у носовий хід і натиснути 1 раз. Під час упорскування зробити легкий вдих через ніс. Для попередження кристалізації розчину в поршневому механізмі слід знімати наконечник після кожного використання.

Передозування:

При передозуванні можливе посилення побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Для опису частоти побічних дій використано таку класифікацію: Дуже поширені: ³1/10 поширені: ³1/100 і <1/10 нечасті: ³1/1 000 і <1/100 рідкі: ³1/10 000 і <1/1 000 дуже рідкі: <1/10 000 (включаючи поодинокі повідомлення). Розлади імунної системи.Рідкі: алергічні реакції, такі як ангіоневротичний набряк обличчя, язика, губ, повік; сльозотеча.Дуже рідкітяжкі генералізовані анафілактичні реакції, бронхоспазм, набряк гортані.Розлади травного тракту..Поширені: неприємні смакові відчуття, нудота, блювання.Рідкі: дисфагія, виразка слизової оболонки.Розлади нервової системи.Рідкі: головний біль, запаморочення.Розлади респіраторної системи.Поширені: подразнення слизової оболонки носа, легка сухість у горлі.Рідкі: носові кровотечі, кашель, утруднення дихання.Дуже рідкі:, осиплість голосу.Судинні розлади.Рідкі: артеріальна гіпотензія.Розлади з боку шкіри та підшкірно-жирової тканини.Рідкі: свербіж, кропив’янка, висипання.

Лікарська взаємодія:

Відсутні дані про негативну лікарську взаємодію Кромогліну у формі назального спрею з іншими лікарськими засобами. При включенні Кромогліну у терапію разом з іншими антигістамінними препаратами, β-адреноміметиками, глюкокортикостероїдами і теофіліном доза останніх може бути зменшена або їх відміняють за рекомендацією лікаря.

Термін придатності:

5 років. Після першого використання флакона - 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці. Спеціальних умов зберігання не вимагає.

Форма випуску / упаковка:

По 15 мл спрею у флаконі у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняПацієнт має бути попереджений про необхідність регулярно застосовувати препарат.При нирковій недостатності рекомендується проводити моніторинг функціональних показників; при необхідності добова доза може бути знижена.Випадкове проковтування розчину препарату є безпечним. Жодних спеціальних заходів не знадобиться.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R01AC01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Кромоглін
Виробник:Меркле ГмбХ для "ратіофарм ГмбХ", Німеччина
Форма випуску: По 15 мл спрею у флаконі у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3935/01/01 від 01.09.2010. Наказ № 750 від 01.09.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Cromoglicic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: натрію кромоглікат.1 мл спрею містить натрію кромоглікату 20 мг; 1 доза (0,14 мл) містить натрію кромоглікату 2,8 мг;допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протиалергiчний лікарський засіб за виня
Код АТС:R01AC01 - Кромогліциєва кислота
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама