Локоїд Крело інструкція по застосуванню

Локоїд Крело фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Локоїд Крело емульсія н/ш 1 мг/г по 30 г у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4471/03/01 від 07.12.2012. Наказ № 995 від 07.12.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: гідрокортизону 17-бутират; 1 г емульсії містить 1 мг гідрокортизону 17-бутирату;допоміжні речовини: спирт цетостеариловий, макрогол цетостеариловий ефір, парафін білий м’який, парафін, олія бораже, пропіленгліколь, бутилгідрокситолуол (Е 321), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), бутилпарагідроксибензоат, натрію цитрат, кислота лимонна безводна, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

емульсія майже білого кольору.

Виробник:

Теммлер Італіа С.р.Л.

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби. Кортикостероїди для застосування у дерматології. Бетаметазон.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Гідрокортизону 17-бутират є активним синтетичним негалогенізованим кортикостероїдом для місцевого застосування. Швидко виявляє протизапальну, протинабрякову, протисвербіжну дію. Його ефективність така сама, як і галогенізованих стероїдів. Застосування у рекомендованих дозах не спричиняє пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи. Хоча тривале застосування великих доз препарату, особливо при використанні оклюзійних пов`язок, може призвести до збільшення вмісту кортизолу у плазмі крові, реактивність гіпофізарно-наднирковозалозної системи не зменшується, а відміна препарату спричиняє швидку нормалізацію продукції кортизолу.Унікальність лікарської форми Локоїду крело полягає у створенні буферизованої емульсії типу олія/вода, що дозволяє застосовувати препарат для лікування мокнучих уражень відкритих ділянок шкіри та уражень волосистої частини шкіри голови. Фармакокінетика Всмоктування. Після аплікації відбувається накопичення активної речовини в епідермісі, переважно у зернистому шарі. Метаболізм. Гідрокортизону 17-бутират, абсорбований через шкіру, метаболізується до гідрокортизону та інших метаболітів безпосередньо в епідермісі, а потім у печінці.Виведення. Метаболіти та незначна частина незміненого гідрокортизону 17-бутирату виводяться із сечею та калом.

Показання до застосування:

Поверхневі неінфіковані дерматози, що лікуються за допомогою кортикостероїдів (екзема, алергічний та контактний дерматити, нейродерміт, псоріаз).Продовження лікування або підтримуюча терапія дерматозів, для лікування яких у минулому застосовувалися сильніші кортикостероїди.

Протипоказання:

Пошкодження шкіри, викликані бактеріальними інфекціями (наприклад піодермія, сифілітичні або туберкульозні ураження), вірусними інфекціями (наприклад вітряна віспа, простий герпес, оперізувальний герпес, бородавка звичайна, бородавка плоска, гострокінцева кондилома, контагіозний молюск); інфекції, спричинені грибками та дріжджами; паразитарні інфекції (наприклад короста);виразкові ураження шкіри;побічні реакції, викликані кортикостероїдами (наприклад, періоральний дерматит, стриї);іхтіоз, ювенільний підошовний дерматоз, вульгарні вугри, розацеа, ламкість судин шкіри, атрофія шкіри;алергічні реакції гіперчутливості на компоненти препарату або кортикостероїди (останні виникають рідко);новоутворення шкіри.

Особливості застосування:

Системні побічні реакції при місцевому застосуванні кортикостероїдів у дорослих виникають надзвичайно рідко, але можуть бути серйозними. Особливо це стосується адренокортикальної супресії при тривалому застосуванні препарату.Ризик системних ефектів підвищується у наступних випадках:застосування на великих ділянках шкіри;довготривале лікування;застосування дітям (діти надзвичайно чутливі через тонку шкіру та відносно велику площу її поверхні);наявність компонентів або допоміжних речовин, що посилюють проникнення через роговий шар та/або посилюють ефект діючої речовини (пропіленгліколь).Ризик розвитку місцевих побічних реакцій збільшується зі зростанням сили дії препарату та тривалості лікування. Застосування із використанням пов’язки (целофанова пов’язка або нанесення у ділянках шкірних складок) підвищує цей ризик. Шкіра обличчя та волосистої ділянки голови, а також геніталій особливо чутлива щодо виникнення побічних реакцій. При невідповідному застосуванні, а також при наявності бактеріальних, паразитарних, грибкових або вірусних інфекцій прояви цих захворювань можуть маскуватися та/або посилюватися.Не слід наносити мазь на повіки через можливість потрапляння на кон’юнктиву і підвищений ризик розвитку звичайної глаукоми або субкапсулярної катаракти.З обережністю слід наносити препарат на шкіру обличчя, геніталій та волосисту частину голови, шкіра яких найбільш чутлива до кортикостероїдів. Слід враховувати, що при застосуванні кортикостероїдів на великих ділянках шкіри, особливо з використанням (целофанової) пов’язки або у ділянці складок, існує можливість збільшення всмоктування препарату, що може призводити до пригнічення адренокортикальної функції.Пригнічення кори надниркових залоз може швидко розвинутись у дітей. Може також пригнічуватися продукція гормону росту. Якщо необхідне довгострокове лікування, бажано регулярно контролювати зріст та масу тіла дитини, а також визначати рівні кортизолу у плазмі крові.При проведенні порівняльних досліджень не відзначалося суттєвих відмінностей адренокортикальної функції у дітей, яким протягом 4 тижнів застосовували мазь Локоїд, або гідрокортизон 1 % у кількості 30-60 грам на тиждень.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Вагітність. Кортикостероїди проникають крізь плаценту. На сьогодні відсутні чіткі відомості розвитку тератогенних ефектів у людини, подібні до тих, що спостерігалися у дослідах на тваринах. При системному застосуванні великих доз кортикостероїдів повідомлялося про вплив на плід або новонароджену дитину (затримка росту у матці, адренокортикальна супресія).Незважаючи на малу кількість інформації щодо застосування кортикостероїдів на шкірі людини у період вагітності, з огляду на їх обмежену системну абсорбцію, можливе застосування кортикостероїдів слабкої та помірної дії (клас 1 та клас 2), таких як гідрокортизон, протягом коротких періодів часу та на обмежених ділянках шкіри. Вищезгадані ефекти не можна виключати при довготривалому застосуванні або нанесенні на великі ділянки шкіри. Це можна робити лише при наявності особливих показань.Годування груддю. Локоїд ліпокрем можна застосовувати жінкам у період годування груддю лише за умов короткочасного лікування і нанесення на невеликі ділянки шкіри. При довгостроковому лікуванні або нанесенні на великі ділянки ураженої шкіри слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Відсутні дані щодо впливу Локоїду крело на здатність керувати автотранспортом або роботу з механізмами. Виникнення впливу не передбачається.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Дані щодо лікарської взаємодії Локоїд  крело відсутні.

Діти:

Застосовувати дітям з 3-місячного віку.

Спосіб застосування та дози:

Препарат наносити у невеликій кількості на шкіру 1-3 рази на добу. При поліпшенні стану, як правило, достатньо застосування препарату 1 раз на добу або 2-3 рази на тиждень. Загальна курсова доза не має перевищувати 30-60 г на тиждень.Для поліпшення проникнення Локоїд крело наносити рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри масажними рухами. Тривалість курсу лікування визначає лікар.

Передозування:

У випадку хронічного передозування або невідповідного застосування можуть виникати побічні ефекти, описані у розділі Побічні реакції. Якщо спостерігаються симптоми гіперкортицизму, лікування слід припинити.

Побічні дії:

Рідко (>1/10000, <1/1000)Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: контактна алергія, пустульозне акне;атрофія шкіри, часто необоротна, що супроводжується потоншенням епідермісу, телеангіоектазіями, пурпурою та стриями; депігментація, гіпертрихоз;розацеаподібний та періоральний дерматит, що супроводжується або не супроводжується атрофією шкіри; ефект рикошету, що може призвести до стероїдної залежності.Ендокринні порушення: адренокортикальна супресія.Дуже рідко (<1/10000, включаючи окремі повідомлення)Порушення з боку органів зору: підвищення внутрішньоочного тиску та ризику виникнення катаракти (при систематичному попаданні препарату на кон’юнктиву).Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 г емульсії у флаконі; по 1 флакону в картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Місцезнаходження

Віа делле Індастрі, 2, 20061, Каругате (МІ), Італія.Via delle Industrie 2, 20061 Carugate (MI), Italy.

Заявник

Астеллас Фарма Юроп Б. В., Нідерланди.Astellas Pharma Europe B. V., the Netherlands.

Місцезнаходження

Сильвіусвег, 62,2333 BЕ Лейден, Нідерланди.Sylviusweg, 62, 2333 BE Leiden, the Netherlands.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D07AB02:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Локоїд Крело
Виробник:Теммлер Італіа С.р.Л.
Форма випуску:По 30 г емульсії у флаконі; по 1 флакону в картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4471/03/01 від 07.12.2012. Наказ № 995 від 07.12.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Hydrocortisone
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: гідрокортизону 17-бутират; 1 г емульсії містить 1 мг гідрокортизону 17-бутирату;допоміжні речовини: спирт цетостеариловий, макрогол цетостеариловий ефір, парафін білий м’який, парафін, олія бораже, пропіленгліколь, бутилгідрокситолуол (Е 321), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), бутилпарагідроксибензоат, натрію цитрат, кислота лимонна безводна, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Дерматологічні засоби. Кортикостероїди для застосування у дерматології. Бетаметазон.
Код АТС:D07AB02 - Гідрокортизон бутират
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама