За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Мілістан Для Немовлят інструкція по застосуванню

Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Мілістан Для Немовлят сироп по 100 мл у флак.
Виробник:
Гракуре Фармасьютікалз Лтд
Реєстрація:
№ UA/3328/01/01 від 24.06.2005. Наказ № 512 від 31.08.2007
Фарм. група:
Анальгетики та антипіретики.
Редакторска група
Перевірено
ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ
Склад:
5 мл сиропу містять 125 мг парацетамолу; допоміжні речовини: поліетиленгліколь 1500, метилпарабен, пропілпарабен, цукор, кислота лимонна, натрію цитрат, барвники: сенсет жовтий (колір сонця, що заходить), есенція змішаних фруктів, вода очищена.
Основні фізико-хімічні властивості:
сиропоподібна прозора рідина оранжевого кольору з фруктовим смаком;
Виробник:
Гракуре Фармасьютікалз Лтд
Фармакотерапевтична група:
Анальгетики та антипіретики.
Фармакологічні властивості:
Показання до застосування:
Пропасні стани при інфекційно-запальних захворюваннях та біль різного походження (при прорізуванні зубів, у вухах, головний та зубний біль, у м’язах).
Протипоказання:
Підвищена чутливість хворих до парацетамолу та інших компонентів препарату, тяжкі захворювання печінки та нирок, дитячий вік до 3 місяців.
Належні заходи безпеки при застосуванні:
Особливості застосування:
При тривалому застосуванні препарату можливе ураження печінки, нирок та системи кровотворення.
Застосування в період вагітності або годування груддю:
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:
Діти:
Спосіб застосування та дози:
Мірна ложечка на 5 мл знаходиться усередині упаковки. Дітям віком до 3 місяців: 2,5 мл (60 мг) – або 10 мг на 1 кг маси тіла;Від 3 місяців до 1 року: 2,5 мл - 5 мл (60 - 125 мг);від 1 року до 3 років: 5 мл – 7,5 мл (125 - 185 мг);від 3 років до 6 років: 7,5 мл - 10 мл (185 - 250 мг);При необхідності препарат призначають кожні 4 години, але не більше 4 разів протягом 24 годин.Максимальна добова доза для дітей:від 3 до 6 місяців (до 7 кг) – 350 мг;від 6 місяців до 1 року (до 10 кг) – 500 мг;від 3 до 6 років (до 22 кг) – 1000 мг;від 6 до 9 років (до 30 кг) – 1500 мг.Максимальна тривалість лікування – 5 – 7 діб.
Передозування:
Парацетамол у великих дозах має гепатотоксичну дію.Клінічні та біохімічні ознаки ураження печінки проявляються через 12 – 24 години. До них відносяться підвищення активності дегідрогенази, печінкової трансамінази, підвищення концентрації білірубіну і зниження рівня протромбіну.Симптоми передозування: анорексія, нудота, блювання, біль у животі, блідість шкіри, енцефалопатії.Лікування: негайна госпіталізація, промивання шлунка, введення N – ацетилцистеїну внутрішньовенно, метіонін перорально.
Побічні дії:
У поодиноких випадках у дитини можуть з’явитися алергічні реакції (шкірний висип). Дуже рідко відзначається зниження рівня тромбоцитів, анемія, ниркова коліка, асептична піурія, інтерстиціальний синдром.
Лікарська взаємодія:
Кофеїн може посилити аналгетичну дію парацетамолу. Парацетамол може посилити дію непрямих антикоагулянтів, похідних кумарину, індолу. При одночасному застосуванні з барбітуратами, рифампіцином, фенобарбіталом, алкоголем значно підвищується ризик гепатотоксичної дії. Слід бути обережним при одночасному застосуванні препарату разом з іншими засобами, що містять парацетамол.
Термін придатності:
Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25 °С) у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.Термін зберігання відкритого флакона – 90 днів.
Умови зберігання:
Форма випуску / упаковка:
По 100 мл у флаконі, 1 флакон з мірною ложечкою у картонній коробці.
Категорія відпуску:
Без рецепту.
Додатково:
Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: Paracetamol; N-(4-гідроксифеніл) ацетамід;Форма випускуСироп.ЗаявникМілі Хелскере Лімітед, Великобританія. АдресаХай ПойнтТомас Стрит
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
ДОДАТКОВІ ДАНІ
МНН:
Paracetamol
Фарм. група:
Анальгетики та антипіретики.
Код АТХ
N02BE01:
N - Засоби, що діють на нервову систему
N02 - Анальгетики
N02B - Інші анальгетики та антипіретики
N02BE - Аніліди
N02BE01 - Парацетамол
Тип даних | Відомості з реєстру |
---|---|
Торгівельне найменування: | Мілістан Для Немовлят |
Виробник: | Гракуре Фармасьютікалз Лтд |
Форма випуску: | По 100 мл у флаконі, 1 флакон з мірною ложечкою у картонній коробці. |
Реєстраційне посвідчення: | № UA/3328/01/01 від 24.06.2005. Наказ № 512 від 31.08.2007 |
Міжнародне непатентоване найменування: | Paracetamol |
Умови відпуску: | Без рецепту. |
Склад: | 5 мл сиропу містять 125 мг парацетамолу; допоміжні речовини: поліетиленгліколь 1500, метилпарабен, пропілпарабен, цукор, кислота лимонна, натрію цитрат, барвники: сенсет жовтий (колір сонця, що заходить), есенція змішаних фруктів, вода очищена. |
Фармакотерапевтична група: | Анальгетики та антипіретики. |
Код АТС: | N02BE01 - Парацетамол |
Реклама
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама