Міролют інструкція по застосуванню

Міролют фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Міролют таблетки по 200 мкг №4 у бан.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7326/01/01 від 23.11.2012. Наказ № 945 від 23.11.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: misoprostol;1 таблетка містить мізопростолу – 200 мкг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, гіпромелоза.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки від білого до білого з жовтуватим або сіруватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою та рискою.

Виробник:

Обнінська ХФК, ЗАТ для "Нижфарм, ВАТ", Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в гінекології. Простагландини.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Мізопростол – синтетичне похідне простагландину Е1.Мізопростол індукує скорочення гладеньких м’язових волокон міометрія та розширення шийки матки. Здатність мізопростолу стимулювати скорочення матки полегшує розкриття шийки та виведення вмісту порожнини матки.Препарат чинить слабку стимулюючу дію на гладеньку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Великі дози мізопростолу інгібують секрецію шлункового соку.Мізопростол не виявляє клінічно значущої дії на пролактин, рівень гонадропінів, тиреотропного гормона, гормона росту, тироксину, кортизолу, креатиніну на агрегацію тромбоцитів, функцію легенів та серцево-судинну систему.Фармакокінетика. При пероральному застосуванні швидко абсорбується. Одночасне застосування з їжею знижує біодоступность мізопростолу (жирна їжа значно знижує абсорбцію, не впливаючи на тривалість абсорбції).У стінках шлунково-кишкового тракту та печінці метаболізується до фармакологічно активного діестерифікованого метаболіту – мізопростолової кислоти. Час досягнення максимальної концентрації метаболіту – 15-30 хв. Максимальна концентрація мізопростолу становить 6,08±1,64 мг/мл, мізопростолової кислоти – 499±15 мг/мл. Період напіввиведення мізопростолової кислоти – не менше 30 хв. Не кумулює.Підвищення дози мізопростолу з 200 мкг до 400 мкг призводить до збільшення концентрації у плазмі мізопростолової кислоти у 2 рази.Виводиться переважно нирками.

Показання до застосування:

Медикаментозне переривання маткової вагітності у ранні терміни (до 42 днів), починаючи з першого дня останньої менструації (у поєднанні з міфепристоном).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату;серцево-судинні захворювання;захворювання печінки та нирок;захворювання, пов’язані з простагландиновою залежністю або протипоказання до застосування простагландинів: глаукома, бронхіальна астма, артеріальна гіпертензія;ендокринопатія та захворювання ендокринної системи, у тому числі цукровий діабет, дисфункція надниркових залоз;гормонозалежні пухлини;анемія;застосування внутрішньоматкових протизаплідних засобів (перед застосуванням потрібно видалити внутрішньоматкові протизаплідні засоби);підозра на позаматкову вагітність.

Особливості застосування:

Для переривання вагітності у ранньому періоді мізопростол слід застосовувати разом з міфепристоном (його не можна застосовувати самостійно). У поєднанні з міфепристоном мізопростол необхідно застосовувати тільки за призначенням та під наглядом лікаря лише у спеціалізованих лікувальних закладах, які мають можливість надання негайної гінекологічної допомоги. Застосування препарату потребує попередження резус-конфлікту та інших загальних заходів, які супроводжують переривання вагітності.Перед призначенням мізопростолу пацієнтку слід детально проінформувати про дію та можливі побічні ефекти препарату. За пацієнткою необхідно спостерігати в умовах лікувального закладу протягом 4-6 годин до прийому препарату.Під час і після прийому препарату пацієнтці необхідно надати своєчасну медичну допомогу у разі виникнення масивної кровотечі або інших ускладнень.Після прийому препарату у пацієнток, як правило, виникає невелика піхвова кровотеча, у деяких жінок довготривала. При дуже ранньому терміні вагітності можливе переривання вагітності вже після прийому міфепристону, однак у цьому випадку також необхідне застосування мізопростолу для оптимізації результатів медичного переривання вагітності. Після прийому мізопростолу приблизно у 80 % жінок переривання вагітності відбувається протягом 6 годин та приблизно у 10 % жінок – протягом одного тижня.Пацієнткам потрібно пройти повторне обстеження у тому ж лікувальному закладі через 8-15 днів після прийому препарату. У разі необхідності має бути проведено УЗ-дослідження або визначення хоріонічного гонадотропіну у сироватці крові. При підозрі на неповне переривання вагітності або збереження вагітності необхідно своєчасно провести комплексне медичне обстеження.При неповному перериванні вагітності або у разі недієвості препарату через 10-14 днів після прийому міфепристону обов’язково слід проводити вакуумаспірацію з наступним гістологічним обстеженням аспірату, оскільки необхідна оцінка впливу препарату на формування вроджених пороків розвитку плода.Пацієнтам із запальними захворюваннями кишечнику слід застосовувати препарат з особливою обережністю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами немає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат можна застосовувати вагітним тільки для переривання вагітності, у всіх інших випадках він протипоказаний вагітним. При виникненні вагітності у осіб, які приймають мізопростол, терапію цим препаратом слід припинити. Необхідно інформувати пацієнток про потенційну небезпеку мізопростолу.Годування груддю після прийому міфепристону слід припинити на 14 днів.

Діти:

Досвіду застосування препарату дітям немає.

Спосіб застосування та дози:

Для переривання вагітності одночасно з міфепристоном препарат необхідно застосовувати у відповідних лікувальних закладах з кваліфікованим персоналом. Внутрішньо, через 36-48 годин після прийому 600 мг (3 таблетки) міфепристону призначати 400 мкг (2 таблетки) препарату Міролют натщесерце.

Передозування:

Токсичність мізопростолу у людей не виявлена. Клінічними ознаками, які можуть свідчити про перевищення дози, є сонливість, тремор, судоми, біль у животі, гарячка, посилене серцебиття, артеріальна гіпотензія або брадикардія. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Переймисті болі внизу живота, запаморочення, головний біль, гіпотензія, нудота, блювання, метеоризм, понос, диспепсія, шкірний висип, припливи.Рекомендовані дози мізопростолу не чинять побічних дій з боку серцево-судинної системи, печінки або нирок.

Лікарська взаємодія:

Тривале застосування рифампіцину, ізоніазиду, протисудомних препаратів, антидепресантів, ацетилсаліцилової кислоти, індометацину та барбітуратів, паління більше 10 цигарок на день стимулює метаболізм мізопростолу, знижуючи його рівень у сироватці крові.Протягом одного тижня після прийому мізопростолу слід відмовитися від застосування ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних препаратів.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 4 таблетки у банці полімерній. По 1 банці у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 249036, Калузька обл., м. Обнінськ, Київське шосе, експериментальний сектор ФГБУ МРНЦ Міністерство охорони здоров’я та соціального розвитку, буд. 107.  Тел./факс: (48439) 64741.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A02BB01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Міролют
Виробник:Обнінська ХФК, ЗАТ для "Нижфарм, ВАТ", Російська Федерація
Форма випуску: По 4 таблетки у банці полімерній. По 1 банці у пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7326/01/01 від 23.11.2012. Наказ № 945 від 23.11.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Misoprostol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: misoprostol;1 таблетка містить мізопростолу – 200 мкг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, гіпромелоза.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються в гінекології. Простагландини.
Код АТС:A02BB01 - Мізопростол
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама