Реадон (Combined drugs) інструкція із застосування

Реадон фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Реадон розчин д/інф. по 10 мл в амп. №5Офіційний сайт

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Скотт - Еділ Фармація Лтд. для ТОВ ТПК «Гамаюн», Індія/Україна

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні комплекси без добавок.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину містить ретинолу пальмітату (вітаміну А) 1000 МО, тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 5 мг, рибофлавіну фосфат натрію (вітаміну В2) 1,4 мг, нікотинаміду (вітаміну В3) 10 мг, Д-пантенолу (вітаміну В5) 2,5 мг, холекальциферолу (вітаміну D3) 125 МО, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 2 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 50 мг, альфа-токоферолу ацетату (вітаміну Е) 0,6 мг;допоміжні речовини: спирт бензиловий, полісорбат-80, монотіогліцерин, бутилгідроксианізол (Е 320), бутилгідрокситолуол (Е 321), натрію гідрокарбонат, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора рідина від світло-жовтого до жовто-оранжевого кольору.

Виробник:

Скотт - Еділ Фармація Лтд. для ТОВ ТПК «Гамаюн», Індія/Україна

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні комплекси без добавок.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Реадон™ – комбінований препарат, до складу якого входять жиророзчинні та водорозчинні вітаміни.
Вітамін Функція
Вітамін А   Застосовують при захворюваннях очей, авітамінозі, у комплексній терапії рахіту, гіпотрофії, при гострих респіраторних захворюваннях, хронічних захворюваннях, при ураженні та захворюванні шкіри, опіках, впливає на цілісність епітелію.
Вітамін В1   Необхідний для нормального функціонування нервової системи, травного тракту, серцевої діяльності та ендокринних залоз. Чинить помірно виражену гангліоблокуючу дію, бере участь у процесах проведення нервового збудження у синапсах.
Вітамін В2 Незамінний кофермент у шляхах метаболізму; нормалізує обмін жирів і білків, відіграє важливу роль у підтриманні нормальної зорової функції ока і синтезі гемоглобіну.
Вітамін В3 Незамінний кофермент у шляхах метаболізму; впливає на функції головного мозку, серцево-судинної системи і органів травлення, а також на систему крові.
Вітамін В5 Незамінний кофермент у метаболізмі, включаючи глюкозу та жири, чинить регенераційну, метаболічну та протизапальну дію.
Вітамін В6 Необхідний для здійснення метаболізму амінокислот, ліпідів і вуглеводів. Необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи.
Вітамін С Імунна функція, метаболізм калогену, загоєння ран, сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну, підвищує адаптаційну здатність організму до несприятливих умов навколишнього середовища – інфекцій, інтоксикації, переохолодження тощо.
Вітамін D3 Підтримка кальцієвого гомеостазу, мінералізація кісток, лікування рахіту, спазмофілії, метаболічної остеопатії. 
Вітамін Е Антиоксидант, бере участь у синтезі гема та білків, проліферації клітин, запобігає гемолізу еритроцитів, застосовують у комплексному лікуванні хворих на атеросклероз і вінцеву недостатність, у перед- і післяінфарктному стані, при хронічній недостатності серця, діє кардіотрофічно і кардіотонічно.

Показання до застосування:

Препарат застосовується при гіпо- або авітамінозах, що виникли внаслідок дефіциту вітамінів А, В1, В2, В3, В5, В6, С, D3 і Е, а також при остаточно не визначених формах вітамінної недостатності, включаючи дефіцит інших вітамінів групи В. Реадон™ вводиться повільно внутрішньовенно в комплексному лікуванні тяжких форм розладів харчування (виснаження, аліментарна дистрофія, включаючи нейрогенні її форми), в реконвалесцентному періоді опіків, запальних процесів, інфекційних хвороб (при пневмоніях, плевритах, гепатитах, включаючи їхні ускладнення, наприклад, цироз печінки), нервових та нейроциркуляторних розладів після перенесеного інсульту, ендокринних захворюваннях (діабет людей літнього віку) та їхніх ускладнень (діабетична нейропатія), при сповільненій регенерації тканин після ран, травм, переломів або оперативного лікування, а також у складі комплексної післяопераційної терапії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Тяжкі порушення серцевої проводимості; гостра та тяжка форма декомпенсованої серцевої недостатності, тромбоз, тромбофлебіт. Період вагітності. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат Реадон™ застосовується тільки внутрішньовенно, розчиненим у інфузійному розчині, інше застосування може викликати запаморочення, слабкість чи збудження. Реадон з обережністю призначають пацієнтам за наявності невропатії, при збільшенні рівня гістаміну в крові та при захворюваннях суглобів.У пацієнтів з нирковою недостатністю зазначені клінічні прояви гіпервітамінозу А, тому таким пацієнтам слід проводити додавання вітаміну А з особливою обережністю. Препарат з обережністю застосовують хворим на цукровий діабет. При тривалому застосуванні необхідно проводити контроль функції нирок, рівнів глюкози та артеріального тиску.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Вагітність. Препарат не застосовують.У період годування груддю препарат не застосовують. У разі необхідності застосування годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Препарат Реадон™ застосовується тільки в умовах стаціонару і готовий для безпосереднього застосування після розведення перерахованої кількості препарату в інфузійному розчині глюкози 5% або фізіологічному розчині у співвідношенні 1:50 або 1:100. Тривалість інфузії не повинна бути менше ніж 60 хв і не повинна перевищувати 4 години.Препарат вводиться внутрішньовенно. Дозування препарату розраховується згідно дефіциту вітамінів, із врахуванням добових потреб організму.

Передозування:

Симптоми: запаморочення, нудота, аритмія, брадикардія, судоми.Лікування: терапія симптоматична.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі підвищена пітливість, вугрові висипання, кропив’янка. Описані поодинокі випадки розвитку реакцій гіперчутливості (шкірні висипання, порушення дихання, анафілактичний шок, набряк Квінке). При швидкому парентеральному введенні можливий розвиток таких системних реакцій, як запаморочення, нудота, аритмія, брадикардія, судоми.

Лікарська взаємодія:

Відмічається, що деякі вітаміни зменшують активність окремих антибіотиків. Тіамін, рибофлавін, піридоксин, ніацинамід та аскорбінова кислота зменшують активність антибіотиків: еритроміцину, канаміцину, стрептоміцину, доксицикліну та лінкоміцину.Блеоміцин інактивується in vitro аскорбіновою кислотою та рибофлавіном.Препарат знижує протипаркінсонічну активність левадопи. Слід бути обережними при застосуванні з протиепілептичними препаратами, що містять фенобарбітал, фенітоїн, примідон.

Термін придатності:

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл в ампулах; по 5 ампул у пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Місцезнаходження

56, Е.Р.Е.Р., Фейс-I, Джармаджрі, Бадді (Н.Р.), Індія.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.