Йохімбекс-Гармонія інструкція по застосуванню

Йохімбекс-Гармонія фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Йохімбекс-Гармонія капсули №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/0157/01/01 від 27.11.2008. Наказ № 685 від 27.11.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить йохімбіну гідрохлориду 5 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, цинку оксиду 20 мг, натрію селеніту 0,1 мг, кореня женьшеню (порошку) від 94 мг до 106 мг.допоміжні речовини: тверда желатинова капсула.

Виробник:

Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при порушенні ерекції.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Еректильна дисфункція та зниження лібідо при неврозах, що супроводжуються порушенням потенції; психогенній копулятивній дисфункції; змішаній копулятивній дисфункції; інтерорецептивно-психогенній копулятивній дисфункції; резидуально-органічних ураженнях центральної нервової системи, що супроводжуються вторинними порушеннями потенції; астенічних станах, перевтомі; розладах з боку ендокринної системи; несприятливому впливі екологічних факторів, у тому числі опроміненні; вікових змінах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі захворювання печінки та/або нирок; лікування адреноміметиками; гіпертонічний криз; психічні порушення; стан підвищеної знервованості.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат застосовується виключно чоловіками.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат Йохімбекс-Гармонія може впливати на швидкість реакції, тому не рекомендується у період лікування препаратом керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Препарат застосовується виключно дорослими чоловіками.

Спосіб застосування та дози:

Йохімбекс-Гармонію застосовують внутрішньо по 1 капсулі 2-3 рази на день, краще під час вживання їжі, запиваючи 150 - 200 мл води. Приймати препарат рекомендується в другій половині дня. Тривалість застосування визначає лікар. В середньому період лікування — до 20 днів. За необхідності курс лікування повторюють.

Передозування:

Симптоми. Загальна слабкість, генералізовані парестезії, порушення пам’яті та координації, сильний головний біль, запаморочення, тремор, тахікардія, артеріальна гіпертензія, відчуття страху (які зберігається протягом декількох годин), значне підвищення рівня норадреналіну в плазмі крові, нудота, блювання, мідріаз, сльозотеча, підвищене слиновиділення, пітливість.Лікування. Застосовують антидот йохімбіну – клонідин, при виникненні гіпертонічного кризу – комбінацію бета-адреноблокатора з альфа-адреноблокатором або периферичним вазодилататором. Для усунення відчуття страху застосовують бензодіазепіни. Не слід застосовувати нейролептики фенотіазинового ряду.

Побічні дії:

Дуже рідко, при тривалому застосуванні препарату, зокрема при безконтрольному збільшенні доз пацієнтом, можуть бути порушення з боку центральної нервової системи: підвищена збудливість, порушення сну, тремор, нервозність, запаморочення, головний біль; серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія, тахікардія, рідко – різке минуще підвищення артеріального тиску; шлунково-кишкового тракту: втрата апетиту, біль у животі, нудота, блювання, діарея; сечостатевої системи: антидіуретичний ефект, пріапізм (патологічний стан, який характеризується виникненням тривалої ерекції, що не пов’язана зі статевим збудженням); інші: можливе виникнення алергічних реакцій. У разі виникнення будь-яких негативних реакцій обов’язково порадьтеся з лікарем відносно подальшого застосування препарату!

Лікарська взаємодія:

Якщо Ви застосовуєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікарю!При одночасному застосуванні Йохімбекс-Гармонії з клонідином ефективність препаратів знижується. Йохімбекс-Гармонія знижує активність алпразоламу.Препарат не слід застосовувати одночасно з адреноміметиками (адреналіном, норадреналіном, мезатоном, фетанолом, ефедрином), тому що може знижуватися їх ефективність, у поодиноких випадках – посилюватися гіпертензивна дія.Також з обережністю застосовують Йохімбекс-Гармонію при лікуванні антигіпертензивними препаратами: антагоністами кальцію, b-адреноблокаторами, інгібіторами АПФ, клофеліном (можливе різке зниження артеріального тиску).Йохімбекс-Гармонія потенціює дію антидепресантів, психостимуляторів, ноотропних засобів, адаптогенів. Кломіпрамін підвищує рівень йохімбіну в плазмі крові.Препарати заліза, фолієва кислота погіршують засвоєння цинку, який входить до складу препарату Йохімбекс-Гармонія.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняПеред початком лікування препаратом слід порадитися з лікарем.З обережністю слід застосовувати препарат Йохімбекс-Гармонія, якщо у Вас є захворювання, при яких існує підвищений ризик розвитку тахікардії, раптового зниження артеріального тиску, а також тяжка артеріальна гіпертензія, схильність до судом, стани, що супроводжуються затримкою сечовипускання. Обережно слід застосовувати препарат за наявності в анамнезі спазмів судин головного мозку та сітківки.Під час тривалого курсу лікування Йохімбекс-Гармонією необхідний контроль за функціями нирок, печінки, рівнем артеріального тиску. Наявність у складі препарату кислоти аскорбінової може змінити результати деяких лабораторних тестів (вміст глюкози, білірубіну, активність трансаміназ, лактатдегідрогенази у плазмі крові).З обережністю слід приймати хворим з виразковою хворобою шлунка та/або дванадцятипалої кишки.У період застосування препарату не рекомендується вживати алкогольні напої та застосовувати ліки, що містять етанол.Якщо у період терапії препаратом стан здоров'я погіршиться або з’являться небажані явища, необхідно припинити приймання препарату та звернутися за консультацією до лікаря щодо подальшого застосування.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A16AA20:

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама