Олфен Ролл-Он инструкция по применению

Олфен Ролл-Он фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Олфен Ролл-Он гель 1 % по 50 г во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5720/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 18 от 22.01.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: молочна кислота, диізопропіладипат, ізопропіловий спирт, натрію метабісульфіт (E 223), гідроксиетилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, вода очищена.

Производитель:

Мефа ЛЛС, Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Показания к применению:

Місцеве лікування:локалізованих форм ревматизму м’яких тканин, таких як тендовагініт, плечовий синдром, бурсит, періартропатії; локалізованих ревматичних порушень, таких як артроз суглобів і хребта;посттравматичних запалень сухожиль, зв’язок, м’язів і суглобів, таких як розтягнення зв’язок та удари, при яких шкіра не ушкоджена.

Противопоказания:

Препарат не можна застосовувати:у разі підвищеної чутливості до диклофенаку або будь-яких інших складових препарату, таких як дисульфіт натрію, ізопропіловий спирт;у разі підвищеної чутливості до інших протизапальних засобів, таких як ацетилсаліцилова кислота;на шкірі з проявами екземи;на ділянках шкіри з відкритими ранами.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Гель не можна наносити під закриті, повітренепроникні пов’язки, необхідно уникати дії прямих сонячних променів. Гель слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Слід уникати контакту препарату з очами та слизовими оболонками. Слід уникати тривалого застосування гелю на великих ділянках шкіри та у великих дозах.

Способ применения и дозы:

Гель призначений тільки для зовнішнього застосування!Дорослі.За допомогою роликового аплікатора гель рівномірно без натискання наноситься на уражену частину тіла 3 - 4 рази на день. При одноразовому застосуванні роликового аплікатора на площі 10 ´ 10 см використовується 0,5 г гелю. Кількість препарату, що наноситься, залежить від розміру ураженої ділянки. Орієнтовно 2 - 4 г достатньо для нанесення на ділянку площею 400 - 800 см2.ОлфенÔ Ролл-он можна також використовувати в комбінованій терапії з іншими лікарськими формами ОлфенÔ.Добова доза для дорослих не повинна перевищувати 15 г гелю.Тривалість застосування залежить від показань та результатів лікування. Рекомендується перевіряти доцільність продовження лікування після 2 тижнів терапії.Дотримуйтесь дозування, що вказано в інструкції чи призначено лікарем.

Передозировка:

Лікування гострих отруєнь, пов’язаних з прийомом нестероїдних протизапальних препаратів, полягає у проведенні підтримуючих та симптоматичних заходів. Типові клінічні симптоми передозування диклофенаку не відомі.У разі виникнення будь-яких системних побічних ефектів внаслідок неналежного застосування або можливого передозування слід вжити звичайних загальних терапевтичних заходів для лікування інтоксикації нестероїдними протизапальними речовинами. Призначають симптоматичне лікування таких ускладнень, як гіпотензія, ниркова недостатність, судоми, подразнення шлунково-кишкового тракту і пригнічення дихання. Спеціальна терапія, така як форсований діурез, діаліз або гемоперфузія незначно допомагає при виведенні НПЗП через високу ступінь зв’язуванням їх з білками плазми та екстенсивного метаболізму.

Побочные действия:

Місцеві реакціїЗрідка: алергічний або подразнювальний дерматит зі сверблячими почервонілими й опухлими папулами, утворення пухирів або лущення шкіри.Системні реакціїМожливі окремі випадки висипів на шкірі, підвищеної чутливості до світла, генералізованих реакцій гіперчутливості (наприклад, напади бронхіальної астми, набряк Квінке).Ймовірність виникнення системних побічних ефектів після місцевого застосування диклофенаку не велика у порівняні з частотою побічних ефектів під час перорального лікування диклофенаком, однак якщо гель наноситься на великі ділянки шкіри протягом тривалого часу, не можна виключати можливість виникнення системних побічних реакцій. У такому разі слід керуватися інформацією, викладеною в інструкціях для інших лікарських форм диклофенаку.

Лекарственное взаимодействие:

Досі не було повідомлень про будь-які реакції взаємодії під час застосування гелю.

Условия хранения:

ОлфенÔ Ролл-он зберігати в сухому, темному та недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Вагітність та годування груддю. І-й та ІІ-й триместри.Контрольовані дослідження про застосування ОлфенÔ Ролл-он вагітними жінками не проводилися, тому рішення про використання препарату у цей період повинен приймати лікар, враховуючи співвідношення користь – ризик.ІІІ-й триместр.Не слід застосовувати гель через можливе передчасне закриття артеріальних протоків (ductus arteriosus) та можливе пригнічення маткових скорочень.Годування груддю.Малоймовірно, що при застосуванні диклофенаку у період годування груддю він може бути присутнім у материнському молоці. Проте ніякого досвіду щодо застосування гелю у цей період немає.Діти.Донині безпека застосування ОлфенÔ Ролл-он для дітей не були систематично протестовані.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M01AB05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Олфен Ролл-Он
Производитель:Мефа ЛЛС, Швейцария
Регистрационное удостоверение:№ UA/5720/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 18 от 22.01.2007
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: молочна кислота, диізопропіладипат, ізопропіловий спирт, натрію метабісульфіт (E 223), гідроксиетилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, вода очищена.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Реклама
Противовирусные препараты при ОРВИ
Респираторно-синцитиальный вирус (РСВ)Вирус парагр...
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких респираторных вирусных инфекц...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама