Олфен Ролл-Он інструкція по застосуванню

Олфен Ролл-Он фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Олфен Ролл-Он гель 1 % по 50 г у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5720/01/01 від 22.01.2007. Наказ № 18 від 22.01.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: молочна кислота, диізопропіладипат, ізопропіловий спирт, натрію метабісульфіт (E 223), гідроксиетилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, вода очищена.

Виробник:

Мефа ЛЛС, Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Місцеве лікування:локалізованих форм ревматизму м’яких тканин, таких як тендовагініт, плечовий синдром, бурсит, періартропатії; локалізованих ревматичних порушень, таких як артроз суглобів і хребта;посттравматичних запалень сухожиль, зв’язок, м’язів і суглобів, таких як розтягнення зв’язок та удари, при яких шкіра не ушкоджена.

Протипоказання:

Препарат не можна застосовувати:у разі підвищеної чутливості до диклофенаку або будь-яких інших складових препарату, таких як дисульфіт натрію, ізопропіловий спирт;у разі підвищеної чутливості до інших протизапальних засобів, таких як ацетилсаліцилова кислота;на шкірі з проявами екземи;на ділянках шкіри з відкритими ранами.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Гель не можна наносити під закриті, повітренепроникні пов’язки, необхідно уникати дії прямих сонячних променів. Гель слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Слід уникати контакту препарату з очами та слизовими оболонками. Слід уникати тривалого застосування гелю на великих ділянках шкіри та у великих дозах.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Гель призначений тільки для зовнішнього застосування!Дорослі.За допомогою роликового аплікатора гель рівномірно без натискання наноситься на уражену частину тіла 3 - 4 рази на день. При одноразовому застосуванні роликового аплікатора на площі 10 ´ 10 см використовується 0,5 г гелю. Кількість препарату, що наноситься, залежить від розміру ураженої ділянки. Орієнтовно 2 - 4 г достатньо для нанесення на ділянку площею 400 - 800 см2.ОлфенÔ Ролл-он можна також використовувати в комбінованій терапії з іншими лікарськими формами ОлфенÔ.Добова доза для дорослих не повинна перевищувати 15 г гелю.Тривалість застосування залежить від показань та результатів лікування. Рекомендується перевіряти доцільність продовження лікування після 2 тижнів терапії.Дотримуйтесь дозування, що вказано в інструкції чи призначено лікарем.

Передозування:

Лікування гострих отруєнь, пов’язаних з прийомом нестероїдних протизапальних препаратів, полягає у проведенні підтримуючих та симптоматичних заходів. Типові клінічні симптоми передозування диклофенаку не відомі.У разі виникнення будь-яких системних побічних ефектів внаслідок неналежного застосування або можливого передозування слід вжити звичайних загальних терапевтичних заходів для лікування інтоксикації нестероїдними протизапальними речовинами. Призначають симптоматичне лікування таких ускладнень, як гіпотензія, ниркова недостатність, судоми, подразнення шлунково-кишкового тракту і пригнічення дихання. Спеціальна терапія, така як форсований діурез, діаліз або гемоперфузія незначно допомагає при виведенні НПЗП через високу ступінь зв’язуванням їх з білками плазми та екстенсивного метаболізму.

Побічні дії:

Місцеві реакціїЗрідка: алергічний або подразнювальний дерматит зі сверблячими почервонілими й опухлими папулами, утворення пухирів або лущення шкіри.Системні реакціїМожливі окремі випадки висипів на шкірі, підвищеної чутливості до світла, генералізованих реакцій гіперчутливості (наприклад, напади бронхіальної астми, набряк Квінке).Ймовірність виникнення системних побічних ефектів після місцевого застосування диклофенаку не велика у порівняні з частотою побічних ефектів під час перорального лікування диклофенаком, однак якщо гель наноситься на великі ділянки шкіри протягом тривалого часу, не можна виключати можливість виникнення системних побічних реакцій. У такому разі слід керуватися інформацією, викладеною в інструкціях для інших лікарських форм диклофенаку.

Лікарська взаємодія:

Досі не було повідомлень про будь-які реакції взаємодії під час застосування гелю.

Термін придатності:

Умови зберігання:

ОлфенÔ Ролл-он зберігати в сухому, темному та недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняВагітність та годування груддю. І-й та ІІ-й триместри.Контрольовані дослідження про застосування ОлфенÔ Ролл-он вагітними жінками не проводилися, тому рішення про використання препарату у цей період повинен приймати лікар, враховуючи співвідношення користь – ризик.ІІІ-й триместр.Не слід застосовувати гель через можливе передчасне закриття артеріальних протоків (ductus arteriosus) та можливе пригнічення маткових скорочень.Годування груддю.Малоймовірно, що при застосуванні диклофенаку у період годування груддю він може бути присутнім у материнському молоці. Проте ніякого досвіду щодо застосування гелю у цей період немає.Діти.Донині безпека застосування ОлфенÔ Ролл-он для дітей не були систематично протестовані.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M01AB05:

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама