Верал инструкция по применению

Верал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Верал гель д/наруж. прим. 1 % по 55 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4349/01/01 от 13.04.2006. Приказ № 222 от 13.04.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

натрію диклофенак 1 г на 100 г гелю;допоміжні речовини: етанол 96 %, спирт ізопропиловий, розчин аміаку 10 %, Карбомер- 980, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

гомогенний, безбарвний, прозорий гель з характерним запахом спирту.

Производитель:

Зентива, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Важливим компонентом механізму дії диклофенаку є інгібування біосинтезу простагландинів. Диклофенак пригнічує симптоми гострого та хронічного запалення, купірує біль та гіперемію.Топічне застосування диклофенаку швидко усуває болісність та вранішнє заклякання суглобів, зменшує набряки, покращує рухливість рухового апарату. Це дозволяє зменшити дози анальгетиків та нестероїдних протизапальних засобів, що одночасно призначаються для прийому всередину.ФармакокінетикаПри місцевому застосуванні диклофенак дуже добре проникає через шкіру до підшкірних тканин, в фасції, сухожилля, суглобову сумку i синовіальну рідину. Ефективна концентрація в уражених тканинах досягається за 20 хвилин, у той час як концентрація в системному кровообігу залишається дуже низькою.Абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні - 3,3 %.Завдяки цьому виключаються більшість побічних явищ, що супроводжують пероральну та парентеральну терапію диклофенаком.99,7 % абсорбованого диклофенаку зв’язується з білками плазми і піддається метаболізму під час першого проходження через печінку (“first pass effect”). Далі метаболіти виводяться через сечу (40-65 %) і випорожнення (35 %); 0,8-1,0 % діючої речовини виводиться у незміненій формі. Розподілення об’єму диклофенаку відносно низьке: 0,12-0,55 Vdss l/кг. Загальний кліренс становить 267-350 мл/хв.

Показания к применению:

Препарат призначений для місцевого застосування при запальних і дегенеративних ревматичних захворюваннях типу ревматоїдного артриту, ювенільного ревматоїдного артриту, при псоріатичному артриті, нападах подагри в стадії загострення, поліміозиті, дерматоміозиті, ревматичній поліміалгії, системній вовчанці, анкілозивному спондиліті, при остеоартрозі. Показане призначення ВЕРАЛу при позасуглобовому ревматизмі типу periarthritis humeroscapularis, epicondylitis, tendinitis, tendosynovitis, больових синдромах хребта, для лікування посттравматичних та післяопераційних деформацій рухової системи, таких як викривлення, вивихи, контузії.

Противопоказания:

Абсолютні: пацієнтам з відомою надчутливістю до будь-яких компонентів препарату або до будь-яких нестероїдних протизапальних засобів. Не можна застосовувати ВЕРАЛ гель вагітним жінкам та жінкам у період лактації, а також накладати гель на місця поранень.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Остерігатись потрапляння гелю до очей, на слизові оболонки, рани чи місця, уражені захворюваннями шкіри. При перших ознаках місцевого роздратування застосування препарату слід припинити.Приймаючи до уваги, що немає достатнього досвіду застосування ВЕРАЛу у формі гелю для вагітних жінок, вагітним, а також жінкам у період лактації застосовувати гель не рекомендується.Вплив на здатність виконувати роботу, що потребує підвищеної концентрації уваги, координації рухів і швидкої реакції. Ніякого негативного впливу на здатність виконувати роботу, що потребує підвищеної концентрації уваги, координації рухів і швидкої реакції, при застосуванні ВЕРАЛу не було виявлено.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Зазвичай на уражене місце слід нанести 2-4 г геля (розміром з вишню або волоський горіх) 3-4 рази на день на уражене місце (400-800 см2) і злегка розтерти, щоб гель увібрався в шкіру. Препарат можна застосовувати дорослим і підліткам віком понад 15 років. Застосування гелю можна комбінувати з застосуванням інших лікарських форм з активною речовиною диклофенаку. ВЕРАЛ гель можна застосовувати тривалий час.

Передозировка:

При місцевому застосуванні не виявлено.

Побочные действия:

Місцеві прояви: інколи контактний дерматит з висипами, свербіжем, почервонінням шкіри, пекучістю.Системні реакції: не можна виключити також небажаний вплив на шлунково-кишковий тракт. Ознаки надчутливості (астматичні ознаки, ангіоедема та ін.), особливо при застосуванні препарату на великі ділянки поверхні тіла.

Лекарственное взаимодействие:

При локальному застосуванні препарату ніяких клінічно значимих проявів взаємодії не траплялось.

Срок годности:

Зберігати при температурі 15 – 25 0С, захищати від морозу та прямого сонячного світла. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 55 г в алюмінієвих тубах з мембраною та кришечкою у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: натрію диклофенак;натрієва сіль 2-{(2,6-дихлорфеніл)-аміно}-фенілоцтової кислоти;Форма випускуГель 1 %Фармакотерапевтична група. Нестероїдний протизапальний засіб. ATC M02AA15.Адресам. Пардубіце, вул. Штосова, 239, Чеська Республіка (Strossova 239, 530 03 Pardubice, Сzech Republic)
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M01AB05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Верал
Производитель:Зентива, ООО
Форма выпуска: По 55 г в алюмінієвих тубах з мембраною та кришечкою у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4349/01/01 от 13.04.2006. Приказ № 222 от 13.04.2006
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

натрію диклофенак 1 г на 100 г гелю;допоміжні речовини: етанол 96 %, спирт ізопропиловий, розчин аміаку 10 %, Карбомер- 980, вода очищена.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама