Верал інструкція по застосуванню

Верал фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Верал гель д/зовн. заст. 1 % по 55 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4349/01/01 від 13.04.2006. Наказ № 222 від 13.04.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

натрію диклофенак 1 г на 100 г гелю;допоміжні речовини: етанол 96 %, спирт ізопропиловий, розчин аміаку 10 %, Карбомер- 980, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

гомогенний, безбарвний, прозорий гель з характерним запахом спирту.

Виробник:

Зентіва, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Важливим компонентом механізму дії диклофенаку є інгібування біосинтезу простагландинів. Диклофенак пригнічує симптоми гострого та хронічного запалення, купірує біль та гіперемію.Топічне застосування диклофенаку швидко усуває болісність та вранішнє заклякання суглобів, зменшує набряки, покращує рухливість рухового апарату. Це дозволяє зменшити дози анальгетиків та нестероїдних протизапальних засобів, що одночасно призначаються для прийому всередину.ФармакокінетикаПри місцевому застосуванні диклофенак дуже добре проникає через шкіру до підшкірних тканин, в фасції, сухожилля, суглобову сумку i синовіальну рідину. Ефективна концентрація в уражених тканинах досягається за 20 хвилин, у той час як концентрація в системному кровообігу залишається дуже низькою.Абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні - 3,3 %.Завдяки цьому виключаються більшість побічних явищ, що супроводжують пероральну та парентеральну терапію диклофенаком.99,7 % абсорбованого диклофенаку зв’язується з білками плазми і піддається метаболізму під час першого проходження через печінку (“first pass effect”). Далі метаболіти виводяться через сечу (40-65 %) і випорожнення (35 %); 0,8-1,0 % діючої речовини виводиться у незміненій формі. Розподілення об’єму диклофенаку відносно низьке: 0,12-0,55 Vdss l/кг. Загальний кліренс становить 267-350 мл/хв.

Показання до застосування:

Препарат призначений для місцевого застосування при запальних і дегенеративних ревматичних захворюваннях типу ревматоїдного артриту, ювенільного ревматоїдного артриту, при псоріатичному артриті, нападах подагри в стадії загострення, поліміозиті, дерматоміозиті, ревматичній поліміалгії, системній вовчанці, анкілозивному спондиліті, при остеоартрозі. Показане призначення ВЕРАЛу при позасуглобовому ревматизмі типу periarthritis humeroscapularis, epicondylitis, tendinitis, tendosynovitis, больових синдромах хребта, для лікування посттравматичних та післяопераційних деформацій рухової системи, таких як викривлення, вивихи, контузії.

Протипоказання:

Абсолютні: пацієнтам з відомою надчутливістю до будь-яких компонентів препарату або до будь-яких нестероїдних протизапальних засобів. Не можна застосовувати ВЕРАЛ гель вагітним жінкам та жінкам у період лактації, а також накладати гель на місця поранень.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Остерігатись потрапляння гелю до очей, на слизові оболонки, рани чи місця, уражені захворюваннями шкіри. При перших ознаках місцевого роздратування застосування препарату слід припинити.Приймаючи до уваги, що немає достатнього досвіду застосування ВЕРАЛу у формі гелю для вагітних жінок, вагітним, а також жінкам у період лактації застосовувати гель не рекомендується.Вплив на здатність виконувати роботу, що потребує підвищеної концентрації уваги, координації рухів і швидкої реакції. Ніякого негативного впливу на здатність виконувати роботу, що потребує підвищеної концентрації уваги, координації рухів і швидкої реакції, при застосуванні ВЕРАЛу не було виявлено.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Зазвичай на уражене місце слід нанести 2-4 г геля (розміром з вишню або волоський горіх) 3-4 рази на день на уражене місце (400-800 см2) і злегка розтерти, щоб гель увібрався в шкіру. Препарат можна застосовувати дорослим і підліткам віком понад 15 років. Застосування гелю можна комбінувати з застосуванням інших лікарських форм з активною речовиною диклофенаку. ВЕРАЛ гель можна застосовувати тривалий час.

Передозування:

При місцевому застосуванні не виявлено.

Побічні дії:

Місцеві прояви: інколи контактний дерматит з висипами, свербіжем, почервонінням шкіри, пекучістю.Системні реакції: не можна виключити також небажаний вплив на шлунково-кишковий тракт. Ознаки надчутливості (астматичні ознаки, ангіоедема та ін.), особливо при застосуванні препарату на великі ділянки поверхні тіла.

Лікарська взаємодія:

При локальному застосуванні препарату ніяких клінічно значимих проявів взаємодії не траплялось.

Термін придатності:

Зберігати при температурі 15 – 25 0С, захищати від морозу та прямого сонячного світла. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 55 г в алюмінієвих тубах з мембраною та кришечкою у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: натрію диклофенак;натрієва сіль 2-{(2,6-дихлорфеніл)-аміно}-фенілоцтової кислоти;Форма випускуГель 1 %Фармакотерапевтична група. Нестероїдний протизапальний засіб. ATC M02AA15.Адресам. Пардубіце, вул. Штосова, 239, Чеська Республіка (Strossova 239, 530 03 Pardubice, Сzech Republic)
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M01AB05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Верал
Виробник:Зентіва, ТОВ
Форма випуску: По 55 г в алюмінієвих тубах з мембраною та кришечкою у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4349/01/01 від 13.04.2006. Наказ № 222 від 13.04.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Diclofenac
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

натрію диклофенак 1 г на 100 г гелю;допоміжні речовини: етанол 96 %, спирт ізопропиловий, розчин аміаку 10 %, Карбомер- 980, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама