Доппельгерц актив магній + кальцій інструкція по застосуванню

Доппельгерц актив магній + кальцій фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Доппельгерц актив магній+кальцій таблетки №30 (10х3)
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.02.2024
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Кожна таблетка містить: магній 175,0 мг, кальцій 350,0 мг.

Властивості:

Оптимальне постачання до нашого організму вітамінів і мінералів є однією з важливих передумов гарного самопочуття і працездатності.

Магній і кальцій – це дві життєво необхідні мінеральні речовини, що потрібні тілу людини для активізації і підтримки численних біологічних процесів.

Магній – речовина, яку організм не може синтезувати самостійно, з їжею він також не завжди надходить у достатньому обсязі. При цьому накопичення магнію в організмі можливо тільки в обмеженій кількості. Крім того, вживання алкоголю або часте застосування проносних засобів призводить до виведення магнію.

Кальцій є суттєвою і життєво необхідною складовою частиною кісткової і м’язової тканини, незамінний для згортання крові. Оскільки кальцій постійно виводиться з організму , в будь-якому віці необхідно піклуватися про достатнє його надходження разом з їжею, або приймати додатково.

Фармакологічні властивості

Магній є найважливішим макроелементом. Необхідний для забезпечення багатьох енергетичних процесів, бере участь в обміні білків , жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот, а також в фосфору. Сприяє зниженню тиску крові, необхідний для функціонування багатьох ферментів.

Магній контролює нормальну роботу клітин міокарда, бере участь у регуляції скорочувальної функції міокарда, а також у процесах передачі нервового імпульсу. У стресових ситуаціях з організму виводиться підвищена кількість вільного іонізованого магнію, тому прийом додаткового магнію сприяє підвищенню резистентності до стресу. Магній повинний надходити до організму у певному співвідношенні з кальцієм.

Кальцій – найважливіший елемент кісткової тканини і зубів. Кальцій бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, необхідний для підтримки стабільної серцевої діяльності. Бере участь у передачі нервових імпульсів, скороченні скелетної і гладкої мускулатури, сприяє відновленню кісткової тканини. Сприяє виведенню з організму солей важких металів і радіонуклідів.

Сполучення двох життєво важливих макроелементів в одній таблетці!

Виробник:

Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Місцезнаходження виробника:

Представництво в Україні: Київ, пр. Бажана, 16, офіс 117

Рекомендації до застосування:

Рекомендується в якості дієтичної добавки (біологічно активної харчової добавки) в раціоні як додаткове джерело магнію та кальцію. Зокрема, при незбалансованому харчуванні або при підвищеній потребі в живильних речовинах у таких випадках, як:

  • підвищений несприятливий вплив навколишнього середовища;
  • підвищені фізичні навантаження (наприклад, спорт);
  • нездоровий спосіб життя (наприклад, вживання тютюну й алкоголю);
  • стрес.

Для людей літнього віку і для жінок у період менопаузи додавання до їжі магнію і кальцію може бути особливо корисним при незбалансованому харчуванні, а також із тієї причини, що організм вже не може добре засвоювати кальцій. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Щоденний прийом 1 таблетки Доппельгерц ® актив Магній+ Кальцій покриває, як правило, разом із прийнятою їжею середню добову потребу організму дорослої людини в цих мінеральних речовинах. Така комбінація забезпечує нас важливими живильними речовинами в період підвищеного нервового і фізичного навантаження та допомагає нашому організму зберегти здоров’я і працездатність.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації рекомендовано вживати після консультації лікаря.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Термін вживання: 30 діб, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Умови зберігання:

Термін придатності: З роки від дати виробництва.

Зберігати при температурі не вище 25 С в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки масою 1,6 г (по 10 таблеток в блістер; і по 1 або З блістери в пачці).

Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківРаспространё...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама