FDA схвалило новий препарат для лікування припливів, спричинених менопаузою

Дата створення: 19 Травня 2023
Дата оновлення: 19 Травня 2023
FDA схвалило новий препарат для лікування припливів, спричинених менопаузою

Підраховано, що до 80% жінок під час менопаузи відчувають вазомоторні симптоми, також відомі як припливи. Федеральні регуляційні органи схвалили новий препарат Veozah для лікування цього конкретного симптому менопаузи. Експерти кажуть, що пероральні препарати мають принести полегшення багатьом жінкам.

Вони також зазначають, що існують фактори способу життя, які можуть допомогти полегшити припливи, зокрема здорове харчування та достатній сон.

FDA схвалило пероральний препарат Веоза (фезолінетант) для лікування помірних та важких вазомоторних симптомів (припливів), спричинених менопаузою.

Це перші у своєму роді ліки (нейрокінін 3), схвалені для лікування вазомоторних симптомів. Очікується, що препарат з’явиться у роздрібних аптеках США приблизно за три тижні.

«Веоза – це новий препарат, заснований на серйозних дослідженнях і схвалений Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США», — сказав д-р Монте Сваруп, акушер-гінеколог з Чандлера, штат Арізона, та засновник провідного інформаційного сайту про вагінальне здоров’я.

«Це пероральні ліки для лікування симптомів менопаузи, таких як припливи та вазомоторні симптомиСША», — сказав він Medical News Today.

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама