Аморолак 5% інструкція по застосуванню

Аморолак 5% фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Аморолак 5% лак д/нігт. лікув., 50 мг/мл по 2,5 мл у флак. з компл.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/13200/01/01 від 23.08.2013. Наказ № 752 від 23.08.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 мл містить аморолфіну гідрохлориду еквівалентно аморолфіну 50 мг;допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, n-бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.

Виробник:

Шанель Медікал для "Хойманн Фарма ГмбХ Унд Ко, ТОВ", Ірландія/Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові препарати для дерматологічного застосування. Інші протигрибкові препарати для місцевого застосування.

Показання до застосування:

Грибкові ураження, спричинені дерматоміцетом, дріжджовим грибком та пліснявим грибком без ураження нігтьової основи.Лікування нескладних випадків дистальних та латеральних оніхомікозів, спричинених дерматоміцетом, дріжджовим грибком та пліснявим грибком, обмежених двома нігтями.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Уникайте потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.Слід також уникати використання лаку для нігтів та накладних нігтів під час лікування препаратом.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека застосування Аморолаку 5 % під час вагітності не встановлена, тому не рекомендовано застосовувати препарат у цей період.Жодних побічних ефектів на дітей, які вживають грудне молоко не виявлено, концентрація аморолфіну в грудному молоці несуттєва. Перед застосуванням препарату необхідна консультація лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені. За цієї причини його не призначають цій віковій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози:

Лак для нігтів необхідно наносити на уражену ділянку нігтя 1 раз на тиждень. Пацієнт повинен наносити лак таким чином:1. Перед першим нанесенням Аморолаку 5 % дуже важливо, аби уражені ділянки нігтя (зокрема поверхня нігтя) були відшліфовані якомога ретельніше за допомогою спеціального скребка-пилочки для нігтів, що дається у комплекті. Потім поверхню нігтя слід очистити та знежирити за допомогою спиртової серветки. Перед повторним нанесенням Аморолаку 5 % уражену ділянку нігтя треба знову відшліфувати, після чого ніготь очищують спиртовою серветкою.Попередження: скребки-пилочки, які використовували для уражених нігтів, не повинні використовуватися для здорових нігтів. 2. Одним із аплікаторів, що дається у комплекті, нанесіть лак на всю поверхню ураженого нігтя. Дайте лаку висохнути протягом 3-5 хв. При нанесенні засобу на кожну уражену ділянку нігтя вмокніть аплікатор у пляшку з лаком, не витираючи аплікатор з лаком об шийку пляшки. Тримайте пляшку щільно закритою.Попередження: при роботі з органічними розчинами (розчинники, уайт-спірит тощо) користуйтеся водонепроникними рукавичками, аби зберегти на нігтях лак.Лікування слід продовжувати без перерв, поки ніготь не відновиться і не загояться уражені ділянки. Частота та тривалість лікування залежить, в основному, від інтенсивності та локалізації інфекції. Зазвичай, лікування триває 6 місяців (для нігтів на пальцях рук) та від 9 до 12 місяців (для нігтів на пальцях ніг). Повторення лікування рекомендується з інтервалами приблизно у 3 місяці.У випадку наявності також дермофітії стопи необхідно лікуватися відповідним протигрибковим кремом.

Передозування:

Випадків передозування не спостерігалося, оскільки препарат застосовують місцево. У разі випадкового перорального прийому необхідно промити шлунок.

Побічні дії:

Можливі поодинокі випадки виникнення побічних реакцій. Можуть виникати ураження нігтів (такі як зміна кольору нігтів, ламкість нігтів). Такі реакції можуть бути також пов’язані з оніхомікозом.З боку шкіри: рідко (≥1/10 000, < 1/1000) – ураження нігтів, зміна кольору нігтів, оніхомікозом; дуже рідко (< 1/10 000) – відчуття печії шкіри.

Лікарська взаємодія:

Немає спеціальних досліджень стосовно супутнього лікування з іншими препаратами для зовнішнього застосування.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 2,5 мл, 3 мл та 5 мл у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.Упаковка містить: пилочки для очищення; серветки, просякнуті спиртом; шпателі для нанесення лаку.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняПацієнти із захворюваннями периферійної системи кровообігу, цукровим діабетом та імуносупресією, з дистрофією нігтя та зруйнованою пластиною нігтя перед застосуванням повинні проконсультуватись з лікарем.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D01AE16:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Аморолак 5%
Виробник:Шанель Медікал для "Хойманн Фарма ГмбХ Унд Ко, ТОВ", Ірландія/Німеччина
Форма випуску: По 2,5 мл, 3 мл та 5 мл у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.Упаковка містить: пилочки для очищення; серветки, просякнуті спиртом; шпателі для нанесення лаку.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/13200/01/01 від 23.08.2013. Наказ № 752 від 23.08.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Amorolfine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 мл містить аморолфіну гідрохлориду еквівалентно аморолфіну 50 мг;допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, n-бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.

Фармакотерапевтична група:Протигрибкові препарати для дерматологічного застосування. Інші протигрибкові препарати для місцевого застосування.
Код АТС:D01AE16 - Аморолфін
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама