Антифронт (Combined drugs) інструкція із застосування

Антифронт фото, інструкція
Дозування:
Антифронт краплі ор., р-н по 30 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Береш Фарма, ЗАТ, Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Антипсихотичні засоби (нейролептики). Арипіпразол.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину крапель оральних містить: спиртового екстракту із суміші лікарських рослин (1:9,75) (екстрагент – етанол 60 %): імбиру кореневища (Zingiberis rhizoma) 40 мг, солодки кореня (Liquiritiae radix) 20 мг, меліси листя (Melissae folium) 20 мг, чаю зеленого листя (Theae viridis folium) 15 мг, куркуми кореневища (Curcumae xanthorrhizae rhizoma) 5 мг.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Береш Фарма, ЗАТ, Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Антипсихотичні засоби (нейролептики). Арипіпразол.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Антифронт – фітотерапевтичний засіб для запобігання і лікування метеотропних реакцій і вегетативних порушень. Екстракт кореневища імбиру за допомогою своєї антагоністичної дії відносно дофаміну (D2-рецептори) і серотоніну (5-НТ3-рецептори) знижує нудоту і позиви до блювання. Тритерпенові сполуки, що містяться в екстракті кореня солодки, мають заспокійливі та спазмолітичні властивості. Екстракт листя меліси має седативні і спазмолітичні властивості, запобігає та полегшує головний біль (мігрень). Екстракт листя зеленого чаю містить 5–N-етилглутамінову кислоту, що зменшує спазми і доповнює ефекти кофеїну і теофіліну, чинить стимулюючу дію, сприяє поліпшенню концентрації уваги, чинить м’яку спазмолітичну дію. Екстракт кореневища куркуми, що містить активний алкалоїд куркумін, інгібує агрегацію тромбоцитів, діє як спазмолітик, має седативні властивості, знімає нудоту, покращує травлення, зменшує біль у суглобах.Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показання до застосування:

Попередження і симптоматичне лікування станів, пов’язаних зі змінами погоди, проходженням атмосферних фронтів, а також хворобою руху (кінетозом), які проявляються сонливістю, запамороченням, змінами артеріального тиску, нудотою, головним болем, зниженням концентрації уваги, загальною слабкістю, болем у суглобах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Захворювання, що супроводжуються порушеннями жовчовиділення (жовчнокам’яна хвороба та непрохідність жовчних протоків). Органічні ураження серця (міокардит, перикардит, інфаркт міокарда), тяжка артеріальна гіпертензія, виражена артеріальна гіпотензія.Порушення функції печінки та нирок; гіпокаліємія. Тяжкий ступінь ожиріння. Лікування алкоголізму.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Необхідно враховувати, що препарат містить спирт етиловий. Звичайно одна доза (10-15 крапель) містить 0,12 г-0,17 г спирту етилового.Перед прийомом флакон добре збовтати. Іноді спостерігається слабке помутніння розчину, опалесценція. Це не впливає на якість препарату. Препарат може бути небезпечним при застосуванні пацієнтам із захворюваннями, пов’язаними з вживанням алкоголю, епілепсією, ураженнями мозку, або з іншими захворюваннями центральної нервової системи.Лікарські засоби з вмістом солодки слід з обережністю застосовувати пацієнтам із артеріальною гіпертензією.У разі виникнення реакцій гіперчутливості лікування потрібно припинити.Препарат не застосовувати більше 4-6 тижнів без медичного нагляду.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період вагітності та годування груддю препарат протипоказаний.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Необхідно враховувати, що препарат містить спирт етиловий, тому препарат слід застосовувати з обережністю при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Препарат рекомендується приймати у разі захитування у дорозі (безпосередньо перед поїздкою), при перших симптомах погіршення самопочуття перед зміною погодних умов і при проходженні метеорологічного фронту, але не пізніше появи перших симптомів.Дорослим і дітям віком від 12 років слід призначати по 10-15 крапель, попередньо розчинивши у ½ склянці води або на шматочку цукру не більше 6 разів на добу, бажано під час їжі. У разі необхідності краплі можна приймати кожні 30 хвилин, але не більше 6 разів на добу. Слід проконсультуватися з лікарем, якщо симптоми не зменшуються чи погіршуються.Курс лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру та перебігу захворювання.

Передозування:

Передозування та тривале застосування (більше 2 місяців) може спричиняти порушення водно-електролітного балансу, у результаті чого можливий розвиток гіпокаліємічної міопатії та міоглобінурії; можливе посилення побічних ефектів, а також запаморочення, в’ялість, зниження концентрації уваги. Препарат містить спирт етиловий, фізіологічний ефект якого може проявитись при застосуванні декількох доз.

Побічні дії:

У деяких випадках, у разі індивідуальної підвищеної чутливості до компонентів препарату, можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання, екзантему, кропив’янку, свербіж, гіперемію, набряк шкіри.Одночасне застосування декількох препаратів із вмістом солодки може спричинити такі серйозні побічні реакції, як затримка води в організмі, гіпокаліємія, артеріальна гіпертензія, порушення серцевого ритму.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується одночасне застосування препарату з ліками, несумісними з вживанням алкоголю.Взаємодії, зумовлені екстрактом кореневища куркуми: з обережністю застосовувати з варфарином через можливість виникнення кровотеч.Взаємодії, зумовлені екстрактом кореневища імбиру: може посилювати поглинання сульфогуанідину.Взаємодії, зумовлені коренем солодки: корінь солодки може зменшити антигіпертензивну дію та збільшити гіпокаліємію при одночасному застосуванні із тіазидними діуретиками. Гіпокаліємія (у результаті надмірного застосування кореня солодки) може посилюватися при взаємодії із серцевими глікозидами, антиаритмічними засобами та препаратами, які впливають на серцевий ритм (наприклад, хінідин). При сумісному застосуванні з препаратами, які спричиняють гіпокаліємію (тіазидні та петльові діуретики, адренокортикостероїди та проносні лікарські засоби), може бути порушення електролітного обміну. Тому не слід корень солодки застосовувати тривало одночасно з переліченими вище лікарськими засобами.При одночасному застосуванні можливе посилення дії інших седативних та снодійних засобів.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 мл препарата у флаконі-крапельниці. По 1 флакону-крапельниці в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.