Церетон інструкція по застосуванню

Церетон фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Церетон капсули по 400 мг №14 (14х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12643/02/01 від 14.01.2013. Наказ № 19 від 14.01.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить холіну альфосцерату у перерахуванні на 100 % речовину – 400 мг; допоміжні речовини: гліцерин, вода очищена;  склад капсули: желатин, сорбіт (Е 420), гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), титану діоксид (Е 171),заліза оксид жовтий (Е 172), вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули желатинові м'які, овальної форми, жовтого або жовтого зі світло-коричневим відтінком кольору. Вміст капсули – масляниста, прозора, безбарвна або злегка забарвлена рідина.

Виробник:

Сотекс, ФФ ЗАТ, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на нервову систему. Парасимпатоміметики. Холіну альфосцерат.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Протипоказано.

Діти:

Досвід застосування препарату дітям відсутній.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Застосування препарату не впливає на керування автотранспортом або роботу зі складними механізмами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодії з іншими лікарськими засобами не виявлено. Фармакологічні властивостіФармакодинаміка. Церетон ® - засіб, що впливає на нервову систему. Центральний холіностимулятор, в основі якого міститься 40,5 % метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист сприяє виділенню холіну в головному мозку. Забезпечує синтез ацетилхоліну і фосфатидилхоліну в нейрональних мембранах, покращує кровотік і посилює метаболічні процеси в центральній нервовій системі, активує ретикулярну формацію. Збільшує лінійну швидкість кровотоку з боку травматичного ураження мозку, сприяє нормалізації просторово-часових характеристик спонтанної біоелектричної активності мозку, регресу осередкових неврологічних симптомів і відновленню свідомості; позитивно впливає на пізнавальні та поведінкові реакції пацієнтів із судинними захворюваннями головного мозку (дисциркуляторною енцефалопатією і залишковими явищами порушення мозкового кровообігу). Чинить профілактичну і корегуючу дію на патогенетичні фактори інволюційного психоорганічного синдрому, змінює фосфоліпідний склад мембран нейронів: бере участь у синтезі фосфатидилхоліну (мембранного фосфоліпіду), покращує пластичність нейрональних мембран. Стимулює дозозалежне виділення ацетилхоліну у фізіологічних умовах, покращує синаптичну передачу, функцію рецепторів. Фармакокінетика. Церетон ® переважно накопичується в мозку, легенях і печінці. Абсорбція – 88 %, легко проникає через гематоенцефалічний бар’єр (при пероральному прийомі накопичення в мозку – 45 % від концентрації препарату в плазмі). Легенями екскретується 85 % препарату у вигляді діоксиду вуглецю, решта (15 %) виводиться нирками і через кишечник.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують лише дорослим.Приймають по 1 капсулі (400 мг) 2 - 3 рази на день, після їди.Тривалість лікування лікар визначає індивідуально.

Передозування:

Може відзначатися нудота. Лікування: симптоматична терапія.

Побічні дії:

Препарат, як правило, добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. Можливе виникнення нудоти (головним чином як наслідок вторинної допамінергічної активації), дуже рідко можливі абдомінальний біль та короткотривала сплутаність свідомості. У такому випадку необхідно зменшити застосовану дозу препарату.

Термін придатності:

3 роки. 

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 14 капсул у контурній чарунковій упаковці. 1 або 2 контурні чарункові упаковки у пачці з картону. Категорія відпуску. За рецептом.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 141345, Московська обл., Сергієво-Посадський муніципальний район, сільське поселення Березняківське, селище Бєліково, будинок 11.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ N07AX02:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Церетон
Виробник:Сотекс, ФФ ЗАТ, м.Москва, Російська Федерація
Форма випуску: По 14 капсул у контурній чарунковій упаковці. 1 або 2 контурні чарункові упаковки у пачці з картону. Категорія відпуску. За рецептом.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12643/02/01 від 14.01.2013. Наказ № 19 від 14.01.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Choline alfoscerate
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить холіну альфосцерату у перерахуванні на 100 % речовину – 400 мг; допоміжні речовини: гліцерин, вода очищена;  склад капсули: желатин, сорбіт (Е 420), гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), титану діоксид (Е 171),заліза оксид жовтий (Е 172), вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що впливають на нервову систему. Парасимпатоміметики. Холіну альфосцерат.
Код АТС:N07AX02 - Холіну альфосцерат
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама