Ековаг інструкція по застосуванню

Ековаг фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ековаг капсули вагін. №10 в тубах алюм.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15239/01/01 від 24.06.2016. Наказ № 624 від 24.06.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: штами живих молочнокислих бактерій Lactobacillus gasseri (L. gasseri), Lactobacillus rhamnosus (L. rhamnosus);1 вагінальна капсула містить не менше 108 КУО L. gasseri і не менше 108 КУО L. rhamnosus;допоміжні речовини: лактит моногідрат (Е 966), крохмаль кукурудзяний, ксантанова камедь, глюкоза безводна, магнію стеарат, титану діоксид (Е 171), желатин.

Виробник:

Біфодан А/С, Данія

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Інші протимікробні та антисеп

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Вагінальні капсули Ековаг містять два штами живих молочнокислих бактерій, що зазвичай домінують у вагінальній мікрофлорі здорових жінок: L. gasseri та L. rhamnosus. Хоча спосіб дії вагінальних молочнокислих бактерій все ще вивчається, було показано, що він є багатофакторним і пов’язаний з дією багатьох чинників. Внаслідок ферментативного вироблення молочної кислоти штами молочнокислих бактерій, що домінують у піхві здорових жінок, підтримують низькі значення рН навколишнього середовища, що пригнічує колонізацію та ріст патогенних мікроорганізмів. Крім цього, завдяки своїм адгезивним властивостям та здатності виробляти перекис водню і бактеріоцини, молочнокислі бактерії протидіють інвазії небажаних мікроорганізмів. 

Показання до застосування:

Профілактика та лікування дисбалансу вагінальної бактеріальної флори, симптомами якого є свербіж, сухість, виділення, подразнення, неприємний запах;лікування бактеріального вагінозу легкого та помірного ступеня тяжкості;захист та відновлення природного балансу вагінальної мікрофлори після лікування протимікробними засобами.

Протипоказання:

Застосування препарату протипоказане у випадку гіперчутливості до діючих речовин або до будь-яких інших компонентів препарату.

Особливості застосування:

У разі погіршення або відсутності покращення симптомів після семиденного курсу лікування пацієнткам слід звернутися до лікаря. У випадку розвитку рецидивів також рекомендується проконсультуватися з лікарем.Застосування у період вагітності або годування груддю.Вагітність Препарат Ековаг можна застосовувати у період вагітності (як наприклад для лікування бактеріального вагінозу вагітних).Годування груддюПрепарат Ековаг можна застосовувати у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

ЛікуванняПо 1 вагінальній капсулі вводять глибоко у піхву щовечора перед сном упродовж 6-8 днів.ПрофілактикаОдразу після завершення менструації: по 1 вагінальній капсулі вводять глибоко у піхву щовечора перед сном упродовж 4-6 днів.Після лікування антибіотиками: по 1 вагінальній капсулі вводять глибоко у піхву щовечора перед сном упродовж 6-8 днів.Діти.Препарат не слід застосовувати для лікування дітей віком до 12 років.

Передозування:

Відомості відсутні.

Побічні дії:

Існують окремі повідомлення про розвиток алергічних реакцій, пов’язаних із застосуванням препарату.

Лікарська взаємодія:

Інформація щодо взаємодій з іншими засобами для вагінального введення відсутня.Спеціальних досліджень щодо взаємодій препарату Ековаг з іншими лікарськими засобами не проводили. Але оскільки молочнокислі бактерії, що входять до складу препарату, чутливі до дії місцевих та системних протимікробних засобів, проведення подібної комбінованої терапії не рекомендується.

Термін придатності:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 вагінальних капсул в алюмінієвій тубі, закритій пластиковою кришкою з осушувачем. По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G01AX14:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ековаг
Виробник:Біфодан А/С, Данія
Форма випуску: По 10 вагінальних капсул в алюмінієвій тубі, закритій пластиковою кришкою з осушувачем. По 1 тубі у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/15239/01/01 від 24.06.2016. Наказ № 624 від 24.06.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Lactobacillus fermentum
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: штами живих молочнокислих бактерій Lactobacillus gasseri (L. gasseri), Lactobacillus rhamnosus (L. rhamnosus);1 вагінальна капсула містить не менше 108 КУО L. gasseri і не менше 108 КУО L. rhamnosus;допоміжні речовини: лактит моногідрат (Е 966), крохмаль кукурудзяний, ксантанова камедь, глюкоза безводна, магнію стеарат, титану діоксид (Е 171), желатин.

Фармакотерапевтична група:Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Інші протимікробні та антисеп
Код АТС:G01AX14 - Лактобацили
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Як за станом шкіри діагностувати рак підшлункової залози
Рак підшлункової залози — це злоякісне новоутворен...
Реклама