Фуроталгін інструкція по застосуванню

Фуроталгін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Фуроталгін краплі вуш. по 5 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9803/01/01 від 25.06.2009. Наказ № 513 від 15.07.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діючі речовини: 1 мл розчину (27 крапель) містить нітрофуралу 2,5 мг, тетракаїну гідрохлориду 31,25 мг, феназону 87,5 мг;допоміжна речовина: гліцерин.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора, жовта, із зеленуватим відтінком рідина, без запаху.

Виробник:

Софарма, АТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Різні препарати, які мають протизапальну дію

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фуроталгін - комбінований лікарський препарат, що має протимікробну, протизапальну і болезаспокійливу дію.Нітрофурал є похідним 5-нітрофуральдегіду з широким антибактеріальним спектром дії. У кислому середовищі при запальному процесі і при високій концентрації, нітрофурал має бактерицидну дію, а в лужному середовищі і при низькій концентрації – бактеріостатичну дію. Неактивний проти грибів і вірусів. Мікроорганізми повільно розвивають резистентність до нітрофуралу. Препарат активний щодо бактерій із вже розвиненою стійкістю до сульфонамідів і антибіотиків. Тетракаїну гідрохлорид – синтетичний місцевий анестетик, ефір пара-амінобензойної кислоти. Застосовується для контактної, поверхневої анестезії. Після місцевого застосування тимчасово блокує провідність периферичних нервів і зменшує чутливість рецепторів, не впливаючи на ЦНС. Місцева анестезуюча дія настає приблизно через 10 хвилин і триває приблизно 2 години.Феназон – похідне піразолону з групи НСПЗЗ. Має аналгетичну, жарознижувальну і слабше виражену протизапальну дію. Його основні фармакологічні ефекти обумовлюються пригніченням синтезу простагландинів шляхом ферментного пригнічення циклооксигенази, зниженням відповіді на біль, спричинену брадикінінами і брадикінінами з простагландином Е1, посиленням вивільнення бета-ендорфінів. Має антиексудативну, протизапальну дію, зменшуючи проникність капілярів.Фармакокінетика. При місцевому застосуванні компоненти препарату Фуроталгін діють локально, не резорбуються і не виявляють системної дії.

Показання до застосування:

Гострі запальні захворювання зовнішнього слухового проходу і середнього вуха.

Протипоказання:

Гіперчутливість до активних (феназин, тетракаїн, інші місцеві анестетики, особливо ефірного типу, пара-амінобензойна кислота і її похідні; нітрофурал та інші похідні нітрофурану) або допоміжних речовин. Перфорація барабанної перетинки.Отомікози.

Особливості застосування:

Перед застосуванням лікарського препарату необхідно перевірити, чи немає перфорації барабанної перетинки. У разі перфорації, проникнення лікарських речовин (особливо тетракаїну) в системний кровообіг можливі побічні системні реакції.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Лікарський препарат можна застосовувати вагітним і жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Фуроталгін не впливає на здатність управляти автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Немає достатніх даних щодо безпеки застосування препарату дітям віком до 1 року.

Спосіб застосування та дози:

Спосіб застосування для закапування у вухо! Не вживати внутрішньо! Краплі застосовуються після очищення зовнішнього слухового проходу. Голову слід схилити набік так, щоб краплі залишилися у вусі протягом декількох хвилин, після чого слуховий прохід закривають ватою. Необхідно заздалегідь підігріти розчин до температури тіла, щоб уникнути неприємного контакту з холодними краплями і подразнення вестибулярного апарату.Дозування.Дорослі і діти старше 3 років: по 6-10 крапель 3-4 рази на день.Діти від 1 до 3 років: по 3-4 краплі 2 рази на день.Тривалість лікування залежить від тяжкості стану і не повинна перевищувати 10 днів.

Передозування:

Немає повідомлень про випадки передозування при правильному застосуванні препарату Фуроталгін.Передозування може настати у випадку, коли Фуроталгін застосовують при перфорації барабанної перетинки. Після резорбції і надходження в системний кровообіг можуть з'явитися ознаки системної токсичності тетракаїну.При передозуванні необхідно промити середнє вухо фізіологічним розчином (але не під тиском), у разі потреби - провести симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Побічні ефекти при застосуванні препарату Фуроталгін дуже поодинокі. Описані випадки алергічних реакцій на нітрофурал, феназон і тетракаїн, що виявляються в подразненні або гіперемії слухового проходу.При потраплянні в барабанну порожнину, хоча і рідко, спостерігаються:порушення з боку нервової системи: нечасті - швидкоминуче запаморочення, головний біль і зниження слуху щодо високих частот;загальні порушення: нечасті - нудота, блювання.

Лікарська взаємодія:

При місцевому застосуванні препарату лікарські речовини не резорбуються. Немає даних про лікарські взаємодії.

Термін придатності:

3 роки.Термін придатності після розкриття флакона – 1 місяць.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці (у сухому, захищеному від світла місці) при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 5 мл препарату в круглому скляному флаконі з ковпачком, що нагвинчується, та з крапельницею абопо 5 мл препарату в круглому поліпропіленовому флаконі з крапельницею і ковпачком типу “Пільферпруф”. По 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняАТ Софарма.1220, Софія, Ілієнське шосе, 16, БолгаріяАТ Уніфарм.1797, Софія, вул. Трайко Станоєва, 3, Болгарія
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A16AA20:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Фуроталгін
Виробник:Софарма, АТ, Болгарія
Форма випуску: По 5 мл препарату в круглому скляному флаконі з ковпачком, що нагвинчується, та з крапельницею абопо 5 мл препарату в круглому поліпропіленовому флаконі з крапельницею і ковпачком типу “Пільферпруф”. По 1 флакону в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9803/01/01 від 25.06.2009. Наказ № 513 від 15.07.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діючі речовини: 1 мл розчину (27 крапель) містить нітрофуралу 2,5 мг, тетракаїну гідрохлориду 31,25 мг, феназону 87,5 мг;допоміжна речовина: гліцерин.

Фармакотерапевтична група:Різні препарати, які мають протизапальну дію
Код АТС:A16AA20 - Комбінації
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Офтальмолог пояснив, чи допоможуть антибіотики вилікувати кон'юнктивіт
Захворювання очей, спричинені зміною клімату та за...
Ранкові тренування знижують ризик розвитку інсульту на 35%: дослідження
За статистикою, щороку від серцево-судинних захвор...
Реклама