Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Камістад - Адаптована інструкція

Склад

Склад

1 г гелю містить лідокаїну гідрохлориду моногідрату 20 мг, настойку квітів ромашки (1:5-5) 200 мг, тимолу 1 мг.допоміжні речовини: бензалконію хлориду розчин, олія корична, сахарин натрію дигідрат, карбомери, трометамол, вода очищена.
Лікарська форма

Лікарська форма

Основні фізико-хімічні властивості

Основні фізико-хімічні властивості

жовто–коричневий гомогенний гель без твердих кристалів;
Виробник

Виробник

СТАДА Арцнайміттель АГ.
Місцезнаходження виробника

Місцезнаходження виробника

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Засоби для місцевого застосування в стоматології.Код АТС А01A D11.
властивості

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.Комбінація активних речовин препарату має болезаспокійливі, протизапальні й антибактеріальні властивості. Лідокаїн є сильним місцевоанестезуючим засобом амідного ряду, і його механізм дії обумовлений стабілізацією клітинних мембран за рахунок блокади натрієвих каналів.  Порівняно з новокаїном, лідокаїн є більш ефективним і безпечним, також може мати антибактеріальні властивості.Ромашка або настойка квітів ромашки містить складну суміш структурно різних протизапальних і антибактеріальних властивостей, які поєднано для підвищення загального лікувального ефекту. Терапевтично найбільш важливими є сесквітерпени, які містять понад 50 % активних складових частин ромашки. Протизапальна дія ромашки виявляється головним чином, завдяки хамазулену та (-)-альфа-бісабололу, які також мають антибактеріальні й протигрибкові властивості.Тимол є похідним фенолу із протимікробними та чітко вираженими протигрибковими властивостями. Він має широку антисептичну дію, і на відміну від фенолу значно нижчий рівень токсичності. Крім того, тимол виявляє противірусні властивості.Фармакокінетика. Не вивчалась.
Показання

Показання

Лікування легких форм уражень ясен та слизової оболонки порожнини рота, інфекційного генезу, губ разом із утворенням пухирців, гінгівітами та глетчерною еритемою.Симптоматичне лікування подразнень, гіперчутливості та/або подразнення слизової оболонки внаслідок використання зубного протезу.Запобігання болю та дискомфорту, спричинених прорізуванням зубів. Зменшення подразнення та дискомфорту, спричинених ортодонтичними процедурами.
Протипоказання

Протипоказання

Гіперчутливість до лідокаїну або до інших місцево-анестезуючих засобів амідного ряду, до ромашки, тимолу або до інших компонентів препарату.
Міри безпеки

Міри безпеки

Особливості застосування

Особливості застосування

Тривале застосування у високих дозах повинно проводитись під наглядом лікаряЗастосування у період вагiтностi та годування груддюБезпечне застосування у період вагітності та годування груддю не було встановлено. Тому цей препарат не слід застосовувати протягом цих періодів.
Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Діти

Діти

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Смужку Камістад ® - гелю завдовжки 0,5 см прикладати до больового або запаленого місця три рази на день, злегка масажуючи.Застосування  для дітей та дітей ясельного вікуКамістад ® - гель застосовувати не більше трьох разів на добу. Для місцевого застосування наносити на слизову оболонку порожнини рота.Тривалість лікування – до усунення симптоматики.
Передозування

Передозування

Не існує відомостей про інтоксикацію або передозування.
Побічні ефекти

Побічні ефекти

Іноді після застосування гелю може виникати тимчасове легке печіння.
Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

Не виявлена.
Термін придатності

Термін придатності

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Термін придатності – 3 роки.
зберігання

Умови зберігання

Упаковка

Форма випуску / упаковка

Алюмінієва туба з поліетиленовою кришкою по 10 г. По одній тубі в картонній коробці.
Категорія відпуску

Категорія відпуску

Без рецепта.
Додатково

Додатково

Загальна характеристика

Форма випуску

Гель оральний.

Адреса

Стадаштрассе 2-18, D-61118 Бад Фільбель, Німеччина.