Колібактерін-Біофарма інструкція по застосуванню

Колібактерін-Біофарма фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Колібактерін-Біофарма порошок д/ор. р-ну по 5 доз у флак. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ 233/11-300200000 від 21.02.2011. Наказ № 89 від 21.02.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 29.10.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Колібактерин-Біофарма представляє собою мікробну ліофільно висушену масу живих бактерій кишкової палички (Escherichia coli М17 (О2:К1:Н6)). Одна доза препарату містить не менше 6-109 живих бактерій кишкової палички.

Виробник:

Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати

Показання до застосування:

Колібактерин-Біофарма призначають для лікування дорослих і дітей, починаючи з 6-місячного віку:затяжного і хронічного перебігу дизентерії, післядизентерійного коліту; доліковуванні реконвалесцентів після: гострих кишкових інфекцій;тривалої кишкової дисфункції невизначеної етіології;неспецифічного і специфічного хронічного коліту і ентероколіту;кишкових дисфункцій і дисбактеріозу.Спосіб застосування і дози. Препарат застосовують внутрішньо у вигляді розчину.Для розчинення препарату застосовують кип'ячену воду кімнатної температури.Спосіб розчинення:1. У склянку наливають воду з розрахунку 1 чайна, ложка, на 1 дозу препарату (кількість доз вказано на етикетці).2. Для розчинення препарату частину води (1-2 чайні ложки) із склянки переливають у флакон і збовтують. Препарат розчиняється не більше 5 хвилин.3. Розчинений препарат з флакону переливають до склянки з залишком води і ретельно перемішують.1 чайна ложка отриманого в склянці розчину дорівнює 1 дозі препарату.Необхідну кількість чайних ложок розчину (доз препарату) випивають за 30-40 хв. до їди.Добові дози препарату для дорослих і дітей складають:дітям від 6-ти місяців до 1 року - 2-3 дози (1-2 чайні ложки);дітям від 1 року до 3-х років - 3-4 дози (3-4 чайні ложки);дітям від 3-х до 5-ти років - 4-6 доз (4-6 чайних ложок);дітям від 5-ти до 10-ти років - 6-8 доз (6-8 чайних ложок);дітям старше 10-ти років - 8-10 доз (8-10 чайних ложок);дорослим - 10-12 доз (10-12 чайних ложок).Добові дози препарату ділять на 2-3 прийоми.Тривалість застосування;при затяжному і хронічному перебігу дизентерії, післядизентерійному коліті, доліковуванні реконвалесцентів після гострих кишкових інфекцій, а також при тривалій кишковій дисфункції невизначеної етіології - не менше 4-6 тижнів;при неспецифічних і специфічних хронічних колітах і ентероколітах - протягом 1,5-2 місяців.при дисбактеріозах різноманітної етіології - протягом 3-4 тижнів.Для закріплення одержаного клінічного ефекту або у випадку неповної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення першого курсу лікування можна призначити підтримуючий курс. При цьому препарат застосовують у половинній разовій та добовій дозі протягом 1-1,5 місяців.При захворюваннях, що протікають із рецидивами, доцільні, повторні курси лікування. У цих випадках перед призначенням препарату необхідне повторне дослідження мікрофлори.

Протипоказання:

Протипоказань до застосування препарату не встановлено. Препарат не призначають дітям до 6-місячного віку.

Особливості застосування:

Неприпустиме розчинення, препарату гарячою водою та зберігання його у розчиненому стані.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не встановлено протипоказань до застосування препарату під час вагітності та годування груддю.Взаємодія, з іншими лікарськими засобами. Лікування рекомендується проводити на фоні вітамінотерапії.Вплив на здатність керування, автотранспортом. Не вивчався.

Передозування:

Не встановлено.

Побічні дії:

Не виявлена.

Термін придатності:

1 рік.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 5 доз препарату у флаконі. По 10 флаконів у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаОсновні властивостіпорошок (кристалічна або пориста маса) жовтого кольору різної інтенсивності з специфічним запахом і смаком. При додаванні води утворює гомогенну завись.Форма випускуПорошок (кристалічна або пориста маса) для оральних розчинів.Код АТС. A07F А. Антидіарейні мікробні препарати.Імунологічні та біологічні властивості. Терапевтичний ефект колібактерину визначають живі бактерії кишкової палички М17, що мають антагоністичну активність відносно патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів і, тим самим, нормалізують мікрофлору кишечника.АдресаУкраїна, 03680, м. Київ, вул. М Амосова, 9, тел. (044) 275-16-04, (044) 275-91-50, (044) 521-15-39.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A01AD11:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Колібактерін-Біофарма
Виробник:Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
Форма випуску: По 5 доз препарату у флаконі. По 10 флаконів у пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ 233/11-300200000 від 21.02.2011. Наказ № 89 від 21.02.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Колібактерин-Біофарма представляє собою мікробну ліофільно висушену масу живих бактерій кишкової палички (Escherichia coli М17 (О2:К1:Н6)). Одна доза препарату містить не менше 6-109 живих бактерій кишкової палички.

Фармакотерапевтична група:Антидіарейні мікробні препарати
Код АТС:A01AD11 - Інші
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама