Конеал інструкція по застосуванню

Конеал фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Конеал краплі оч., р-н, 3 мг/мл по 5 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9387/01/01 від 19.02.2009. Наказ № 107 від 19.02.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину містить флуконазолу 3 мг;допоміжні речовини: натрію фосфат, натрію дигідроген фосфат, динатрію едетат, бензалконію хлорид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий безбарвний розчин.

Виробник:

Алкон Парентералс Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Конеал – протигрибковий препарат. Фармакодинаміка. Флуконазол – представник нового класу триазольних протигрибкових засобів, потужний селективний інгібітор синтезу стеролів у клітині грибів.Флуконазол – це азол другого покоління широкого спектра протигрибкової дії. Флуконазол має специфічну фармакокінетичну дію на інфекції центральної нервової системи, нирки та очі, успішно застосовується в лікуванні інфекцій, спричинених Cryptococcus neoformans та Candida albicans.Candida spp., а особливо Candida. albicans та Cryptococcus spp., переважають при серйозних грибкових інфекціях у пацієнтів, хворих на СНІД. У хворих на рак C. albicans – головний кандидозний патоген. C (Torulopsis) glabrata, C. pezrapsilosis та C. krusei нараховують в 46 % систематичних кандидозних інфекціях за останніми дослідженнями. Histoplasma capsulatum та Aspergillus spp. є також проблематичними у пацієнтів з імунодефіцитом та у тих, хто переніс трансплантацію кісткового мозку. Інші грибкові інфекції, такі як Соccidioides spp., можуть спричинити серйозні інфекції, особливо у пацієнтів з імунодефіцитом. Фармакокінетика. Висока біодоступність та низька токсичність флуконазолу, його стабільність, водорозчинність, низькомолекулярна маса, антигрибкова дія, дає можливість використовувати його для лікування місцевих очних інфекцій. Проникання флуконазолу (0,2 %) в рогівку та водянисту вологу ока було досліджено за допомогою методу газорідинної хроматографії. Максимальний рівень концентрації флуконазолу через 5 хв після обробки у рогівці складає – 8,2 ± 1,2 мкг/г та через 15 хв після нанесення на водянисту вологу ока становить – 9,4 ± 2,3 мкг/мл.Період напіввиведення (Т1/2) в очах, що піддавались впливу флуконазолу, становить 15 хв. Фармацевтичні характеристики.

Показання до застосування:

Гострі та хронічні кон’юнктивіти, слизо-гнійні кон’юнктивіти, блефарокон’юнктивіти, блефарити, гнійна виразка рогівки з гіпопіоном чи без нього, бактеріальні кератити та кератоз кон’юнктивіти з хронічними дакріоциститами, мейбоміїт, передопераційна профілактика в офтальмологічній хірургії, післяопераційні інфекції.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Особливості застосування:

Препарат не застосовується для ін’єкцій. Якщо при застосуванні препарату подразнення ока не зникає або посилюється, слід припинити закапувати розчин. Забороняється доторкатися кінчиком флакона-крапельниці до будь-яких поверхонь, оскільки це може призвести до забруднення вмісту флакона.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає достатніх та перевірених даних щодо застосування препарату у вагітних. Невідомо, чи локально застосований флуконазол виділяється у молоко. У період вагітності і годування груддю Конеал варто застосовувати лише тоді, коли можлива користь для матері виправдовує потенційний ризик для плоду (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Пацієнтам, у яких після застосування очних крапель Конеал тимчасово погіршується чіткість зору, не рекомендується керувати автомобілем або працювати зі складною технікою, верстатами чи будь-яким іншим складним устаткуванням, що вимагає чіткості зору.

Діти:

Досвід застосування у дітей флуконазолу у вигляді очних крапель відсутній, тому препарат не рекомендується застосовувати у цій віковій категорії.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі одну або дві краплі закапують у кон’юнктивальний мішок ураженого ока кожні 4 години у денний час до зникнення ознак захворювання. Тривалість лікування визначає лікар.

Передозування:

Немає повідомлень щодо передозування препарату.

Побічні дії:

Ексфоліативні порушення шкіри, судоми, лейкопенія, тромбоцитопенія, алопеція.

Лікарська взаємодія:

Флуконазол подовжує протромбінований час кумаринових антикоагулянтів, тому протромбінований час слід постійно контролювати.Одночасний прийом флуконазолу та циклоспорину може спричинювати підвищення рівня останнього. Флуконазол суттєво підвищує рівень фенітоїну та AUC (площа під кривою концентрація/час) та є результатом фенітоїнової токсичності.Одночасне застосування флуконазолу та пероральних гіпоглікеміків – похідних сульфонілсечовини (хлорпропаміду, глібенкламіду, гліпізиду, толбутаміду) – у хворих на цукровий діабет може спричинити збільшення концентрації плазми та зменшення метаболізму антидіабетичних компонентів.Одночасне застосування флуконазолу та рифампіцину зменшує AUC флуконазолу на 20 %.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С .Зберігати в недоступному для дітей місці. Розчин можна застосовувати протягом одного місяця після відкриття флакона.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняSP-918, Фейз III, Бхиваді – 301019, Райастан, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Конеал
Виробник:Алкон Парентералс Лтд, Індія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9387/01/01 від 19.02.2009. Наказ № 107 від 19.02.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Fluconazole
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину містить флуконазолу 3 мг;допоміжні речовини: натрію фосфат, натрію дигідроген фосфат, динатрію едетат, бензалконію хлорид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Протигрибкові засоби для місцевого застосування.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама