Лактобактерин-Біофарма (Lactic acid producing organisms) інструкція із застосування

Лактобактерин-Биофарма фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Лактобактерин-Біофарма капсули тв. по 1 дозі №30 у конт. пласт.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Препарат використовується з лікувальною та профілактичною метою. Застосовують для дорослих і дітей (починаючи з 3-4-х років життя). Показаний при:гострих кишкових інфекціях (в комплексному лікуванні);дисбактеріозах встановленої та невстановленої етіології;дисбактеріозах при інфекційних та соматичних захворюваннях, що потребують масивної антибіотикотерапії;дисфункціях кишечнику (як наслідок перенесених гострих кишкових інфекцій та дисбактеріозів);гострих та хронічних колітах різної етіології, у тому числі, неспецифічних виразкових колітах.Спосіб застосування і дози. Препарат застосовують всередину за 40 хвилин - 1 годину до їжі. Добова доза для дорослих складає 6-10 капсул, для дітей (3-х років і більше) - по 4-10 капсул.Добову дозу ділять на 2 - 3 прийоми.Тривалість застосування:при затяжному і хронічному перебігу дизентерії, післядизентерійному коліті, доліковуванні реконвалесцентів після гострих кишкових інфекцій, а також при тривалій кишковій дисфункції не встановленої етнології лікування проводять не менше 4-6 тижнів;при неспецифічному виразковому коліті, а також хронічних колітах і ентероколітах лікування проводять до 1,5-2 місяців;при дисбактеріозах різної етиології лікування проводять протягом 3-4 тижнів.Для закріплення отриманого клінічного ефекту при відсутності повної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення курсу лікування призначають підтримуюче лікування (в половинній дозі) протягом 1-1,5 місяців. При захворюваннях, що протікають із рецидивами, доцільні повторні, курси лікування. У цих випадках перед призначенням препарату необхідно повторне дослідження мікрофлори.

Протипоказання:

Не встановлені.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Прийом препарату корисно поєднувати з прийомом молока, молочнокислих продуктів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не встановлено протипоказань до застосування препарату під час вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не досліджувався.

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Не встановлено.

Лікарська взаємодія:

Лікування рекомендується супроводжувати застосуванням вітамінів. В виду високої антибіотикостійкості лактобактерій застосування препарату можливе в поєднанні з антибіотикотерапією. У випадку використання специфічних бактеріофагів, корегуючу терапію назначають після курсу лікування бактеріофагом.

Термін придатності:

1 рік.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 1 дозі препарату в капсулі, по 30 капсул в пластмасовому контейнері.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Основні властивості

препарат представляє собою мікробну масу живих лактобактерій L. plantarum або L. fermentum, ліофільно висушених; тверді, желатинові капсули, циліндричної форми з напівсферичними кінцями; вміст капсул - маса жовтувато-бежевого кольору різної інтенсивності, допускається з незначним комкуванням.Кількісний та якісний склад:діюча речовина - L. plantarum (штами 8Р-АЗ та 38) або L. fermentum (штами 90Т-С4 та 39); одна доза препарату містить 2 -109 КУО лактобактерій: одна капсула містить 1 дозу препарату;допоміжні речовини - цукор молочний або лактоза, магнію стеарат.

Форма випуску

Капсули.Код АТС. A07F А01** . Антидіарейні мікробні препарати.Імунологічні та біологічні властивості. Терапевтичний ефект препарату визначають лактобактерії, що володіють антагоністичного активністю по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, та утворюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику. Вказані властивості лактобактерій пов'язані з накопиченням (в процесі виробництва) молочної кислоти - сильного антисептику, який обумовлює активність препарату по відношенню до патогенної мікрофлори (дизентерійним бактеріям, ентеропатогенної палички) та умовно-патогенним: мікроорганізмам (які виявляються та активізуються на фоні тривалої дисфункції кишечнику).

Адреса

Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.

Додаткові дані

Дозування:
Лактобактерин-Біофарма капсули тв. по 1 дозі №30 у конт. пласт.
Реєстрація:
№ 530/11-300200000 від 21.02.2011. Наказ № 89 від 21.02.2011

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.