Мангогерпін (Mangiferin) інструкція із застосування

Мангогерпин фото, інструкція
Дозування:
Мангогерпін капсули по 100 мг №20 (10х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біві Фарма, Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить мангіферину 0,1 г;допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули білого кольору розміром “2”, вміст капсул – порошок світло-жовтого кольору, допускається зеленуватий відтінок. 

Виробник:

Біві Фарма, Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Противірусна активність препарату поширюється на ДНК – місткі віруси (Herpes simplex I і II типу, Varicella zoster, вірус імунодефіциту людини, цитомегаловіруси). Мангіферин пригнічує репродукцію вірусів на ранніх етапах їх розвитку. Мангіферин спричиняє помірну бактеріостатичну дію до грампозитивних і грамнегативних бактерій, найпростіших і мікобактерій туберкульозу. Терапевтична дія препарату більше виражена на початку захворювання. Мангіферин має імуностимулюючі властивості щодо клітинного і гуморального імунітету, а також здатність індукувати продукцію гама-інтерферону в клітинах крові. Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо добре абсорбується з шлунково-кишкового тракту, і через 1-3 години можна виявити в крові, тканинах печінки, нирок, серця, селезінки, через 12 годин – в незначній кількості в тканинах мозку. Препарат виводиться з сечею і через шлунково-кишковий тракт.  

Показання до застосування:

Лікування первинних і рецидивуючих уражень шкіри і слизових оболонок, які викликані вірусами Herpes simplex I і II типів, профілактика інфекцій, що викликають віруси Herpes simplex I і II типів, лікування вітряної віспи, оперізувального лишаю (що викликані вірусами Varicella zoster), герпетиформної екземи Капоші, дерматозів вірусного генезу (червоного плескатого лишаю), бородавок, гострокінцевих кондилом. 

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість, вагітність, лактація, діти віком до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Капсули Мангогерпіну призначають в комплексі з гелем. Терапевтичний ефект препарату найбільше виражений при призначенні на початку захворювання або рецидиву. Капсули приймають всередину незалежно від приймання їжі. Дорослим і дітям віком понад 12 років призначають по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу.Тривалість курсу лікування 10–30 днів залежно від форми та тяжкості перебігу захворювання.При гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальної локалізації у випадках поширених висипань, а також при наявності гарячки, лімфоаденопатії Мангогерпін призначають дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу і зовнішньо у вигляді 2% гелю протягом 5–14 діб.Для лікування герпетиформної екземи Капоші Мангогерпін застосовують дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу та гель зовнішньо протягом 7–21 діб. У випадку рецидивуючого перебігу генітального герпесу призначають Мангогерпін всередину дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу протягом 5–14 діб.При вірусних захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини Мангогерпін призначають внутрішньо в тих самих вікових дозах і наносять на уражені ділянки гель протягом 5–15 діб, при ерозивно-виразковій формі червоного плескатого лишаю слизової оболонки ротової порожнини – протягом 2–4 тижнів. При захворюваннях, що викликані Varicella zoster (оперізувальний лишай, вітряна віспа), проводять комбіновану терапію внутрішньо (в тих самих дозах) і місцево гелем протягом 5–21 діб.При рецидивах проводять повторні курси лікування. Для профілактики рецидивів Мангогерпін призначають внутрішньо через 1 місяць після закінчення лікування і потім в міжрецидивні періоди курсами по 10–14 діб. 

Передозування:

Випадків передозування не спостерігалось.Особливості застосування. Не рекомендується перевищувати встановлені лікарем дози. Не рекомендується застосовувати пацієнтам з тяжким ураженням печінки.

Побічні дії:

Алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Антацидні препарати, що містять алюміній, знижують всмоктування Мангогерпіну.

Термін придатності:

Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15-25°С .Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул в блістері. 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

 хімічна назва: 1,3,6,7- тетрагідрокси-2-(b-D-глюкопіра-нозил)-9Н-ксантен-9-он; 

Форма випуску

Капсули.  

Адреса

Тан Тханх Тау Вард, Ку Чі Провінсе, м. Хошімін, В’єтнам.Tan Thanh Tay Ward, Cu Chi Province, Ho Chi Minh City, Vietnam.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.