Метилурацил-Фармекс інструкція по застосуванню

Метилурацил-Фармекс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Метилурацил-Фармекс супозиторії рект. по 0,5 г №10 (5х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/11698/01/01 від 22.12.2016. Наказ № 1389 від 22.12.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: methyluracilum;1 супозиторій містить метилурацилу – 500 мг; допоміжна речовина: твердий жир.действующее вещество: methyluracilum;1 суппозиторий содержит метилурацила – 500 мг;вспомогательное вещество: твердый жир.Лекарственная форма. Суппозитории ректальные.Основные физико-химические свойства: гладкие суппозитории белого или почти белого цвета однородной консистенции. Допускается наличие воронкообразного углубления и воздушного стержня.Фармакотерапевтическая группа. Нестероидное анаболическое средство. Код АТХ А14В.

Виробник:

Фармекс груп, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Нестероїдні анаболічні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Препарат має анаболічну та антикатаболічну властивості. Прискорює процеси регенерації, загоєння ран, стимулює клітинні і гуморальні ланки імунітету, проявляє протизапальну дію. Специфічною властивістю препарату є стимулювальний вплив на еритро- і особливо на лейкопоез.Фармакокінетика.При введенні супозиторія у пряму кишку препарат добре і майже повністю всмоктується через слизову і виявляється у крові через 20-30 хвилин. Максимальна концентрація у крові досягається через 1-2 години. Виводиться з організму переважно нирками у вигляді метаболітів і кон’югатів і частково з калом у незміненому вигляді.Фармакодинамика.Препарат обладает анаболическим и антикатаболическим свойствами. Ускоряет процессы регенерации, заживление ран, стимулирует клеточные и гуморальные звенья иммунитета, оказывает противовоспалительное действие. Специфическим свойством препарата является стимулирующее влияние на эритро- и особенно на лейкопоэз. Фармакокинетика.При введении суппозитория в прямую кишку препарат хорошо и почти полностью всасывается через слизистую и оказывается в крови через 20-30 минут. Максимальная концентрация в крови достигается через 1-2 часа. Выводится из организма преимущественно почками в виде метаболитов и конъюгатов и частично с калом в неизмененном виде.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

Метилурацил застосовувати при запально-виразкових процесах нижніх відділів товстого кишечнику (ерозивно-виразкові коліти, проктити, сигмоїдити, тріщини заднього проходу).Метилурацил применять при воспалительно-язвенных процессах нижних отделов толстого кишечника (эрозивно-язвенные колиты, проктиты, сигмоидиты, трещины заднего прохода).

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. При гострих та хронічних лейкемічних формах лейкозу (особливо мієлоїдних), лімфагрануломатозі, злоякісних захворюваннях кісткового мозку.Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата. При острых и хронических лейкемических формах лейкоза (особенно миелоидных), лимфагрануломатозе, злокачественных заболеваниях костного мозга.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Метилурацил усиливает действие строфантина, повышает действие антибиотиков и сульфаниламидных препаратов.Особенности применения.Применение в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Особливості застосування:

Препарат доцільно призначати при легких формах лейкопенії. При захворюванні середнього ступеня тяжкості препарат приймати тільки після відновлення порушеної регенерації клітин крові. При тяжких формах ураження кровотворення метилурацил не призначати.Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат не застосовувати у період вагітності та/або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Поки не буде з’ясована індивідуальна реакція пацієнта на препарат, слід утримуватись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, враховуючи, що під час лікування метилурацилом можливі такі побічні реакції з боку нервової системи як запаморочення.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням супозиторій слід вийняти з блістера. Препарат призначений для ректального застосування. Дорослим і дітям з 14 років: по 1 супозиторію 1-4 рази на добу. Курс лікування – від 7 днів до 4 місяців залежно від характеру захворювання.Діти. Препарат не застосовувати для лікування дітей до 14 років.Перед применением суппозиторий следует вынуть из блистера. Препарат предназначен для ректального применения. Взрослым и детям с 14 лет: по 1 суппозиторию 1-4 раза в сутки. Курс лечения – от 7 дней до 4 месяцев в зависимости от характера заболевания.Дети. Препарат не применять для лечения детей до 14 лет.

Передозування:

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.Передозировка и токсичные эффекты при применении препарата не выявлены.

Побічні дії:

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення.З боку шкіри і підшкірної клітковини: алергічні реакції, у тому числі гіперемія, свербіж, висипання на шкірі, кропив’янка.Зміни у місці введення: при введенні супозиторія в пряму кишку інколи відчувається короткочасне печіння, свербіж. Со стороны нервной системы:Со стороны кожи и подкожной клетчатки:Изменения в месте введения

Лікарська взаємодія:

Метилурацил посилює дію строфантину, підвищує дію антибіотиків та сульфаніламідних препаратів.

Термін придатності:

3 роки. 3 года.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 ºС. Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи у пачці з картону. По 5 суппозиториев в стрипе, по 2 стрипа в пачке из картона.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Метилурацил-Фармекс
Виробник:Фармекс груп, ТОВ, Україна
Форма випуску:

По 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи у пачці з картону. По 5 суппозиториев в стрипе, по 2 стрипа в пачке из картона.Категория отпуска. Без рецепта.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/11698/01/01 від 22.12.2016. Наказ № 1389 від 22.12.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Methyluracil
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: methyluracilum;1 супозиторій містить метилурацилу – 500 мг; допоміжна речовина: твердий жир.действующее вещество: methyluracilum;1 суппозиторий содержит метилурацила – 500 мг;вспомогательное вещество: твердый жир.Лекарственная форма. Суппозитории ректальные.Основные физико-химические свойства: гладкие суппозитории белого или почти белого цвета однородной консистенции. Допускается наличие воронкообразного углубления и воздушного стержня.Фармакотерапевтическая группа. Нестероидное анаболическое средство. Код АТХ А14В.

Фармакотерапевтична група:Анаболічні засоби для системного застосування. Нестероїдні анаболічні засоби.
Код АТС:A14B - Інші анаболічні препарати
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама