UA RU

Пантокрин (Mono) інструкція із застосування

Пантокрин фото, інструкція
Дозування:
Пантокрин екстракт рід., спирт. по 50 мл у флак.
Виробник:
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

екстракт

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Тернофарм"

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: екстракт із пантів марала, ізюбра або з пантів плямистого оленя (1:6,58);допоміжні речовини: ароматизатор Груша, етанол 52 %.

Лікарська форма:

екстракт

Виробник:

ТОВ "Тернофарм"

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Натуральні біологічно активні речовини (амінокислоти, нуклеотиди, вітаміни, мінеральні речовини, фосфоліпіди, жирні кислоти, стерини), які входять до складу препарату, є необхідними для побудови власних ферментів, гормонів, клітинних і тканинних структур, зміцнення імунного захисту.Препарат проявляє стимулюючий (тонізуючий) вплив на нервову систему і м’язи, обмін речовин та основні фізіологічні процеси, сприяє адаптації та стійкості організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищених фізичних та розумових навантажень, інфекційних захворювань.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання до застосування:

У складі комплексного лікування:перевтома, нервове виснаження, неврози, астенічні стани, спричинені інфекційними захворюваннями (грип, туберкульоз тощо), низький артеріальний тиск;анемія і зниження імунітету, захворювання органів дихання, порушення травлення та обміну речовин (ожиріння);сексуальні розлади у жінок (порушення менструального циклу, зниження лібідо) і чоловіків (імпотенція, спричинена опроміненням, супутніми захворюваннями і психоемоційними стресами, передчасною еякуляцією, слабкістю статевої активності в осіб літнього віку);для підвищення працездатності при виконанні важких робіт, перебуванні у суворих кліматичних і несприятливих екологічних умовах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серця, стенокардія, виражений атеросклероз, підвищене згортання крові, тяжкі форми нефриту, діарея, злоякісні новоутворення.

Особливості застосування:

При тривалому застосуванні великих доз препарату необхідно контролювати артеріальний тиск, згортання крові і функцію нирок. При вираженій побічній дії застосування Пантокрину слід припинити і вирішити питання про зменшення дози або відміну препарату. При зберіганні препарату допускається випадання осаду, тому перед його прийомом флакон необхідно збовтувати.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат містить етанол. Досвід застосування вагітним та жінкам у період годування груддю відсутній.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат містить етанол. Вплив препарату на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами не відомий.

Діти:

Препарат містить етанол. Препарат застосовувати дітям віком від 7 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим препарат застосовувати внутрішньо по 20-40 крапель, попередньо розчинивши їх у невеликій кількості води, за 30 хвилин до їди або через 2 години після їди, 2-3 рази на добу. Дітям віком від 7 років препарат застосовувати внутрішньо з розрахунку: 1 крапля на кожен рік життя, попередньо розчинивши у невеликій кількості води, за 30 хвилин до їди або через 2 години після їди, 2 рази на добу. Останній прийом препарату – за 4 години до сну. Курс лікування препаратом становить 3-4 тижні. За призначенням лікаря курс лікування можна повторити.

Передозування:

При передозуванні препарату можуть відзначатися головний біль, почервоніння шкіри, нервове збудження, діарея. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

При застосуванні препарату рідко можуть спостерігатися головний біль, свербіж шкіри. В осіб із підвищеною чутливістю до компонентів препарату можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Не слід призначати Пантокрин з препаратами кальцію, лікарськими засобами, що підвищують згортання крові (вітамін К) і стимулюють скорочення гладких м'язів кишечнику (домперидон). Пантокрин посилює дію пірацетаму та інших ноотропних препаратів.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 50 мл у скляних або полімерних флаконах з пробкою-крапельницею.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Дозування:
Пантокрин екстракт рід., спирт. по 50 мл у флак.
Реєстрація:
№ UA/3237/01/01 від 06.03.2015. Наказ № 124 від 06.03.2015
Виробник:
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.