Ребінолін інструкція по застосуванню

Ребінолін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ребінолін розчин д/ін., 150 мо/мл по 10 мл у флак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15778/01/01 від 21.02.2017. Наказ № 169 від 21.02.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: імуноглобулін антирабічний (людський); 1 мл розчину містить імуноглобуліну антирабічного (людського), 150 MO/мл; допоміжні речовини: гліцин, вода для ін’єкцій, натрію гідроксид.

Виробник:

Камада Лтд. для "НеоПробіоКеар Інк.", Ізраїль/Канада

Фармакотерапевтична група:

Імунологічний препарат, імуноглобулін.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікувально-профілактична імунізація проти сказу при будь-яких пошкодженнях шкірних покривів (укусах, будь-яких ранах і подряпинах), нанесених дикими або свійськими тваринами, хворими на сказ (із підозрою на сказ), що перебувають під ветеринарним наглядом і поза ним, а також при попаданні на слизові оболонки або пошкоджену шкіру слини заражених тварин.

Протипоказання:

Не існує (100% летальність при захворюванні на сказ перекриває будь-які протипоказання).З обережністю застосовувати пацієнтам з документально підтвердженою алергією на будь-який компонент препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Повторне введення препарату не слід проводити після початку програми імунізації вакциною для профілактики сказу, тому що такі дії можуть призвести до зниження утворення максимального імунітету.Не вводити препарат внутрішньовенно через існування ризику анафілактичного шоку. Перед введенням переконатися, що голка не проникла в кровоносну судину.Алергічні реакції на антирабічні імуноглобуліни людського походження при внутрішньом'язовому введенні спостерігаються рідко. У разі розвитку шоку провести стандартну терапію. При гіперчутливості до препаратів крові (в анамнезі) слід застосовувати антигістамінні лікарські засоби (при цьому необхідне ретельне спостереження за пацієнтом).Як можна раніше після укусу і незалежно від часу, що пройшов після контакту, потрібно провести хірургічну і антисептичну обробку рани (включаючи рясне промивання водою з милом і дезинфікування). Після введення препарату пацієнт повинен перебувати під наглядом лікаря принаймні протягом 20 хвилин. Після введення імуноглобуліну тимчасове підвищення вмісту антитіл може викликати псевдопозитивні результати при проведенні серологічних тестів. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Підвищує ефект вакцинації для профілактики сказу і використовується в комплексі з іншими лікарськими засобами. Особливо рекомендується поєднання з інактивованою вакциною для профілактики сказу, приготовленою на культурі диплоїдних клітин людини, оскільки остання має високу імуногенність та індукує активний противірусний імунітет.Введення імуноглобулінів може негативно впливати на ефективність вакцин, що містять ослаблені живі віруси кору, краснухи, епідемічного паротиту або вітряної віспи. Тому між введенням Ребіноліну і атенуйованої живої вакцини необхідно дотримуватися інтервалу тривалістю 3 місяців. Сумісний з протиправцевої сироваткою і антибіотиками.Особливості застосування.Застосування в період вагітності або годування груддю.Застосування даного препарату під час вагітності в контрольованих клінічних дослідженнях не вивчалося, тому в період вагітності і лактації препарат слід призначати тільки у разі, коли очікувана користь терапії для жінки перевищує потенційний ризик для плода або немовляти.Тривалий досвід медичного застосування імуноглобулінів дає змогу не очікувати ніякого шкідливого впливу на перебіг вагітності, а також на плід і новонародженого. Слід мати на увазі, що імуноглобуліни виділяються з грудним молоком, що може сприяти передачі дитині захисних антитіл (пасивного імунітету).Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Ребінолін не має жодного або має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Спосіб введенняВнутрішньом’язово дорослим і дітям 20 МО/кг (0,133 мл/кг) одноразово. Доза не повинна перевищуватися ні за яких обставин, оскільки введення імуноглобуліну може частково придушити вироблення власних антитіл. Якщо введення анатомічно можливо, максимально допустиму частину дози препарату потрібно ввести шляхом інфільтрації навколо рани, а залишок – внутрішньом’язово (у верхній зовнішній квадрант сідниці). Слід уникати центральної частини сідничної ділянки, у зв’язку з ризиком пошкодження сідничного нерва.Одночасно вводиться перша доза вакцини для профілактики сказу (приготована на культурі диплоїдних клітин людини) в іншу ділянку тіла, бажано якомога далі від місця введення імуноглобуліну антирабічного (переважно у зону дельтоподібного м’яза).Якщо терапія була відкладена з якої-небудь причини, препарат повинен бути введений не пізніше восьмого дня після першої дози вакцини, незалежно від інтервалу часу між контактом з вірусом і початком терапії.Препарат не можна вводити тим же самим шприцом або в ту саму анатомічну ділянку тіла, що й вакцину для профілактики сказу.Для забезпечення гарної інфільтрації уражених ділянок тіла у дітей (особливо у тих, що мають множинні поранення) дозу препарату можна розвести в 2-3 рази в 0,9% розчині натрію хлориду.Імуноглобулін антирабічний слід вводити виключно в комбінації з вакциною для профілактики сказу. Єдиний виняток становлять особи, які вже були провакциновані з використанням вакцини для профілактики сказу і у яких підтверджено наявність антитіл до вірусу сказу. Ці особи повинні отримати тільки вакцину.Терапія повинна бути припинена, якщо тварина залишається здоровою протягом 10-денного періоду спостереження або якщо у знищеної тварини не виявлено вірусу сказу після проведення відповідних лабораторних досліджень.Діти.Препарат застосовується дітям віком від народження.Передозування.Не спостерігалось.

Передозування:

Побічні дії:

Місцеві реакції: хворобливість і дискомфорт у місці введення.Системні реакції: гіпертермія, алергічні реакції (шкірні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк), запаморочення, блювання, зниження артеріального тиску, тахікардія.Термін придатності.2 роки.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Умови зберігання:

При температурі від 2 °C до 8 °C, в оригінальному світлозахисному пакуванні.

Форма випуску / упаковка:

Розчин для внутрішньом’язового введення 150 МО/мл. По 2 або 10 мл препарату у флаконах із безбарвного гідролітичного скла (USP) типу I, герметично закупорених гумовими пробками та обжатих алюмінієвими ковпачками з пластиковою кришкою (flip-off). По 1 флакону у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьНемає даних щодо несумісності, тому препарат Ребінолін можна застосовувати лише окремо та не можна змішувати з іншими лікарськими засобами.ЗаявникНеоПробіоКеар Інк., Канада.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J06BB05:

Тип данихТип данных
Торгівельне найменування:Ребінолін інструкція по застосуванню
Виробник:Камада Лтд. для "НеоПробіоКеар Інк.", Ізраїль/Канада
Форма випуску: Розчин для внутрішньом’язового введення 150 МО/мл. По 2 або 10 мл препарату у флаконах із безбарвного гідролітичного скла (USP) типу I, герметично закупорених гумовими пробками та обжатих алюмінієвими ковпачками з пластиковою кришкою (flip-off). По 1 флакону у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/15778/01/01 від 21.02.2017. Наказ № 169 від 21.02.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Rabies immunoglobulin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: імуноглобулін антирабічний (людський); 1 мл розчину містить імуноглобуліну антирабічного (людського), 150 MO/мл; допоміжні речовини: гліцин, вода для ін’єкцій, натрію гідроксид.

Фармакотерапевтична група:Імунологічний препарат, імуноглобулін.
Код АТХ:J - Протимікробні засоби для системного застосування
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама