Реокард інструкція по застосуванню

Реокард фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Реокард таблетки киш./розч. по 81 мг №100 у флак. пласт
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9271/01/01 від 22.01.2009. Наказ № 31 від 22.01.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 81 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, олія мінеральна, пропіленгліколь, триацетин, колоркоат EC4W жовтий (метакрилатний сополімер, кремнію діоксид колоїдний безводний, триетилцитрат, барвник титану діоксид (Е 171), тальк, барвник жовтий захід FCF (Е 110), барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Виробник:

Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Показання до застосування:

Первинна профілактика інфаркту міокарда у хворих на стенокардію; вторинна профілактика інфаркту міокарда; профілактика тромбозів і емболій, у тому числі у пацієнтів з підвищеним ризиком їх виникнення (після операцій на серці та судинах, коронарного шунтування); профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти та інших саліцилатів. Ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту у фазі загострення; геморагічний діатез, тромбоцитопенія, гемофілія; печінкова недостатність та оксалурія; бронхіальна астма; одночасне лікування антикоагулянтами; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрази. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 16 років.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат протипоказаний у I та II триместрі вагітності; у разі необхідності застосування можливе тільки, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних щодо негативного впливу ацетилсаліцилової кислоти на здатність керувати автотранспортом чи працювати з іншими механізмами.

Діти:

Дітям (вік до 16 років)препарат протипоказаний через можливий ризик виникнення синдрому Рея.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначають дорослим та дітям старше 16 років. При нестабільній стенокардії, для профілактики тромбозів і емболій після операцій на судинах, профілактики минущих порушень мозкового кровотоку та інсульту на преморбідній стадії рекомендована доза кислоти ацетилсаліцилової становить 81-324 мг (1-4 таблетки) 1 раз на добу. При гострому інфаркті міокарда рекомендована доза кислоти ацетилсаліцилової становить 81-162 мг (1–2 таблетки) 1 раз на добу або 324 мг (4 таблетки) через день.Для тривалої профілактики мігрені рекомендована доза кислоти ацетилсаліцилової становить 81-324 мг (1-4 таблетки) через день.Дозування 324 мг на добу може короткочасно застосовуватися за терапевтичними показаннями.Для кращої переносимості препарату перевагу слід надавати найменшій добовій дозі.Застосовують внутрішньо, після їди, ковтаючи цілими, запиваючи водою, молоком, лужними мінеральними водами. Курс лікування – тривалий (від 1-2 місяців до 2 років), тривалість курсу визначається індивідуально.

Передозування:

Передозування більш ймовірне у пацієнтів літнього віку.Симптоми: нудота, блювання, шум у вухах, зниження гостроти слуху, запаморочення, сплутаність свідомості, гарячка, гіпервентиляція, кетоацидоз, респіраторний алкалоз, кома, серцево-судинна і дихальна недостатність, виражена гіпоглікемія, крововиливи.Лікування: госпіталізація, застосування активованого вугілля, промивання шлунка, визначення показань кислотно-лужного обміну, інфузійна терапія, форсований діурез показаний при концентрації саліцилатів в плазмі крові у дорослих вище ніж 500 мг/л (внутрішньовенна інфузія гідрокарбонату натрію 88 мекв в 1 л 5 % розчину глюкози зі швидкістю 10 - 15 мл/кг на годину), гемодіаліз. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Загалом Реокард® переноситься добре завдяки низькому вмісту ацетилсаліцилової кислоти. Побічні ефекти відмічаються лише в окремих випадках.Алергічні реакції: бронхоспазм, шкірні висипи; у хворих групи ризику – провокація нападів бронхіальної астми. З боку органів травлення: нудота, блювання, діарея; іноді, при тривалому застосуванні, можливі ерозії, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, та шлунково-кишкова кровотеча.З боку органів кровотворення: тромбоцитопенія, залізодефіцитна анемія (пов`язана з кровотечами з шлунково-кишкового тракту).З боку статевої системи: подовження тривалості менструації.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні з антацидами знижується всмоктування ацетилсаліцилової кислоти зі шлунково-кишкового тракту. При комбінації з глюкокортикостероїдами збільшується виведення саліцилатів і підвищується ризик шлунково-кишкових кровотеч; також небажаними є комбінації з усіма нестероїдними протизапальними засобами.При одночасному застосуванні з ацетилсаліциловою кислотою підсилюється дія гепарину і непрямих антикоагулянтів внаслідок порушення функції тромбоцитів і витіснення непрямих антикоагулянтів зі зв’язку з білками крові. Препарат також підсилює дію тромболітичних і антитромботичних лікарських засобів (включаючи тиклопідин).Ацетилсаліцилова кислота знижує дію гіпотензивних засобів, підвищує концентрацію дигоксину в плазмі крові і посилює його ефекти шляхом зниження виведення.Ацетилсаліцилова кислота підсилює дію гіпоглікемічних препаратів (інсуліну і похідних сульфанілсечовини) внаслідок гіпоглікемізуючого ефекту ацетилсаліцилової кислоти і витіснення похідних сульфанілсечовини зі зв’язку з білками крові.При застосуванні з урикозуричними засобами (бензбромароном), фуросемідом, спіронолактоном, ацетилсаліцилова кислота послаблює їх дію. Не слід одночасно застосовувати препарат з метотрексатом, оскільки ацетилсаліцилова кислота підсилює його дію за рахунок зменшення ниркового кліренсу і витіснення його зі зв’язку з білками крові.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в місці, недоступному для дітей, у щільно закритій оригінальній упаковці, при температурі до 25°С.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняЗ обережністю призначають препарат при подагрі та гіперурикемії, оскільки ацетилсаліцилова кислота зменшує виведення сечової кислоти, що може спровокувати гострий напад подагри у пацієнтів з порушенням обміну сечової кислоти. З обережністю призначають препарат також при патології шлунково-кишкового тракту, порушенні функції нирок та печінки, бронхіальній астмі, хронічних захворюваннях органів дихання, сінній гарячці, поліпозі слизової оболонки носа, алергічних реакціях на лікарські засоби, при дефіциті вітаміну К і глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Препарат може спричинювати кровотечі різного ступеня тяжкості під час і після проведення хірургічних втручань, тому за 5 - 7 днів до планової операції або екстракції зубів слід припинити застосування препарату.Застосування препарату у високих дозах спричинює гіпоглікемічний ефект, що необхідно брати до уваги при призначенні його пацієнтам з цукровим діабетом.При тривалому застосуванні препарату у високих дозах необхідний регулярний гематологічний контроль (рівень гемоглобіну і показників системи згортання).При одночасному застосуванні ацетилсаліцилової кислоти та алкоголю підвищується ризик уражень слизової оболонки органів шлунково-кишкового тракту і подовження часу кровотечі.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Реокард
Виробник:Юніфарм, Інк., США
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9271/01/01 від 22.01.2009. Наказ № 31 від 22.01.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Acetylsalicylic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 81 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, олія мінеральна, пропіленгліколь, триацетин, колоркоат EC4W жовтий (метакрилатний сополімер, кремнію діоксид колоїдний безводний, триетилцитрат, барвник титану діоксид (Е 171), тальк, барвник жовтий захід FCF (Е 110), барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС:B01AC06 - Кислота ацетилсаліцилова
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама