Інформація про використання рецептурних препаратів

Розчинна Рідина Для Алергенів інструкція по застосуванню

Розчинна Рідина Для Алергенів фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Розчинна Рідина Для Алергенів рідина по 4,5 мл у флак. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/16159/01/01 від 25.07.2017. Наказ № 846 від 25.07.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 13.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

натрію хлорид, динатрію фосфат додекагідрат (натрій фосфорнокислий двозаміщений), калію дигідрофосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений), фенол, твін 80, вода для ін’єкцій;1 флакон містить розчинної рідини для алергенів 4,5 мл.

Виробник:

Імунолог, ТОВ, Україна.

Фармакотерапевтична група:

Діагностичні засоби. Засоби для проведення тестів на алергічні захворювання.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Приготування розведень неінфекційних алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань та застосування у якості негативного контролю при проведенні шкірних проб з алергенами методом прик-тесту.

Протипоказання:

Протипоказанням для проведення шкірних проб з розчинною рідиною є наявність будь-яких шкірних захворювань.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Розчинну рідину для алергенів застосовують з дотриманням правил асептики. Реакція шкіри на розчинну рідину для алергенів повинна бути негативною, при позитивній реакції проби з алергенами не враховують.До складу лікарського засобу входять сполуки калію та сполуки натрію, однак їх вміст становить менше, ніж 1 ммоль (39 мг)/дозу калію та 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, що дає змогу стверджувати, що цей лікарський засіб є практично вільним від калію та натрію.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування розчинної рідини для алергенів у період вагітності або годування груддю визначається особливостями застосування у цей період неінфекційних алергенів, оскільки розчинна рідина для алергенів застосовується тільки разом з алергенами (для постановки шкірних проб чи проведення специфічної імунної терапії), сама по собі розчинна рідина не чинить фармакологічної дії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Інформація відсутня.

Діти:

Розчинну рідину для алергенів можна застосовувати у педіатричній практиці за показаннями, які вказані в розділі Показання.

Спосіб застосування та дози:

Для постановки шкірних проб методом прик-тесту (допускається проведення скарифікаційної проби).Шкірні проби проводять лише після одержання лікарем письмової інформованої згоди пацієнта!Шкірні проби ставлять на внутрішній поверхні передпліччя на відстані (30±10) мм одну від одної (при неможливості – на шкірі спини). Для отримання більш детальної інформації стосовно приготування розведень алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань див. інструкції для медичного застосування препаратів, що містять неінфекційні алергени.Розчинну рідину для алергенів застосовують з дотриманням правил асептики. На дезінфіковану 70% етиловим спиртом шкіру, використовуючи стерильну кришку-крапельницю, наносять 1 краплю розчинної рідини для алергенів. Стерильним одноразовим ланцетом для прик-тесту, індивідуальним для кожного хворого, крізь краплю розчинної рідини проводять укол шкіри до упору обмежувача ланцета. При постановці скарифікаційної проби стерильним скарифікатором, індивідуальним для кожного хворого, через краплю розчинної рідини роблять подряпину довжиною 5 мм.Оцінку результатів шкірних проб проводять через 15 – 20 хвилин (реакція негайного типу). Реакція шкіри на розчинну рідину для алергенів повинна бути негативною, при позитивній реакції проби з алергенами не враховують.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

Не описані.

Лікарська взаємодія:

Не описана.

Термін придатності:

5 років.Термін використання розчинної рідини для алергенів, закритої кришкою-крапельницею, яку застосовують для постановки шкірних проб і зберігають у холодильнику – 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 10 флаконів, розміщених у картонній коробці.В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

Імунологічні і біологічні властивостіНе властиві. Розчинна рідина для алергенів хімічно не активна, не чинить фармакологічної дії.Виробник/ЗаявникТОВ Імунолог, Україна.Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/ місцезнаходження заявника та/або представника заявника.21036, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Дмитра Майбороди, будинок 5.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ V04CL:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Розчинна Рідина Для Алергенів
Виробник:Імунолог, ТОВ, Україна.
Форма випуску: По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 10 флаконів, розміщених у картонній коробці.В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/16159/01/01 від 25.07.2017. Наказ № 846 від 25.07.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:За рецептом.
Склад:

натрію хлорид, динатрію фосфат додекагідрат (натрій фосфорнокислий двозаміщений), калію дигідрофосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений), фенол, твін 80, вода для ін’єкцій;1 флакон містить розчинної рідини для алергенів 4,5 мл.

Фармакотерапевтична група:Діагностичні засоби. Засоби для проведення тестів на алергічні захворювання.
Код АТС:V04CL - Тести для діагностики алергічних захворювань
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама