Сертаконазол (Sertaconazole) інструкція із застосування

Сертаконазол фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Сертаконазол песарії по 300 мг №1 у стрип.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

песарії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Монфарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Похідні імідазолу

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

песарії

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Монфарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Похідні імідазолу

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Сертаконазол – протигрибковий препарат, похідна імідазолу, що має високу фунгіцидну активність та призначений для місцевого застосування у гінекології. Механізм дії полягає у пригніченні синтезу ергостеролу і збільшенні проникності клітинної мембрани, що призводить до знищення збудників. Ефективний щодо патогенних дріжджових грибів (Candida albicans, Candida spp. і Malassezia furfur), дерматофітів (Trichophyton, Epidermophyton і Microsporium spp.) та збудників, які спричиняють інфекційні захво-рювання шкіри та слизових оболонок, у тому числі щодо грампозитивних штамів (Staphylococcus, Streptococcus). Фармакокінетика.Системна абсорбція відсутня.

Показання до застосування:

Місцеве лікування вагінального кандидозу.

Протипоказання:

Відома гіперчутливість до протигрибкових засобів, похідних імідазолу, або до будь-яких допоміжних речовин препарату.Одночасне застосування препарату з латексними презервативами або песарієм.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Під час лікування не рекомендується користуватися милом з кислим рН, потрібно користуватися переважно бавовняною білизною, не проводити спринцювання. Доцільно також наносити протигрибковий крем, що містить сертаконазол, на ділянку вульви та промежини.При застосуванні препарату рекомендується утриматися від статевих стосунків. Рекомендується розглянути можливість одночасного лікування статевого партнера. Лікування можна проводити у період менструації.Слід виявити та усунути фактори (гігієнічні або способу життя), які сприяють розвитку та проявам грибкової інфекції.Рекомендується також проводити лікування інших патогенних мікроорганізмів, які можуть асоціюватися з кандидозом.Лікування слід припинити у разі появи місцевої алергічної реакції.При відсутності характерних клінічних ознак вагінального кандидозу саме по собі позитивне мікробіологічне дослідження не є показанням для лікування.Застосування у період вагітності або годування груддю.Відсутні дані щодо наявності ембріотоксичності та тератогенного ефекту сертаконазолу. З огляду на спосіб застосування (одноразова доза лікування) і відсутність системної абсорбції препарату, застосування сертаконазолу вагітним можливе за умови, що очікувана користь для жінки переважає потенційний ризик для плода.Відсутні дані щодо проникнення сертаконазолу у грудне молоко. В період годування груддю не слід застосовувати препарат, за винятком тих випадків, коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим по 1 песарію вводити глибоко у піхву ввечері перед сном 1 раз на добу. Якщо клінічні ознаки захворювання не зникають, можливе повторне застосування препарату через 7 днів.Діти.Сертаконазол не застосовують дітям.

Передозування:

Після вагінального застосування передозування практично не відмі-чалось.

Побічні дії:

Іноді може з'явитися транзиторна місцева подразнювальна реакція (відчуття печіння та свербіж). Нерідко виникають алергічні реакції.Термін придатності. 2 роки.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні песаріїв з місцевими контрацептивами можливе змен-шення їх сперміцидної дії.Не рекомендується одночасне застосування з латексними презервативами або песарієм у зв'язку з ризиком їх пошкодження.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 1 песарію у стрипі із плівки полівінілхлоридної. 1 стрип у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.