Синестрол-Біофарма інструкція по застосуванню

Синестрол-Біофарма фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Синестрол-Біофарма розчин д/ін., олій. 0,1 % по 1 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3618/01/01 від 24.06.2015. Наказ № 373 від 24.06.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: hexestrolе;1 мл препарату містить гексестрол у перерахуванні на суху речовину 1 мг або 20 мг; допоміжна речовина: олія оливкова рафінована.

Виробник:

Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Гормони статевих залоз та препарати, що застосовуються при патології статевої сфери. Естрогени.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Гексестрол – синтетичний естрогенний препарат нестероїдної будови, похідне стильбену. За естрогенною активностю рівноцінний з природним естрогеном. Проявляє специфічну естрогенну дію: активізує процеси проліферації ендометрія, стимулює розвиток матки і вторинних жіночих статевих ознак при їх недорозвитку, пом'якшує та усуває загальні розлади, що виникають в організмі жінки у зв'язку з недостатністю функції статевих залоз під час клімактеричного періоду або після гінекологічних операцій, запобігає розвитку остеопорозу.Фармакокінетика. Абсорбція – висока, характерний ефект первинного проходження через печінку. Виводиться нирками.

Показання до застосування:

Застосовувати при:гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників;первинній і вторинній аменореї, олігоменореї, дисменореї;гіпоплазії статевих органів;клімактеричних розладах;раку молочної залози у жінок віком від 60 років (у складі комплексної терапії);раку передміхурової залози у чоловіків (у складі комплексної терапії).

Протипоказання:

Захворювання печінки та нирок, мастопатія, ендометріоз, маткові кровотечі, злоякісні та доброякісні новоутворення у жінок віком до 60 років, захворювання, пов'язані з підвищеним рівнем згортанням крові, різні форми гіперестрогенії, цукровий діабет. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати дорослим. Перед використанням ампулу з препаратом злегка підігріти на водяній бані (до 30-40 °С). У разі випадання кристалів ампулу нагріти на киплячій водяній бані до повного їх розчинення. Вводити внутрішньом'язово. При гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників та різко недорозвинутій матці – по 1-2 мг щоденно протягом 4-6 тижнів і більше (застосовувати 0,1 % розчин). При вторинній аменореї – по 1-2 мг на добу протягом 15-20 днів. При гіпоолігоменореї – по 1 мг внутрішньом'язово щоденно чи через день протягом першої половини міжменструального періоду. Найвища доза для внутрішньом'язового введення: разова – 2 мг (2 мл) 0,1 % розчину, добова – 3 мг (3 мл) 0,1 % розчину.При раку молочної залози жінкам віком від 60 років застосовувати 2 % розчин – по 1 мл (20 мг) щоденно, потім поступово збільшувати добову дозу до 5 мл (100 мг). Шляхом ретельного спостереження встановлювати оптимальну дозу, яку вводити протягом тривалого часу. При раку передміхурової залози щоденно по 3-4 мл (60-80 мг) 2 % розчину протягом 2 місяців, потім по 0,5-1 мл (10-20 мг) 2 % розчину на добу. Загальна доза та тривалість лікування залежать від змін у передміхуровій залозі, наявності чи відсутності метастазів, загального стану та ступеня фемінізації.При лікуванні злоякісних новоутворень найвища доза для внутрішньом'язового введення: разова – 3 мл (60 мг) 2 % розчину, добова – 5 мл (100 мг) 2 % розчину.Діти. Препарат не застосовувати дітям.

Передозування:

Не досліджувалося.

Побічні дії:

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, метеоризм, холестаз, гепатит, панкреатит.З боку обміну речовин: при застосуванні великих доз можливі периферичні набряки.З боку нервової системи: в окремих випадках можливі запаморочення, головний біль.З боку імунної системи: можливі реакції гіперчутливості.З боку серцево-судинної системи:З боку ендокринної системи: у жінок: надмірна проліферація ендометрія та кровотечі, болючість, чутливість та збільшення розмірів молочних залоз, пухлини молочних залоз, підвищення лібідо; фемінізація у чоловіків (зменшення лібідо, набухання молочних залоз, пігментація сосків, зменшення розмірів яєчок).З боку органів зору: непереносимість контактних лінз.Зміни у місці введення: можливі реакції у місці введення, включаючи біль та припухлість.Термін придатності.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Лікарська взаємодія:

Антиестрогенні засоби (клімофен), що необхідно застосовувати для лікування безпліддя, здатні блокувати естрогенні рецептори та послаблювати дію естрогенів. Фолієва кислота і препарати щитовидної залози посилюють дію гексестролу. Гексестрол посилює ефективність гіполіпідемічних та антиаритмічних лікарських засобів; ослаблює ефекти чоловічих статевих гормонів, діуретиків, антикоагулянтів.Особливості застосування. Застосування препарату проводити під ретельним наглядом лікаря. Довготривале застосування може призвести до розвитку маткових кровотеч, гіперплазії ендометрія, розвитку пухлин ендометрія. З обережністю препарат застосовувати пацієнтам з сімейною гіперліпопротеїнемією, панкреатитом, захворюваннями жовчного міхура (особливо холелітіазом), жовтяницею під час попередньої вагітності в анамнезі, печінковою порфірією, лейкоміомою, гіперкальціємією, асоційованою з метастазами раку молочної залози у кістці. При лікуванні раку молочної та передміхурової залози: особлива обережність необхідна при застосуванні препарату пацієнтам із захворюваннями коронарних та церебральних судин, активним тромбофлебітом і тромбоемболічними захворюваннями, оскільки високі дози естрогенів підвищують ризик розвитку інфаркту міокарда, тромбоемболії легеневих судин та тромбофлебіту.Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності. На період лікування слід припинити годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не досліджувалася, але слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи (запаморочення).

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьПрепарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G03CB:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Синестрол-Біофарма
Виробник:Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3618/01/01 від 24.06.2015. Наказ № 373 від 24.06.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Hexestrol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: hexestrolе;1 мл препарату містить гексестрол у перерахуванні на суху речовину 1 мг або 20 мг; допоміжна речовина: олія оливкова рафінована.

Фармакотерапевтична група:Гормони статевих залоз та препарати, що застосовуються при патології статевої сфери. Естрогени.
Код АТС:G03CB - Прості препарати синтетичних естрогенів
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама