Соледум Для Дітей інструкція по застосуванню

Соледум Для Дітей фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Соледум Для Дітей капсули гастрорезист. м'як. по 100 мг №20 (20х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15105/01/02 від 04.05.2016. Наказ № 406 від 04.05.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: cineole;1 гастрорезистентна капсула м’яка містить 100 мг цинеолу;допоміжні речовини:вміст капсули: тригліцериди середнього ланцюга;оболонка капсули: желатин, гліцерин (85 %); сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420);плівкове покриття: етилцелюлоза; амонію гідроксид; тригліцериди середнього ланцюга; кислота олеїнова; натрію альгінат; кислота стеаринова; віск канделільский.

Виробник:

Касселла-мед ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Експекторанти.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Соледум для дітей – протизапальний та муколітичний лікарський засіб, що застосовується для додаткової терапії захворювань дихальних шляхів.Цинеол – основна складова евкаліптової олії. Він стимулює відхаркування та секрецію, а також має слабку гіперемічну та місцеву знеболювальну дію. В клінічних дослідженнях було продемонстровано посилення мукоциліарного кліренсу при прийомі цинеолу в діапазоні терапевтичних доз. Вважається, що відхаркувальна дія пов’язана з позитивним впливом на такі суб’єктивні параметри, як мокротиння та задишка. Крім того, відмічалася слабка спазмолітична дія цинеолу. В дослідженнях in vitro було виявлено пригнічення продукування лейкотрієну В4 в моноцитах та пригнічення інших запальних медіаторів. Гіперреактивність бронхів була зниженою.Фармакокінетика.Дані стосовно метаболізму цинеолу були отримані лише з експериментів на тваринах. У кролів цинеол метаболізується до 2- та 3-гідрокси-цинеол-глюкуроніду. Дані стосовно біологічної ефективності метаболітів відсутні. Цинеол в значній кількості всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Цинеол виводиться частково з повітрям, що видихається легенями і частково нирками після печінкового метаболізму. У гризунів високі дози викликають індукцію мікросомальних ферментів.

Показання до застосування:

У комплексному лікуванні симптомів бронхіту та вірусних інфекцій дихальних шляхів.Супутня терапія хронічних та запальних захворювань дихальних шляхів (наприклад придаткових пазух носа).

Протипоказання:

Соледум для дітей протипоказаний особам із встановленою підвищеною чутливістю до діючої речовини цинеолу або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, у випадку захворювання на коклюш, несправжній круп та дітям віком до 2 років.

Особливості застосування:

Соледум для дітей слід з особливою обережністю застосовувати у випадку будь-якого захворювання, яке супроводжується вираженою підвищеною чутливістю дихальних шляхів. У пацієнтів з бронхіальною астмою терапія препаратом Соледум для дітей має проводитися лише під наглядом лікаря.Соледум для дітей не слід застосовувати хворим із рідкісною вродженою непереносимістю фруктози.Якщо симптоми захворювання тривають більше одного тижня, а також при появі ядухи, пропасниці та гнійного або кривавого мокротиння слід негайно звернутися до лікаря.Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат застосовують дітям від 2 до 12 років.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Препарат застосовують дітям від 2 до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Капсули Соледум для дітей слід ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини помірної температури (бажано однією склянкою [200 мл] питної води), приблизно за 30 хвилин до прийому їжі. Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується застосовувати препарат Соледум для дітей під час прийому їжі.Тривалість терапії залежить від характеру, тяжкості та перебігу захворювання.Для пацієнтів, хворих на цукровий діабет, слід враховувати, що одна капсула Соледум для дітей еквівалентна 0,0013 хлібної одиниці.

Вік Разова доза Загальна добова дозаДіти віком від 8 до 12 років (приблизно 25-43 кг) 1 капсула (еквівалентно 100 мг цинеолу) 3 капсули (еквівалентно 300 мг цинеолу)Діти віком від 2 до 8 років (приблизно 13-24 кг) 1 капсула (еквівалентно 100 мг цинеолу) 3 капсули (еквівалентно 300 мг цинеолу)

Дітям віком від 2 до 12 років приймати по 1 капсулі 3 рази на добу.Діти.Через відсутність достатньої кількості наукових даних щодо застосування препарату Соледум для дітей віком до 8 років лікування слід проводити під наглядом лікаря.

Передозування:

Немає конкретних даних стосовно цинеолу. При інтоксикації високими дозами евкаліптової олії невідомого ступеня чистоти (середня летальна доза при пероральному застосуванні 20 г) виникають порушення з боку нервової системи, такі як: сплутаність свідомості, втомлюваність, слабкість у кінцівках, міоз та, у більш тяжких випадках, кома і порушення з боку дихальної системи.Очікуєтеся швидка регресія симптомів та повернення до початкового стану, що зумовлено швидким виведенням речовини з організму. Лікування отруєння препаратом Соледум для дітей проводять залежно від ступеня, перебігу та ознак захворювання в кожному індивідуальному випадку.

Побічні дії:

Побічні реакції наведено далі відповідно до частоти виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000), частота невідома (не може бути встановлена за наявними даними).Нечасто можуть виникати порушення з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, діарея). Повідомлялося про рідкі випадки реакцій підвищеної чутливості (набряк обличчя, свербіж, ядуха, кашель) та дисфагія.При появі перших ознак будь-якої реакції підвищеної чутливості лікування препаратом Соледум для дітей слід негайно припинити.

Лікарська взаємодія:

В експериментах на тваринах цинеол стимулював метаболізм ферментів печінки. З цієї причини високі дози цинеолу можуть зменшити ефективність та/або тривалість дії інших лікарських засобів. Однак у людей при належному застосуванні цинеолу такої дії не спостерігалося.

Термін придатності:

36 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °C в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.По 25 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 2 або 4 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Заявник

Касселла-мед ГмбХ & Ко. КГ/Cassella-med GmbH & Co. KG.Місцезнаходження заявника.Гереонсмюленгассе 1, 50670 Кельн, Німеччина/Gereonsmühlengasse 1, 50670 Köln, Germany.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CA13:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Соледум Для Дітей
Виробник:Касселла-мед ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина
Форма випуску:По 20 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.По 25 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 2 або 4 блістери в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/15105/01/02 від 04.05.2016. Наказ № 406 від 04.05.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Cineole
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: cineole;1 гастрорезистентна капсула м’яка містить 100 мг цинеолу;допоміжні речовини:вміст капсули: тригліцериди середнього ланцюга;оболонка капсули: желатин, гліцерин (85 %); сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420);плівкове покриття: етилцелюлоза; амонію гідроксид; тригліцериди середнього ланцюга; кислота олеїнова; натрію альгінат; кислота стеаринова; віск канделільский.

Фармакотерапевтична група:Експекторанти.
Код АТС:R05CA13 - Цинеол
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Експерти пояснили, в яких випадках чайна заварка може містити небезпечні мікроби
Деякі люди іноді не чекають, поки вода для чаю зак...
Вчені ідентифікували рецептори, які назавжди відіб'ють потяг до алкоголю
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Реклама