Солідагорен (Combined drugs) інструкція із застосування

Солидагорен фото, інструкція
Дозування:
Солідагорен краплі ор. по 50 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Густав Кляйн ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології. Альфа- адреноблокатори.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 10 мл препарату містять 7,9 мл рідкого екстракту (1 : 1,5 - 2,1) із суміші трави золотушника звичайного (Solidago virgaurea L.), трави перстачу гусячого (Potentilla anserinа L.), трави хвоща польового (Equisetum arvense L.) (4,2 : 1,4 : 1), екстрагент: етанол 50 % (об/об);допоміжні речовини: вода очищена, етанол 96 %.

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Др. Густав Кляйн ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології. Альфа- адреноблокатори.

Показання до застосування:

Основна (базисна) терапія гострих та хронічних інфекцій сечовивідних шляхів, сечового міхура (цистит), нирок (пієлонефрит), а також у складі комплексної терапії цих захворювань.Профілактика утворення каменів у сечовому міхурі, у тому числі й після їх видалення.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної речовини або будь-яких інших компонентів препарату. Солідагорен не слід застосовувати у разі алергії на рослини родини Айстрових (Asteraceae), оскільки ці рослини використовують при виробництві рослинного екстракту, який входить до складу препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не рекомендується застосовувати Солідагорен як сечогінний засіб для лікування набряків, спричинених серцевою або нирковою недостатністю.У разі появи крові у сечі, високої температури тіла або якщо симптоми захворювання зберігаються більше 5 днів, рекомендується звернутися до лікаря.Препарат містить 45 % об/об спирту. З кожним прийомом рекомендованої дози (30 крапель) до організму потрапляє 0,6 г алкоголю.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю тільки після оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

При дотриманні рекомендованих доз не впливає на швидкість реакції.

Діти:

Препарат не призначений для застосування дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям віком від 12 років приймати внутрішньо по 20-30 крапель Солідагорену з 100-200 мл води 3 рази на день. 30 крапель відповідають 1,4 мл препарату.Споживання рідини протягом доби при прийомі Солідагорену має становити не менше 1,5-2 л.Про тривалість застосування препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

Передозування:

Повідомлення відсутні. У разі передозування можливе посилення побічних ефектів.

Побічні дії:

Дуже рідко спостерігаються реакції гіперчутливості та алергічні реакції, легкі шлунково-кишкові розлади.У разі появи перших ознак алергічної реакції (наприклад висипу) прийом препарату слід припинити.У разі появи побічних ефектів, що не вказані в інструкції, слід звернутися до лікаря.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.Через наявність алкоголю в цьому лікарському засобі можливий вплив на дію інших препаратів.

Термін придатності:

3 роки.Після відкриття флакона – 3 місяці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 мл, 50 мл або 100 мл препарату у флаконі з коричневого скла з крапельницею та пластмасовою кришкою, що загвинчується. По 1 флакону в коробці з картону пакувального.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.