Тайлол Хот Дитячий Пакет інструкція по застосуванню

Тайлол Хот Дитячий Пакет фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тайлол Хот Дитячий Пакет порошок д/приг. р-ну д/перор. заст. по 10 г у пак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5151/01/01 від 29.09.2006. Наказ № 189 від 16.04.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 11.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукор рафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизатор апельсиновий.

Основні фізико-хімічні властивості:

гранульований порошок жовто-оранжевого кольору з апельсиновим запахом;

Виробник:

Нобел Ілач Санаї Ве Тіджарет А.Ш., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Основу препарату становить комбінація лікарських засобів, що діють на основні ланки в патогенезі застудних захворювань. Парацетамол має жарознижувальну і знеболювальну дії; хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінових рецепторів, забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється у зменшенні запальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, проходить чхання та сльозотеча), псевдоефедрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.Фармакокінетика.Фармакокінетика комбінованого засобу не досліджена, кожний компонент препарату метаболізується окремо.Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і майже цілком всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно в печінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою і сульфатами. У незначній кількості (менше 4 %) метаболізується шляхом окислювання з утворенням цистеїну і меркаптопурової кислоти (за участю цитохрому Р450).Виводиться із сечею, здебільшого у вигляді метаболітів. У незмінному стані виводиться приблизно 5 % від прийнятої дози.Період напіввиведення становить 2–2,5 години. Хлорфеніраміну малеат добре всмоктується з травного тракта і легко проникає в тканини. Період напіввиведення з плазми становить 1-1,5 години, виділяється з організму переважно нирками.Псевдоефедрину гідрохлорид легко всмоктується після перорального прийому, пікові концентрації у плазмі досягаються через 1 - 2 год; рівень всмоктування - 70%, середній час напіввиведення 2-3 год, виводиться переважно з сечею.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування грипу і інших гострих респіраторних вірусних захворювань у дітей старше 6 років, що супроводжуються пропасницею, головним болем, болем у горлі, м’язах, сльозотечею, закладеністю носа, ринітом, кашлем.

Протипоказання:

виражене порушення функції печінки та нирок;закритокутова глаукома;дитячий вік менше 6 років;підвищена чутливість до одного із компонентів препарату, а також до симпатоміметиків.

Особливості застосування:

Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.Препарат може викликати сонливість. Препарат слід приймати за декілька годин до сну.При призначенні препарату дітям, що хворіють на цукровий діабет, або дітям, що перебувають на дієті, яка виключає цукор, необхідно пам’ятати, що 1 пакетик препарату містить 8,75 г цукру.

Спосіб застосування та дози:

Внутрішньо. Вміст пакету розчиняють в 80 мл теплої води.Препарат призначають дітям: віком 6-10 років по 1 пакетику двічі на добу; віком 10-13 років по 1 пакетику тричі на добу; віком 13-15 років по 1 пакетику 3 - 4 рази на добу. Інтервал між прийомами повинен бути не менше 4 годин. Тривалість прийому – 3-5 днів.

Передозування:

При передозуванні токсична дія препарату може бути обумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Симптоми інтоксикації (нудота, блювання, анорексія, біль у животі, задишка, збудження, посилення пітливості, судоми, галюцинації, підвищення артеріального тиску, тахіаритмія, задишка, збудження) звичайно виникають у перші 24 години.У випадку передозування слід промити шлунок і призначити сорбенти, у разі необхідності проводиться симптоматична терапія. Антидотами парацетамола є ацетилцистеїн, метионін.

Побічні дії:

Зазвичай препарат добре переноситься, але інколи можливі сухість у роті, підвищена збудливість, нудота, блювання, біль в животі.Рідко: алергійні реакції (висипання, кропивниця).Дуже рідко: безсоння, головний біль, анорексія, слабкість, лейкопенія, тромбоцитопенія, тремор, судоми, порушення серцевого ритму, колапс.

Лікарська взаємодія:

У поєднанні зі аналгетиками й інгібіторами моноаміноксидази препарат може посилювати пригнічувальну дію на центральну нервову систему.Одночасний прийом з антигістамінними препаратами, холінолітичними спазмолітиками може давати атропіноподібний ефект, що проявляється сухістю в роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором.Фуразолідон, прокарбазин, симпатоміметики, гормони щитовидної залози при одночасному прийомі з препаратом збільшують можливість виникнення побічних реакцій. При одночасному призначенні барбітуратів знижується жарознижувальна дія. Збільшується ефект непрямих антикоагулянтів.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25°С, в недоступному для дітей, захищеному від світла, сухому місці. Термін придатності – 3 роки.

Форма випуску / упаковка:

Один пакетик, що містить 10г порошку №1; по 10 або 12, або 24 пакетиків у картонній коробці, №10, №12 та №24.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуПорошок для приготування розчину для перорального застосування.АдресаBarbaros Bulvari No: 76-78 34353 Besiktas, Istanbul, TurkeyБульвар Барбарос №76-78, 34353 р-н Бешікташ, м.Стамбул, Туреччина
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тайлол Хот Дитячий Пакет
Виробник:Нобел Ілач Санаї Ве Тіджарет А.Ш., Туреччина
Форма випуску: Один пакетик, що містить 10г порошку №1; по 10 або 12, або 24 пакетиків у картонній коробці, №10, №12 та №24.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5151/01/01 від 29.09.2006. Наказ № 189 від 16.04.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукор рафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизатор апельсиновий.

Фармакотерапевтична група:Анальгетики та антипіретики.
Код АТС:N02BE51 - Парацетамол, комбінації без психолептиків
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Гострий синусит
Причини розвитку гострого синуситу та чинники ризи...
Реклама
Лікарі сказали, як часто треба міняти постільну білизну
Відповідно до рекомендацій, міняти постільну білиз...
Лікарі назвали 5 факторів ризику розвитку атеросклерозу
Атеросклероз — це складніший стан, що спостерігаєт...
Реклама