Трексил Нео інструкція по застосуванню

Трексил Нео фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Трексил Нео таблетки, в/плів. обол., по 5 мг №10 (10х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12113/01/01 від 13.04.2012. Наказ № 264 від 13.04.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: desloratadine;1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, тальк, макрогол, покриття Опадрій 03G50693 блакитний (титану діоксид (Е 171), барвник індигокармін (Е 132), гіпромелоза, макрогол 400, тальк, макрогол 4000).Від блакитного до світло-блакитного кольору, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з маркуванням 5 з одного боку.

Виробник:

Ранбаксі Лабораторіз Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Показання до застосування:

Для швидкого усунення симптомів алергічних ринітів, таких як чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.Для усунення симптомів, пов’язаних із кропив’янкою, такими як свербіж і висипання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, а також до лоратадину.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Пацієнтам необхідно повідомляти про необхідність застосовувати таблетки препарату Трексил Нео відповідно за призначенням. Оскільки їжа не впливає на біодоступність препарату, таблетки дезлоратадину можна приймати незалежно від прийому їжі. Пацієнтам варто радити не збільшувати дозу або частоту прийому препарату, оскільки дослідження не продемонстрували підвищення ефективності зі збільшенням дози. А збільшення дози може спричиняти сонливість.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека застосування препарату в період вагітності не встановлена. Тому застосовувати таблетки Трексіл Нео в період вагітності не рекомендується.Дезлоратадин проникає в грудне молоко, отже, застосовувати препарат під час годування груддю не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Вплив дезлоратадину на керування автомобілем або роботу зі складними технічними пристроями не відзначався. Однак пацієнтів необхідно інформувати, що в рідкісних випадках деякі пацієнти відчувають сонливість, що може вплинути на їхню здатність водити машину й працювати з технікою.

Діти:

Ефективність і безпека таблеток дезлоратадину у дітей віком до 12 років не встановлені.Досвід застосування таблеток дезлоратадину у підлітків віком від 12 до 17 років обмежений, тому слід застосовувати препарат за призначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений для перорального прийому.Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим та персистуючим) та кропив’янкою, Трексил Нео приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі.Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці (5 мг) 1 раз на добу.Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом всього періоду контакту з алергеном.

Передозування:

У разі передозування показані стандартні заходи, спрямовані на видалення неабсорбованої активної речовини. Рекомендується симптоматичне лікування. У разі випадкового застосовувалися високих доз до 45 мг (що у 9 разів перевищували рекомендовані), серйозних небажаних реакцій не спостерігалось.Трексил Нео не видаляється при гемодіалізі; можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

Побічні дії:

Найпоширенішими несприятливими явищами були підвищена втомлюваність, сухість у роті і головний біль. Інші небажані ефекти, що повідомлялися дуже рідко під час постмаркетингового періоду, перераховані нижче.Організм загалом: реакції гіперчутливості (анафілаксія, ангіоневротичний набряк, задишка, свербіж, висипання на шкірі, кропив’янка).З боку травного тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея, підвищення печінкових ферментів, підвищення білірубіну, гепатит.З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми, галюцинації.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, відчуття серцебиття.З боку кістково-м’язової системи: міалгія.

Лікарська взаємодія:

Дезлоратадин, прийнятий одночасно з алкоголем, не потенціює ефекти алкоголю, що може знижувати працездатність. При одночасному введенні еритроміцину або кетоконазолу будь-яких клінічно значущих взаємодій не спостерігалосяУ зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізм дезлоратадину, не встановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністю виключити неможливо.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у стрипі; 1 стрип у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняДезлоратадин не посилює такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторної функції і сонливість.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Трексил Нео
Виробник:Ранбаксі Лабораторіз Лтд., Індія
Форма випуску: По 10 таблеток у стрипі; 1 стрип у картонній упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12113/01/01 від 13.04.2012. Наказ № 264 від 13.04.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Desloratadine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: desloratadine;1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, тальк, макрогол, покриття Опадрій 03G50693 блакитний (титану діоксид (Е 171), барвник індигокармін (Е 132), гіпромелоза, макрогол 400, тальк, макрогол 4000).Від блакитного до світло-блакитного кольору, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з маркуванням 5 з одного боку.

Фармакотерапевтична група:Антигістамінні засоби для системного застосування.
Код АТС:R06AX27 - Дезлоратадин
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
Невролог назвав продукти, що перешкоджають старінню мозку
Старіння мозку може бути пов'язане з різними когні...
Фізичні вправи допоможуть відновитись після інфаркту: кардіолог
Фізична активність має значення для здоров'я серце...
Реклама