Уро-Ваксом (Mono) інструкція із застосування

Уро-Ваксом фото, інструкція
Дозування:
Уро-Ваксом капсули по 6 мг №30 (10х3)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ОМ Фарма СА для "Астеллас Фарма Юроп Б.В., Швейцарія/Нідерланди

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: лізат бактерій Escherichia coli; 1 капсула містить лізату бактерій Escherichia coli (ліофілізованого) 6 мг;допоміжні речовини:

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

ОМ Фарма СА для "Астеллас Фарма Юроп Б.В., Швейцарія/Нідерланди

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Уро-Ваксом є імуностимулюючим агентом, який чинить наступну дію: стимулює Т-лімфоцити, індукує виробництво ендогенного інтерферону та збільшує вміст імуноглобуліну А (IgA), в тому числі у сечі. Фармакокінетика. Дані відсутні.

Показання до застосування:

Профілактика рецидивів хронічних інфекцій нижніх сечовивідних шляхів. Комбіноване лікування гострих інфекцій сечовивідних шляхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особливості застосування:

При застосуванні Уро-Ваксому можуть виникати реакції гіперчутливості, такі як реакції з боку шкіри, підвищення температури тіла чи набряк. У разі виникнення таких реакцій застосування препарату слід припинити, оскільки це може бути проявом алергічних реакцій. Імуносупресанти можуть послаблювати або повністю пригнічувати дію препарату Уро-Ваксом.Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьКількість даних щодо застосування препарату Уро-Ваксом вагітним жінкам невелика. Проведено одне пілотне дослідження за участю невеликої групи (n = 62) вагітних жінок з гострими інфекціями сечовивідних шляхів, починаючи з ІІ триместру вагітності і до пологів. Дослідження застосування препарату вагітним жінкам протягом І триместру вагітності не проводилися. При застосуванні лікарського засобу Уро-Ваксом під час вагітності, особливо у І триместрі, слід оцінити користь від застосування препарату для вагітної та потенційний ризик для плода.Годування груддю.Відсутні дані щодо застосування препарату у період годування груддю. При застосуванні лікарського засобу Уро-Ваксом під час годування груддю слід оцінити користь від застосування препарату для матері та потенційний ризик для дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дослідження відсутні. Малоймовірно, що лікарський засіб впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Лікування гострих станів: по 1 капсулі щоденно, вранці натще як додаткове лікування при проведенні антимікробної терапії до зникнення симптомів, але не менше ніж протягом 10 днів. Діти. Препарат призначають дітям віком від 4 років.

Передозування:

Не було зареєстровано жодних випадків передозування.

Побічні дії:

Наведені нижче побічні реакції класифікуються за системами органів та за частотою виникнення відповідно даних клінічних досліджень та/або застосування у післяреєстраційний період.Часто: <1/10 – ≥1/100; нечасто: <1/100 – ≥1/1000; рідко: <1/1000 – ≥1/10000; дуже рідко: <1/10000, включаючи окремі випадки.З боку імунної системиНечасто: реакції гіперчутливості.Дуже рідко: набряк ротової порожнини.З боку нервової системи Часто: головний біль.З боку травної системи Часто: нудота, діарея, шлунковий дискомфорт, диспепсія.Нечасто: біль у животі.З боку шкіри та підшкірної клітковиниНечасто: висипання, свербіж. Дуже рідко: алопеція.Загальні розлади та зміни в місці введенняНечасто: гарячка.Дуже рідко: периферичний набряк.

Лікарська взаємодія:

Дотепер відсутні будь-які дані щодо взаємодії Уро-Ваксому з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці.Зберігати при температурі не вище 25 ºС.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

Астеллас Фарма Юроп Б.В.

Місцезнаходження заявника

Сильвіусвег, 62, 2333 ВЕ Лейден, Нідерланди/Sylviusweg, 62, 2333 ВЕ Leiden, the Netherlands. У випадку виникнення побічних ефектів просимо направляти інформацію до представництва Астеллас Фарма Юроп Б. В. на адресу: 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13, корп. 7-В, офіс 41, тел.: 044-490-68-25, факс: 044-490-68-26.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.