Магнемакс-Здоров'Я інструкція по застосуванню

Магнемакс-Здоров’Я фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Магнемакс-Здоров'Я таблетки, в/плів. обол., №30 (10х3)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15597/01/01 від 22.11.2016. Наказ № 1267 від 22.11.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 23.02.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: магній, піридоксин;1 таблетка містить магнію цитрату безводного 618,43 мг у перерахуванні на магній 100 мг, піридоксину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; поліетиленгліколь 6000; магнію стеарат; тальк; суха суміш “Opadry white”, що містить титану діоксид (Е 171), гіпромелозу, триацетин (Е 1518).

Виробник:

ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Комплекси вітамінів групи В без добавок.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Магній є катіоном, який в основному знаходиться всередині клітин. Магній знижує збудливість нейронів і нейром’язову передачу, він бере участь у багатьох ферментативних процесах.Магній є важливою складовою тканин організму: кістки скелету містять половину всієї кількості магнію, що знаходиться в організмі. Концентрація магнію в сироватці від 12 до 17 мг/л (1–1,4 мЕкв/л або 0,5–0,7 ммоль/л) вказує на дефіцит магнію; нижче 12 мг/л (1 мЕкв/л або 0,5 ммоль/л) – на тяжкий дефіцит магнію.Недостатність магнію може бути: первинною, у зв’язку із метаболічною патологією (хронічна вроджена гіпомагніємія); вторинною, у зв’язку із: недостатнім споживанням магнію з їжею (тяжка недостатність харчування, хронічне зловживання алкоголем, виключно парентеральне харчування);порушенням всмоктування магнію у шлунково-кишковому тракті (хронічна діарея, фістули шлунково-кишкового тракту, гіпопаратиреоїдизм);надмірними втратами магнію нирками (канальцеві порушення, тяжка поліурія, зловживання діуретиками, хронічний пієлонефрит, первинний гіперальдостеронізм, лікування цисплатином). Піридоксин, коферментний фактор, бере участь у більшості метаболічних процесів.Фармакокінетика. Частина магнієвих солей пасивно абсорбується в кишечнику. Ступінь абсорбції залежить від розчинності солі. Всмоктування солей магнію у травному тракті не перевищує 50%. Виводиться магній в основному із сечею. В організмі піридоксин піддається окисненню до піридоксалю або амінуванню до піридоксаміну. Внаслідок подальшого фосфорилювання утворюється фосфат піридоксалю. Ця форма піридоксину є метаболічно активною.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування дефіциту магнію в організмі. Цей лікарський засіб містить магній. Комбінація декількох нижчезазначених симптомів може свідчити про недостатність магнію в організмі: підвищена збудливість, дратівливість, тривожність, минуща слабкість, незначні порушення сну;ознаки тривожності, що проявляються шлунково-кишковими спазмами або підсиленим серцебиттям (при відсутності серцевих захворювань);м’язові судоми, відчуття поколювання у м’язах. Призначення магнію може допомогти зменшити чи усунути ці симптоми. Якщо через місяць застосування лікарського засобу симптоми не зменшуються, продовження лікування є недоцільним.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв). Дитячий вік до 6 років. Фенілкетонурія. Гіпермагніємія, гіпервітаміноз вітаміну В6, міастенія гравіс. Атріовентрикулярна блокада, тяжка артеріальна гіпотензія. Одночасне застосування з леводопою (див. розділ Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій). Діарея.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У пацієнтів з тяжким дефіцитом магнію необхідно починати з його введення внутрішньовенним шляхом. Цей лікарський засіб містить лактозу. У зв’язку з цим не рекомендується застосовувати його пацієнтам із непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа, а також синдромом мальабсорбції глюкози або галактози (рідкісні спадкові стани).Зловживання піридоксином може зумовити розвиток сенсорної нейропатії за умови його прийому у високих дозах (>200 мг/добу) протягом тривалого періоду часу (тобто протягом кількох місяців або років). Цей ефект зазвичай має оборотний характер і зникає після припинення прийому препарату.При помірній нирковій недостатності необхідно вживати заходів для запобігання виникненню гіпермагніємії.Якщо після одного місяця лікування не спостерігається поліпшення стану, препарат слід відмінити. У разі одночасного дефіциту кальцію необхідно спочатку коригувати дефіцит магнію, а потім дефіцит кальцію.Запобіжні заходи при застосуванніЦЕЙ ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЛИШЕ ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ ВІКОМ ВІД 6 РОКІВ.

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Вагітність. Достатня кількість даних щодо клінічного застосування препарату вагітним жінкам не виявила його фетотоксичної або ембріотоксичної дії. Таким чином, застосування магнію у період вагітності можливе лише у разі необхідності після консультації з лікарем. Годування груддю. Кожна із діючих речовин препарату окремо (і магній, і вітамін В6) не протипоказані в даний період. Враховуючи обмежені доказові дані, доступні на сьогодні, щодо застосування максимальної рекомендованої добової дози вітаміну В6 в період годування груддю, рекомендується призначати не більше 20 мг/добу вітаміну В6.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Таблетки необхідно ковтати цілими, запиваючи 1 склянкою води. Для дорослих пацієнтів: 3-4 таблетки на добу за 2 або 3 прийоми під час їди. Для дітей віком від 6 років (з масою тіла приблизно від 20 кг): 10-30 мг/кг маси тіла на добу (0,4-1,2 ммоль/кг маси тіла на добу) або 2-4 таблетки на добу за 2 або 3 прийоми під час їди. Звичайна тривалість лікування становить один місяць.Застосування препарату необхідно припинити, як тільки рівень магнію в крові повернеться до норми.Діти. Препарат застосовують дітям віком від 6 років.

Передозування:

Звичайно пероральне передозування магнію не спричинює токсичних реакцій при нормальній функції нирок. Однак інтоксикація магнієм може розвинутись у разі ниркової недостатності.При застосуванні препарату у високих дозах та протягом тривалого періоду може виникнути сенсорна нейропатія, що може проявлятися такими симптомами: оніміння, порушення сприйняття положення, вібрації нижніх кінцівок, прогресування сенсорної атаксії (порушення координації).Симптоми передозування залежать від рівня магнію в сироватці крові. При передозуванні можливі падіння артеріального тиску, нудота, блювання, пригнічення функцій ЦНС, уповільнення рефлексів, аномалії ЕКГ, дихальна недостатність, кома, зупинка серця і параліч дихання, анурія.Лікування передозування: регідратація, форсований діурез. При нирковій недостатності необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

Побічні дії:

Алергічні реакції, пронос, нудота, блювання, біль у животі, шкірні реакції, у тому числі свербіж і кропив’янка.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід проконсультуватися з лікарем.

Лікарська взаємодія:

Протипоказані комбінації.Слід уникати одночасного застосування із леводопою, оскільки при цьому дія леводопи інгібується, якщо її застосування не супроводжується прийомом інгібіторів периферичної допа-декарбоксилази. Застосування піридоксину у будь-яких кількостях не показане, якщо прийом леводопи не супроводжується прийомом інгібіторів допа-декарбоксилази.Комбінації, які не рекомендуються.Препарати, що містять фосфатні або кальцієві солі, оскільки вони перешкоджають всмоктуванню магнію із кишечнику.Комбінації, які слід брати до уваги.Пероральні тетрацикліни та Магнемакс-Здоров’я необхідно приймати з інтервалом не менше 3 годин, оскільки магній пригнічує абсорбцію тетрациклінів. Препарати магнію послаблюють дію пероральних антикоагулянтів та зменшують засвоєння заліза.Діуретики збільшують виведення магнію з сечею.Застосування гідралізину, ізоніазиду, пеніциламіну та пероральних контрацептивів збільшує потребу у вітаміні В6.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, 3 або 6 блістерів у коробці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Магнемакс-Здоров’Я
Виробник:ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"
Форма випуску:

По 10 таблеток у блістері, 3 або 6 блістерів у коробці з картону.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/15597/01/01 від 22.11.2016. Наказ № 1267 від 22.11.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: магній, піридоксин;1 таблетка містить магнію цитрату безводного 618,43 мг у перерахуванні на магній 100 мг, піридоксину гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; поліетиленгліколь 6000; магнію стеарат; тальк; суха суміш “Opadry white”, що містить титану діоксид (Е 171), гіпромелозу, триацетин (Е 1518).

Фармакотерапевтична група:Вітаміни. Комплекси вітамінів групи В без добавок.
Код АТС:A11EC - Вітаміни групи B в комбінації з мінеральними речовинами
Реклама
Цей чудодійний препарат допоможе зберегти вічну молодість
За даними Федерального управління з лікарських зас...
Хірурги пересадили пацієнтові серце від генетично зміненої свині
7 січня 2022 року хірурги в США пересадили серце г...
Реклама
Лікування молочниці в домашніх умовах
Як позбутися молочниці в домашніх умовах за допомо...
Як виглядає молочниця на трусах
Як виглядають виділення на трусах при молочниціІнш...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама