Доменорм гель інструкція по застосуванню

Доменорм гель фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
гель в тубах по 30 г
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Екстракт ромашки, екстракт мальви гліколевий, екстракт календули, гіалуронова кислота, рослинні фосфоліпіди сої, вітамін Е, рослинні фосфоліпіди червоної конюшини, пропіленгліколь, лецитін, карбомер, діетиламін, ніпагін, ЕДТА, ніпазол.

Властивості:

Загальна характеристика.

ДОМЕНОРМ гель – негормональний зволожуючий гель з ліпосомами що містить унікальну комбінацію гіалуронової кислоти та рослинних екстрактів, що чинять протизапальну, антисептичну, ранозагоювальну дію, пом´якшувальну та зволожуючу дії. 

Гідрофільні мукоадгезівні полімери гелю сприяють щільному прилипанню активних компонентів до поверхні епітелію піхви, вульви і шкіри.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМПОНЕНТІВ.

Гіалуронова кислота – природний молекулярний біополимер, володіє унікальною здатністю посилювати зв'язування і утримання молекул води, що супроводжується активним зволоженням шкіри та слизових оболонок статевих органів, усуває почервоніння та подразнення. 

Сприяє загоєнню ран і зняттю запальних реакцій за рахунок підвищення активності гранулоцитів та посилення проліферації фібробластів.

З молекулами води гіалуронова кислота утворює дисперсійний матрикс, який заміщає дефект тканини, утворює натуральну опору для клітин та створює бар’єр. Це все виступає в якості структурної підтримки та сприяє відновленню еластичності, підвищенню тонусу, живленню тканин, загоєнню ран без утворення грубих келоїдних рубців та зняттю запальних реакцій. 

Екстракт календули (нагідок) – забезпечує протизапальний ефект, прискорює загоєння садн та тріщин, має протигрибковий, антибактеріальний ефект та підсилює місцевий імунітет. Компонент інулін слугує живильним середовищем для лактобактерій.

Екстракт прискорює процеси регенерації тканин і слизових оболонок, спонукає до  загоєння виразок і ерозій. Використання календули перешкоджає появі грубого колоїду на місці загоєння. Календула виявляє противірусну активність та стимулює секреторну діяльність.

Календула також застосовується в проктології при анальних тріщинках, проктитах і парапроктитах як природний антисептичний і протизапальний засіб. Також поширене застосування у гінекології.

Екстракт мальви гліколевий. Особливий гліколевий спосіб екстрагування дозволяє забезпечити максимальне вилучення активних речовин, які сприяють пом'якшувальній, заспокійливій, антисептичній та протизапальній дії екстракту. Мальва також проявляє  знеболюючі, імуностимулюючі, антиоксидантні та антифунгіцидні властивості.

Властивості мальви обумовлені її хімічним складом. 

Рослинні фосфоліпіди червоної конюшини – містить низькомолекулярні поліфеноли, які володіють в'язкими, але не виявляють дубильних властивостей. Вони мають слабокислу реакцію. При взаємодії з білками утворюють захисну плівку на слизових оболонках і ранових поверхнях. Мають бактерицидні та фунгіцидні властивості.

Рослинні фосфоліпіди сої – сприяють регенерації мембран клітин, мають антиоксидантну активність. Соя багата токоферолами, що характеризуються Е-вітамінною активністю. Наявність великої кількості токоферолів в сої обумовлює її здатність в підвищенні місцевого імунітету, уповільненню старіння.

Рослинні фосфоліпіди червоної конюшини і сої під дією кислот та лугів розщеплюються з утворенням цукристої частини, яка слугує живильним середовищем для лактобактерій. Ці екстракти також мають стимулюючі естрогеноподібні властивості.

Екстракт ромашки – допомагає прискорити загоєння, зняти почервоніння, запальний процес, біль, сприяє затримці розвитку бактерій. 

Екстракт ромашки є протизапальним, заспокійливим, і знеболюючим засобом. Він прискорює регенерацію епітелію, зупиняє процеси гниття, має дезінфікуючі властивості. Завдяки вмісту хамазулена відноситься до антиалергічних засобів.

Альфа токоферолу ацетат (вітамін Е) – допомагає істотно зменшити симптоми вагінальної сухості, стимулюючи вироблення секрету.

Вітамін Е - жиророзчинний вітамін, при зовнішньому застосуванні сприяє збереженню води в тканинах і слизових та підтримує пружність і еластичність тканин, уповільнює процеси старіння. Бере участь в процесах тканинного дихання, біосинтезу білків, проліферації клітин та інших метаболічних процесах. Ці ефекти, пов'язані з антиоксидантною активністю вітаміну, тобто здатністю нейтралізувати вільні радикали, які є результатом дії різних несприятливих впливів навколишнього середовища. При дефіциті вітаміну Е розвиваються дегенеративні зміни в тканинах і підвищується проникність і ламкість капілярів.

Виробник:

Червона зірка, ХФЗ, ПАТ

Місцезнаходження виробника:

61010, Україна, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1

Рекомендації до застосування:

ДОМЕНОРМ гель рекомендовано застосовувати з профілактичною метою:

  • При запобіганні появів симптомів сухості піхви та вульви, пов'язаних з дефіцитом естрогенів, замісною гормональною терапією або використанням оральних контрацептивів;
  • Для покращення регенерації, зменшення проникності бар’єрних тканин, запобігання утворення грануляційної тканини та рубців після хірургічних операцій в дерматології та дерматокосметології;
  • Як допоміжний засіб при анальній тріщині, запаленнях ануса та прямої кишки, аноректальній фістулі, геморої, після проктологічних хірургічних маніпуляцій для антисептичного, протизапального та ранозагоювального ефекту; 
  • При відновленні слизової оболонки при запальних станах піхви, що супроводжуються сверблячкою, печінням, роздратуванням або сухістю слизової оболонки;
  • Як допоміжний засіб при місцевому лікуванні вагінітів антисептиками;
  • При відновленні слизової оболонки при запальних станах піхви, пов’язаних з  тривалим застосуванням глюкокортикостероїдів, антибактеріальних засобів, барбітуратів; 
  • При відновленні цілісності шкіри та слизових оболонок після статевих контактів або в післяпологовий період;
  • В якості допоміжного засобу при необхідності загоєння ушкоджень слизової оболонки піхви після гінекологічних та хірургічних втручань;
  • Усунення симптомів атрофії слизової оболонки піхви та зовнішніх статевих органів в результаті хіміотерапії, променевої або радіотерапії;
  • Як гігієнічно-профілактичний засіб після відвідування місць громадського користування (сауна, баня, басейн, водойми) для запобігання інфікування; для підтримки і відновлення оптимального показника кислотності вагінального секрету.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати 1-3 рази на добу протягом 7-10 днів курсами або по необхідності. Зовнішньо  або вагінально. Перед застосуванням ретельно вимити руки.

Перед застосуванням бажана консультація з лікарем.

Спосіб застосування:

У разі хірургічних утручань на шкірі, застосовуйте зовнішньо.

Ураженні ділянки шкіри та слизових оболонок обробляйте гелем легкими масажними рухами. Застосовуйте 2-3 рази на день або за необхідністю. 

При атрофічних змінах.

Слизові оболонки та шкіру зовнішніх статевих органів змащуйте гелем легкими рухами. Застосовуйте 2-3 рази на день або за необхідністю. 

Тривалість лікування залежить від розвитку симптомів; при необхідності гель ДОМЕНОРМ гель можна використовувати протягом тривалого періоду.

ДОМЕНОРМ гель можна використовувати в якості лубриканта.

При вігінальному застосуванні використовуйте аплікатор.  

ДОМЕНОРМ гель у піхву водитися інтравагінально за допомогою аплікатора.

Рекомендована разова доза становить 3-4 мл гелю (що відповідає 5-6 см гелю у аплікаторі), один раз день переважно перед сном протягом 7-10 днів або за потребою.

Для зручності на тубу та коробку нанесена шкала у сантиметрах.

Інструкція з використання аплікатора:

Аплікатор призначений для багаторазового індивідуального використання. Аплікатор і лінійна шкала на упаковці та тубі призначені для точного дозування і комфортного введення гелю ДОМЕНОРМ у піхву.

1. Зняти ковпачок з туби, перевернути ковпачок і за допомогою гострого виступу на ньому відкрити тубу.

2. Прикрутити кінець аплікатора до туби. Слід переконатися, що поршень повністю увійшов у циліндр.

11

3. Обережно натягуючи поршень аплікатора на себе та одночасно м'яко натискаючи на тубу з протилежного кінця, обережно видавлюйте гель в аплікатор до заповнення необхідного обсягу.

4. Відкрутіть аплікатор і закрийте тубу ковпачком.

22

5. У положенні лежачи на спині підтягніть коліна до грудей. Тримаючи аплікатор горизонтально, обережно введіть його в піхву якомога глибше, намагаючись не викликати неприємних відчуттів.

33

6. Повільно натискаючи на поршень до упору, введіть зміст аплікатора в піхву.

7. Обережно витягніть аплікатор з піхви.

441

8. Вимийте аплікатор (циліндр і поршень) у теплій мильній воді, не використовувати мийні засоби. Після миття ретельно ополоснути, висушити та покласти в упаковку. 

НЕ класти АПЛІКАТОР У ГАРЯЧУ АБО КИПЛЯЧУ ВОДУ. Аплікатор слід зібрати, повністю вставивши поршень у циліндр, долаючи опір, де він відчувається. При спорожненні туби аплікатор слід утилізувати.

Умови зберігання:

 Зберігати в оригінальній упаковці виробника в сухому, недоступному для дітей місці, за температури 5°С -  25°С.

Термін придатності: 24 місяці.

Форма випуску / упаковка:

Гель в тубах по 30 г (g), з вагінальним аплікатором у картонній упаковці.

Додатково:

Заявник: ТОВ «Легер Фарма», Україна, 02081, м. Київ, вул. Урлівська, 23-Б, оф. 241, тел.: +380 50 380-48-10.

Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Мобіль Медікал», Україна, 07354, Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, буд. 17-А. 

тел.: +380 44 353-80-02.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Реклама
Експерти розповіли, чим небезпечний післяобідній сон
Пообідній сон може тривати від кількох хвилин до г...
Вчені назвали спеції, які допоможуть полегшити хронічний біль
Спеції, такі як чорний перець, гвоздика, кориця і ...
Реклама