Карбопрест композітум інструкція по застосуванню

Карбопрест композітум фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
капсули 0,4 г, № 60
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад на одну капсулу масою 400 мг (mg) дієтичної добавки на основі рослинної сировини:

Стандартизовані екстракти: 

Активні інгредієнти:

  • індол-3-карбінол (екстракт броколі) – 50,0% (200,0 мг (mg));
  • прутняку екстракт – 25,0% (100,0 мг (mg));
  • екстракт зеленого чаю обо епігалокатехін-3-галлат – 12,5% (50,0 мг (mg));
  • ресвіратрол або екстракт виноградних кісточок – 5,0% (20,0 мг (mg));
  • лікопін натуральний – 2,5% (10,0 мг (mg)).

Допоміжні речовини (наповнювачі):

  • молочна сироватка – 3,0% (12,0 мг (mg));
  • кальцію стеарат (Е470) – 2,0% (8,0 мг (mg)).

Властивості:

Загальна характеристика. Карбопрест композітум є поєднанням рослинних інгредієнтів, що слугують додатковим джерелом індольних сполук, екстракту прутняку, лікопіну, антиоксидантів і нутрієнтів для нормалізації функціонального стану молочних залоз, репродуктивних органів у жінок, а також при профілактиці гормональних порушень та обумовлених ними станів.

Карбопрест композітум містить стандартизовані високоочищені екстракти біологічно активних діючих речовин, що гарантує якість і очікувану ефективність, оскільки в кожному з екстрактів чітко вивірена кількість активних речовин.

Основні властивості компонентів.

Індол-3-карбінол (екстракт броколі) належить до групи біологічно активних сполук, виділених з овочів сімейства хрестоцвітих. Індол-3-карбінолу властиво сприяти нормалізації обміну речовин, в тому числі і жіночих статевих гормонів та пригнічувати утворення речовин з вираженими токсичними властивостями, а також сприяти зниженню кількості чутливих до естрогенів клітин в тканинах-мішенях, внаслідок чого індол-3-карбінол здатний чинити позитивний вплив при функціональних розладах, обумовлених збільшеною кількістю естрогенів. Індол-3-карбінол  (екстракт броколі) може бути ефективний при надмірному розростанні клітин епітеліального походження жіночої репродуктивної системи і при порушеннях розвитку клітин. Компонент сприяє посиленню і підтримці активності природних систем організму при хронічних запальних процесах та активізує антиоксидантний захист організму, нейтралізує утворення вільних радикалів.

Екстракт прутняку є комплексом біологічно активних речовин – біциклічних дітерпенів, які здатні впливати на чинники, що призводять до зниження продукції пролактину і соматотропіну. Екстракт прутняку сприяє нормалізації співвідношення між жіночими статевими гормонами, як наслідок, відбувається усунення підвищеного рівня естрогенів. Нормальний рівень пролактину сприяє нормалізації функціонального стану в молочних залозах.

Зеленого чаю екстракт або епігаллокатехін-3-галлат – природний компонент, що є додатковим джерелом флавоноїдів. Сприяє пригніченню надмірного збільшення нетипових клітин, що не залежать від гормонального фону в тканинах жіночої репродуктивної системи. Зараджує зниженню міграційної активності клітин ендометрію, а також фізіологічному руйнуванню тих, що зазнали зміни. Допомагає пригніченню збільшеного росту судин, таким чином, перешкоджає розвитку патологічних станів. Підтримує антиоксидантний захист організму, нейтралізує утворення вільних радикалів.

Ресвіратрол або виноградних кісточок екстракт є комплексом активних компонентів – проантоцианидину, фенольних кислот, флавоноїдів і дубильних речовин. Сприяє активації антиоксидантного захисту організму та нейтралізує утворення вільних радикалів. Допомагає регенерації нормальних здорових клітин, зниженню запального процесу. Підтримує відновлення і стимулює ріст колагенових волокон, чинить антиалергічну дію. Поліпшує пам’ять, гостроту зору у хворих на діабет і гіпертонічну хворобу, підвищує стійкість організму до стресів, знижує рівень цукру в крові. Флавоноїди у вигляді кверцетину та рутину сприяють зміцненню судинної стінки, зниженню ризиків серцево-судинних захворювань.

Лікопін натуральний є жиророзчинним пігментом, каротиноїдом, який міститься в томатах та сприяє активації антиоксидантного захисту організму. Цей екстракт сприяє зниженню ризику розвитку бляшок у судинах та інших серцево-судинних захворювань, а також підтримує у належному стані здоров’я кісток. Лікопін здатний значно зменшити побічні ефекти, пов’язані із застосуванням екстракту броколі (індол-3-карбінолу) такі як: розлад шлунку, нудота, головний біль та ін. Також здатний вибірково припиняти активність факторів, що призводять до утворення і росту нових судин в уражених органах, таким чином, уповільнює розвиток патологічного стану.

Виробник:

ТОВ ВТФ «Фармаком».

Місцезнаходження виробника:

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр’ївська, 17.

Рекомендації до застосування:

Карбопрест композітум рекомендується вживати як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації функціонування органів жіночої репродуктивної системи та молочних залоз при порушенні балансу жіночих гормонів та станів, обумовлених гормональними порушеннями. При несприятливих відчуттях перед та під час менструації та при профілактиці гінекологічних порушень і нормалізації обміну речовин. Перед застосуванням бажана консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Курс прийому визначається індивідуально. Рекомендовано приймати по 2 капсули один раз на добу під час споживання їжі від 3 до 6 місяців.  При необхідності курс можна повторювати. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. 

Не застосовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25° С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 400 мг (mg) №60 в упаковці. 

Додатково:

Заявник: ТОВ «Легер Фарма», Україна, 02081, м. Київ, вул. Урлівська, 23-Б, оф. 241, тел.: +380 50 380-48-10.

Ексклюзивний дистриб’ютор: ТОВ «Мобіль Медікал», Україна, 07354, Київська область, Вишгородcький район, с. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, буд. 17-А. 

Тел.: +380 44 353-80-02.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама