Омега-3 інструкція по застосуванню

Омега-3 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Капсули, № 50, 100, 120
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад 1 капсули — 1401 мг: концентрат жиру лососевих риб — 1000 мг, у тому числі поліненасичені жирні кислоти (30%) — 300 мг: ейкозапентаєнова кислота — 180 мг; докозагексаєнова кислота — 120 мг, вітамін Е — 1 МО.

Прозора, м’яка желатинова капсула. Склад (мг): желатин — 400 мг.

Властивості:

Поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) знижують рівень ТГ, ЛПНЩ в крові, ХС і його відкладення на стінках артерій. ПНЖК впливають на агрегаційну активність ТГ, зменшують вміст фібриногену в крові, тобто сприяють розрідженню крові, надаючи антитромбоцитну дію, а також зумовлюють кардіопротекторну та антиаритмічну дію.

ПНЖК вживають при запальних процесах в організмі. В результаті дії ПНЖК зменшується вираженість симптомів запалення: набряк, гіперемія, усуваються больові відчуття. ПНЖК впливають на біосинтез простагландинів, тому вони відіграють істотну роль у профілактиці захворювань, що вражають опорно-руховий апарат, в основі яких лежать порушення нормального живлення тканин, ліпідного обміну і кровопостачання: ревматоїдних захворювань, радикуліту, остеохондрозу.

Регулярне вживання ПНЖК сприяє покращенню засвоюваності й підвищенню активності інших вітамінів: вітаміну А (ретинолу), вітамінів групи В, вітаміну D та вітаміну Е (токоферолу). ПНЖК сприятливо впливають на серцево-судинну систему, перешкоджають розвитку атеросклерозу, тромбозу; виникненню запальних процесів у організмі. Нестача в організмі необхідних ненасичених жирних кислот є одним із чинників, що ведуть до розвитку склерозу судин, утворенню тромбів, ослаблення системи імунітету, а також до гальмування правильного психічного і фізичного розвитку дітей. Необхідні ненасичені жирні кислоти сприяють правильному фізичному розвитку дитини і позитивно впливають на психічний розвиток, що підтверджується підвищенням показника їх розумових здібностей, а також посилюється опірність дитини інфекціям.

Омега-3 — це джерело незамінних ПНЖК, отриманих із риб лососевих порід північних морів. Найбільшу цінність для організму людини серед них мають ейкозапентаєнова і докозагексаєнова кислоти.

Ейкозапентаєнова кислота необхідна для синтезу простагландинів, які регулюють згортання крові, що надзвичайно важливо для запобігання тромбозу, особливо дрібних капілярів серця. Захищає артерії від утворення атеросклеротичних бляшок на внутрішніх стінках судин, нормалізує АТ та підтримує регулярний серцевий ритм.

Докозагексаєнова кислота (DHA) — покращує функціонування клітин головного мозку і особливо важлива для розвитку мозку та сітківки ока у новонароджених. Завдяки своїй властивості знижувати утворення бляшок із β-амілоїдних відкладень, які приводять до пошкодження клітин головного мозку і розвитку хвороби Альцгеймера, дослідники рекомендують вживати риб’ячий жир (одне з найбільш багатих джерел омега-3-жирних кислот) як превентивний захід на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера.

Вітамін Е — найважливіший антиоксидант ліпідів біологічних мембран. Він допомагає знизити в’язкість крові та необхідний для створення і функціонування мембран клітин скелетних, гладких та серцевих м’язів.

Виробник:

Хелсівей Продакшн Інк (США)/Healthyway Production Inc.

Місцезнаходження виробника:

Офіційний представник компанії «Healthyway Production, Inc» (США) в Україні - ПП «Хелсівей». 04108, м. Київ, пр. Правди, 62

Рекомендації до застосування:

Омега-3 може бути рекомендована як додаткове джерело ПНЖК для сприяння здоровому розвитку та функціонування мозку, нервової, серцево-судинної, імунної систем; зниження рівня ХС в крові та ризику тромбоутворення, зниження риску інфаркту міокарда та інсульту, профілактики атеросклерозу, ІХС, АГ та інсульту, вторинної профілактики інфаркту міокарда, покращення пам’яті, стану шкіри, при дієтах для корекції маси тіла. Має антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим та дітям віком від 12 років по 1 капсулі 2–3 рази на добу під час їди. Курс прийому — 4 тиж. У подальшому курс споживання визначає лікар індивідуально.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі в сухому, захищеному від світла місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, № 50, 100, 120.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Вітамін D допоможе при лікуванні важкої форми раку шкіри: відкриття
Меланома — це вид раку, який розвивається з клітин...
Консервовані помідори містять більше лікопіну, ніж свіжі
Багато людей уникають заморожених продуктів, вважа...
Реклама