Ротабіотик бебі інструкція по застосуванню

Ротабіотик бебі фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
порошок д/ор. р-ну №10 в пак.
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 пакетик містить:основні речовини: живі ліофілізовані бактерії − 3,0·108 КУО (Lactobacillus acidophilus − 0,5·108 КУО; Bifidobacterium spp. (Bifidobacterium bifidumBifidobacterium longumBifidobacterium infantisBifidobacterium lactis) − 2,5·108 КУО); екстракт плодів фенхелю звичайного (Foeniculum vulgare) — 200 мг; екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) — 150 мг; інулін — 150 мг.

Властивості:

Ротабіотик Бебі — комбінований пробіотик, до складу якого входять живі ліофілізовані лакто- та біфідобактерії Lactobacillus acidophilusBifidobacterium spp., а також екстракти плодів фенхелю звичайного і квіток ромашки аптечної та інулін.

Лакто- та біфідобактерії (Lactobacillus acidophilusBifidobacterium bifidumBifidobacterium longumBifidobacterium infantisBifidobacterium lactis) виявляють високу антагоністичну активність проти широкого спектру патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують життєдіяльність стафілококів, шигел, ротавірусів, протея, ентеропатогенної кишкової палички, деяких дріжджоподібних грибів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику.

Лакто- та біфідобактерії, посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечнику, підтримують та регулюють фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори, а також підвищують неспецифічну резистентність організму, мають імуномодулювальні властивості, синтезують амінокислоти, вітаміни (К, групи В, пантотенову кислоту), котрі сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D. Лакто- та біфідобактерії активізують пристінкове травлення, беруть участь у ферментативному розщеплюванні білків, жирів, вуглеводів та процесах метаболізму жовчних кислот і ХС. Створюване лактобактеріями кисле середовище сприяє розвитку біфідобактерій, що становлять 85–95% кишкової мікрофлори організму. Саме тому Ротабіотик Бебі оптимізує функції організму, підтримує та регулює фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечнику і процес травлення.

Екстракт плодів фенхелю звичайного (Foeniculum vulgare) містить органічні кислоти, ефірні олії, флавоноїди та інші речовини, які мають вітрогінні та спазмолітичні властивості (особливо відносно гладких м’язів кишечнику), стимулюють процес травлення, зменшують газоутворення у кишечнику, поліпшують відходження газів, усувають спазми кишечнику.

Екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) містить ефірну олію, до складу якої входять хамазулен, прохамазулен, інші терпени і сесквітерпени, а також флавоноїди, полісахариди, макро- та мікроелементи, каротин, аскорбінова кислота, бета-ситостерин, холін, органічні кислоти. Цей комплекс біологічно активних речовин виявляє спазмолітичні, протизапальні, антимікробні, в’яжучі, потогінні, жовчогінні та седативні властивості, підвищує секреторну діяльність травних залоз, збуджує апетит, усуває спазми кишечнику, пригнічує бродильні процеси, поліпшує функціональний стан ШКТ.

Інулін — рослинний полісахарид, полімер D-фруктози. Позитивно впливає на функціональний стан мікрофлори ШКТ, як пребіотик стимулює ріст біфідобактерій, збільшує всмоктування кальцію і магнію, що сприяє нормалізації ліпідного та вуглеводного обмінів.

Пробіотичні бактерії, що входять до складу Ротабіотик Бебі, відновлюють та сприяють підтримці природної бактеріальної флори травного тракту, а пребіотик подовжує час їх життя та регулює баланс кишкової флори. Комплексна дія компонентів, що входять до складу Ротабіотик Бебі, виявляє спазмолітичні властивості: сприяє зниженню інтенсивності кишкових кольок та тривалості плачу під час нападів кишкових кольок у дітей грудного віку, а також частоти та тривалості нападів.

Ротабіотик Бебі рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій, ефірних олій, флавоноїдів, рослинних полісахаридів, макро- та мікроелементів з метою розвитку у дітей віком до 1 року власної кишкової мікрофлори та відновлення мікрофлори ШКТ з перших днів життя. Про- та пребіотичний комплекс, що входить до складу добавки, сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету та запобігає розвитку гастроентериту, диспепсії, діареї (пов’язаних з прийомом антибіотиків), госпітальної діареї, транзиторних дисфункцій кишечнику у дітей (діареї, закрепу, метеоризму, кольок), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами; алергічних станах (алергічний риніт, астма, екзема, атопічний дерматит, діатез).

Виробник:

Rotapharm

Місцезнаходження виробника:

03142, Київ, вул. Василя Стуса, 35-37

Рекомендації до застосування:

Може використовуватися для профілактики нападів кишкових кольок і підвищеного газоутворення, зригування та запорів у дітей грудного та раннього віку; при переході з грудного вигодовування на інші види харчування.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів добавки.

Спосіб застосування та дози:

За рекомендацією лікаря вживати:

дітям грудного віку (діти віком від народження до 6 міс) — по 1 пакетику на добу (при необхідності вміст пакетика можна розділити на кілька прийомів; відкритий пакетик щільно закрити та зберігати в холодильнику і використати протягом доби);

  • дітям грудного віку (діти віком від 6 міс до 1 року) — по 1 пакетику 2 рази на добу під час прийому їжі;
  • дітям раннього віку (діти віком від 1 до 3 років) — по 1 пакетику 3 рази на добу під час прийому їжі;
  • дітям віком від 3 років та старше — по 1 пакетику 3–4 рази на добу під час прийому їжі.

Для дітей грудного віку вміст пакетика розчинити в 10–100 мл грудного молока або теплої питної води або дитячої суміші (залежно від віку дитини та об’єму рідини, який вона може прийняти одноразово).

Приготування розчину: налийте в підготовлену пляшку необхідний об’єм грудного молока, молочної суміші або питної води, додайте частину або вміст цілого пакетика (залежно від віку дитини), закрийте пляшку та ретельно збовтайте протягом 15–20 с до повного розчинення порошку.

Для дітей раннього віку та дітей віком від 3 років і старше — вміст пакетика розчинити в 10–100 мл теплої питної води або молока.

Тривалість вживання залежить від індивідуальних особливостей організму дитини і визначається індивідуально.

Увага! Для розчинення вмісту пакетика використовувати питну воду гарантованої безпеки і якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Умови зберігання:

Порошок для перорального розчину в пакетиках; по 10 або 20 пакетиків у картонній коробці.

Форма випуску / упаковка:

Порошок для перорального розчину в пакетиках; по 10 або 20 пакетиків у картонній коробці.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама