Ротавіт кардіо інструкція по застосуванню

Ротавіт кардіо фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
порошок для приготування розчину для перорального застосування пакетик-саше 7 г, № 20
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 пакетик (саше) порошку для перорального розчину містить:основні речовини:

 • магній (у формі магнію сульфату моногідрату) — 350,0 мг;
 • калій (у формі калію карбонату) — 300,0 мг;
 • коензим Q10 (убіхінон) — 10,0 мг;
 • вітамін С (аскорбінова кислота) — 50,0 мг;
 • вітамін В3 (нікотинамід) — 25,0 мг;
 • сухий екстракт глоду звичайного (Crataegus oxyacantha) — 20,0 мг;
 • сухий екстракт собачої кропиви серцевої (Leonorus cardiaca) — 20,0 мг;
 • вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) — 10,0 мг;
 • цинк (у формі цинку сульфату моногідрату) — 8,0 мг;
 • вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — 1,2 мг;
 • вітамін В1 (тіаміну мононітрат) — 1,0 мг;
 • вітамін В2 (рибофлавін-5-фосфат) — 1,0 мг;
 • вітамін В9 (фолієва кислота) — 400,0 мкг;
 • селен (у формі натрію селеніту) — 50,0 мкг;
 • вітамін D3 (холекальциферол) — 5,0 мкг;
 • вітамін В12 (ціанокобаламін) — 2,0 мкг.

Допоміжні речовини: лимонна кислота безводна (регулятор кислотності), ароматизатор, ідентичний натуральному, «апельсин», аспартам (підсолоджувач), мальтодекстрин, ацесульфам калію (підсолоджувач), кремнію діоксид (наповнювач), гуміарабік (наповнювач).

Властивості:

Ротавіт Кардіо — комплексна дієтична добавка, до складу якої входять вітаміни, рослинні екстракти та мінеральні речовини.

Вітамін В1 (тіаміну мононітрат) — клітинний енергетик. Сприяє росту та розвитку організму, підвищує розумову та фізичну працездатність, має детоксикаційні властивості. Покращує метаболізм нервової тканини. Тіамін бере участь у побудові коферментів ряду ферментів, що відіграють важливу роль у вуглеводному та енергетичному обмінах, особливо в нервових і м’язових тканинах.

Вітамін B2 (рибофлавін) є найважливішим каталізатором процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. Рибофлавін, регулюючи окисно-відновні процеси, бере участь у білковому, жировому та вуглеводному обмінах, відіграє важливу роль у формуванні ДНК, бере участь у синтезі гемоглобіну, сприяє процесам регенерації тканин (у тому числі клітин шкіри), корекції трофічних порушень у клітинах.

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) підвищує розумову та фізичну працездатність, регулює рівень глюкози в крові, нормалізує роботу щитовидної залози, надниркової і статевих залоз, поліпшує обмін речовин у тканинах головного мозку, зміцнює нервову систему, є антидепресантом.

Вітамін В9 (фолієва кислота) необхідний для нормального перебігу процесів росту, розвитку та проліферації тканин, зокрема, для кровотворення й ембріогенезу, підвищує розумову і фізичну працездатність, стимулює вироблення соляної кислоти в шлунку.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) проявляє імуномодулювальні, протиалергічні та антиатеросклеротичні властивості, сприяє нормалізації АТ, відновленню структури нервової тканини, поліпшенню репродуктивної функції, підвищенню апетиту. Бере участь у синтезі різних амінокислот, впливає на функціонування печінки, нервової системи, активізує процеси згортання крові, обмін вуглеводів і ліпідів.

Вітамін С (аскорбінова кислота) відіграє важливу роль у регулюванні окисно-відновних процесів, забезпечує синтез колагену, бере участь у метаболізмі фолієвої кислоти та заліза, а також у синтезі стероїдних гормонів та катехоламінів.

Вітамін D3 (холекальциферол) підвищує всмоктування кальцію в тонкому кишечнику, стимулюючи синтез кальційзвʼязувальних білків. Підвищує реабсорбцію кальцію в ниркових канальцях. Активує процеси ремоделювання кісткової тканини шляхом підвищення синтезу колагену I типу та білків матриці за допомогою активації синтезу остеобластів. Впливає на функціональний стан щитовидної, паращитовидної, статевих залоз, забезпечуючи кальцифікацію кісток скелету.

Вітамін E (DL-альфа-токоферолу ацетат) є антиоксидантною речовиною, яка захищає клітини від пошкодження та старіння, перешкоджає утворенню вільних радикалів, стимулює м’язову діяльність і функцію статевих залоз, бере участь у формуванні міжклітинної речовини, волокон сполучної тканини, гладких м’язів судин, травного тракту.

Калій регулює кислотно-лужну рівновагу крові. Бере участь у передачі нервових імпульсів, активізує роботу ряду ферментів, м’язову роботу серця, сприятливо впливає на роботу нирок. Калій чинить захисну дію проти небажаного впливу надлишку натрію та нормалізує тиск крові.

Магній контролює білковий та вуглеводний обмін, володіє судинозвужувальними властивостями (усуває спазми), покращує виділення жовчі, а також знижує нервовість. Бере участь у синтезі ДНК і РНК, покращує обмін речовин у стінці судин. Магній допомагає засвоєнню кальцію, фосфору, калію, вітамінів груп В, С, Е, функціонуванню нервів і м’язів, перетворенню глюкози крові в енергію.

Селен бере участь у регуляції еластичності тканин, має виражені антиоксидантні властивості.

Цинк є складовою більше ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Коензим Q10 (убіхінон) — речовина, що визначає нормальний перебіг окиснювальних процесів у клітинах, відповідає за енергетику клітин, є антиоксидантом, має здатність відновлювати активність вітаміну Е в організмі; відіграє важливу роль у захисті клітин шкіри, де попереджує їх ушкодження ультрафіолетом і активними формами кисню, здатна попереджувати розвиток ланцюгових реакцій вільнорадикального окиснення, у тому числі перекисного окиснення фосфоліпідів клітинних мембран і ліпопротеїдів плазми крові.

Екстракт глоду звичайного — екстракт із листя і суцвіть глоду містить флавоноїди, органічні кислоти, тритерпенові і флавонові глікозиди та ін.

Діючі речовини глоду знижують збудливість ЦНС і серцевого м’яза, сприяють підвищенню скоротливої і насосної функції останнього, поліпшенню коронарного і мозкового кровообігу, нормалізації серцевого ритму. Завдяки наявності тритерпенових сполук і флавоноїдів екстракт глоду звичайного виявляє спазмолітичні і гіпотензивні властивості, вибірково розширюючи судини серця і головного мозку, сприяє нормалізації венозного тиску, поліпшує функції судинних стінок, відновлює електролітний баланс системи згортання крові, має антиоксидантні властивості.

Екстракт пустирника містить комплекс біологічно активних речовин, що має виражені седативні, спазмолітичні, гіпотензивні та кардіотонічні властивості. Екстракт трави пустирника уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень, одночасно знижуючи потребу серцевого м’яза у кисні.

Виробник:

Rotapharm

Місцезнаходження виробника:

03142, Київ, вул. Василя Стуса, 35-37

Рекомендації до застосування:

Ротавіт Кардіо рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело жиро- та водорозчинних вітамінів, макро- та мікроелементів, флавоноїдів з метою загального зміцнення організму, профілактики захворювань серцево-судинної системи, гіпо- та авітамінозів. Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу Ротавіт Кардіо, сприяє нормалізації функціонального стану серцево-судинної системи, підвищенню витривалості та поліпшенню загального стану організму при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, у період одужання після тривалих та/або виснажливих захворювань, а також у післяопераційний період.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів добавки.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше по 1 пакетику порошку на добу під час прийому їжі. Перед вживанням 1 пакетик порошку слід повністю розчинити в 200 мл питної води кімнатної температури та випити відразу після приготування.

Курс вживання становить 20–40 діб. Повторний курс рекомендовано через 1–3 міс.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання:

При температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла місці.

Форма випуску / упаковка:

Порошок д/приготування розчину для перорального застосування пакетик-саше 7 г, № 20.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама