Трилумін інструкція по застосуванню

Трилумін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
капсули 300 мг, № 10, 40
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

 • діюча речовина: комплекс низькомолекулярних органічних біологічно активних сполук, отриманих із Bacillus Subtilis (10 мг);
 • допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (335,05 мг), ароматизатор харчовий (4,5 мг), консервант харчовий метилпарабен (0,45 мг).

Властивості:

Біологічно активні сполуки Bacillus subtilis

Біологічно активні сполуки, отримані із Bacillus subtilis у складі Трилуміну, містять амінокислоти, олігопептиди, олігосахара, нуклеїнові кислоти, вітаміни та забезпечують активацію складних імунологічних та фізіологічних змін в організмі людини, завдяки чому Трилумін підвищує загальну та специфічну резистентність організму, володіє імуномоделюючими, противірусними, антибактеріальними, протигрибковими та протизапальними властивостями.

Активні компоненти Трилуміну сприяють нормалізації лейкопоезу, підвищують проліферативну активність лімфоцитів: стимулюють поділ та активацію макрофагів і Т-лімфоцитів; активують функціональну здатність імунних клітин, підвищують цитотоксичну активність натуральних кілерних клітин, посилюють фагоцитарну активність нейтрофілів і моноцитів підвищуючи природні захисні сили організму проти вірусів та бактерій.

Біологічно активні сполуки Трилуміну стимулюють синтез ендогенного інтерферону до фізіологічного рівня. Ендогенний інтерферон попереджує зв’язування вірусів на поверхні клітин та проникнення їх у клітину, блокує розмноження вірусів в клітинах.

Завдяки імунотропним властивостям, Трилумін сприяє нормалізації функції печінки, елімінації пошкоджених вірусами клітин, що попереджує виникнення  хронічних захворювань печінки на фоні вірусної інфекції. У хворих на вірусний гепатит С при прийомі Трилуміну спостерігалося зменшення симптомів ураження печінки.

Трилумін підвищує стійкість організму до вірусних інфекцій, знижує частоту розвитку ускладнень, пов’язаних з вірусною інфекцією, а також випадків загострення хронічних захворювань.

Виробник:

"Елемент здоров'я", Україна

Місцезнаходження виробника:

вул. Естонська, 120, Київ, Україна

Рекомендації до застосування:

Трилумін може бути рекомендований лікарем в якості добавки дієтичної, як додаткове джерело комплексу біологічно активних сполук, отриманих з Bacillus subtilis, в якості профілактичного засобу або в комплексній терапії гострих і хронічних інфекційних захворювань з метою:

 • зміцнення імунітету, підвищення стійкості організму до вірусних інфекцій та зниження частоти захворюваності протягом року;
 • попередження розвитку ускладнень, пов’язаних з вірусною інфекцією;
 • попередження рецидивів хронічних захворювань та збільшення періодів ремісії;
 • прискорення відновлення організму після перенесених захворювань.

Трилумін має противірусну дію стосовно різних груп вірусів, у т.ч. вірусів грипу, гепатиту В, С,  герпесу 1 та 2 типу, Varicella-zoster, Епштейн-Барра, цитомегаловірусу. Рекомендовано застосовувати як для монотерапії, так і у складі комплексної терапії а також для профілактики рецидивів чи ускладнень цих захворювань, включаючи хворих з імунодефіцитними станами (у т.ч. ВІЛ/СНІД).

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям з 12 років приймати перорально за 30-40 хвилин до вживання їжі по 2 капсули на добу, капсули ковтати цілими і запивати достатньою кількістю рідини (1 склянка питної води).

Термін вживання:

 • при ГРВІ та грипі – приймати протягом 5 днів;
 • при лабіальному герпесі – приймати протягом 5 днів;
 • при корі, підозрі на сказ, лікуванні кліщового енцефаліту, інфекції Varicella-zoster – приймати протягом 10 днів;
 • при частих рецидивах герпесвірусної інфекції курс застосування становить 20 днів;
 • при вірусному гепатиті В,С та ВІЛ-інфікованим приймати 20 днів;
 • при стійких грибкових інфекціях, генітальному герпесі та папіломавірусної інфекції курс прийому становить 30 днів.

З метою профілактики рецидивів курс повторюють 1-2 рази через 1-1,5 місяці. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем індивідуально.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступних для дітей місцях, в сухому, захищеному від сонячних променів приміщенні за температури від 2оС до 25оС.

Термін придатності – 3 роки від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Тверді желатинові кишковорозчинні капсули, 10 капсул по 350 мг у блістері; по 1,4 або блістери у картонній коробці. Не є лікарським засобом.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама