Валаргін інструкція по застосуванню

Валаргін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Таблетки шипучі, № 10
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

  • 1 таблетка містить: активний інгредієнт: L-аргінін – 3000 мг;
  • допоміжні речовини: наповнювачі – кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, мальтодекстрин, сорбіт; підсолоджувачі: аспартам, ацесульфам К; ароматизатор: апельсиновий аромат. Містить підсолоджувачі.

Властивості:

Одним зі способів усунення проявів недостатності оксиду азоту, який грає важливу роль у функціонуванні серцево-судинної, імунної та нервової систем організму людини, є збагачення раціону харчування L-аргініном.

L-аргінін – активний інгредієнт дієтичної добавки Валаргін – амінокислота, яка здатна синтезуватися в організмі з інших амінокислот, але при різних захворюваннях або при дефіциті білків її синтез різко знижується. Також одним з факторів зниження синтезу L-аргініну є вік. Ця амінокислота грає важливу роль в пластичному й енергетичному обміні, регулює імунні і метаболічні процеси в організмі людини. L-аргінін є попередником для синтезу оксиду азоту (NО) – сигнальної молекули, що бере участь в регуляції ряду фізіологічних процесів, таких як розширення кровоносних судин, зниження активації та адгезії лейкоцитів і тромбоцитів до судинної стінки, призупинення формування і розвитку атеросклеротичних бляшок, передача нервових імпульсів і імунну відповідь. Здатність L-аргініну коригувати ендотеліальну дисфункцію судин обумовлює його призначення для профілактики атеросклерозу і підтримки здоров’я серця і судин.

L-аргінін має гепатопротекторні властивості, посилює знешкодження аміаку в печінці, сприяючи перетворенню аміаку в сечовину, пов’язує токсичні іони амонію, які утворюються при розпаді білків в печінці. Крім того, L-аргінін сприяє підвищенню імунітету, бере участь в сперматогенезе і покращує еректильну функцію, підвищує лібідо у чоловіків і жінок.

Виробник:

ТОВ Валартін Фарма

Місцезнаходження виробника:

Киев, ул. Котельникова, 1, оф. 96. Тел.: (044) 454-72-92

Рекомендації до застосування:

Валаргін — вільна форма L-аргініну у вигляді шипучих таблеток з приємним апельсиновим смаком. Кожна таблетка Валаргіну містить 3000 мг L-аргініну.

Валаргін застосовують як додаткове джерело L-аргініну — важливого компоненту регуляції обміну речовин та енергії, в тому числі біосинтезу білків, утворення монооксиду азоту (NO) та метаболізму сечовини з метою:

  •  нормолізації підвищеного артеріального тиску (за рахунок розширення та регуляції тонусу коронарних та периферичних судин);
  • запобігання утворенню і розвитку атеросклеротичних бляшок та нормолізації підвищеного рівня холестерину;
  • зниження ризику тромбоутворення;
  • захисту серця та судин в умовах оксидантного стресу;
  • підтримки нормального кровообігу і постачання кисню до різних органів і тканин (серцевого м’язу, головного мозку, печінки, нирок, легень, статевих залоз та інших);
  • поліпшення репродуктивної функції у чоловіків та жінок;
  • підвищення імунітету і прискорення відновних процесів в умовах інтоксикації, надмірних розумових та фізичних навантажень.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, порушення функції нирок у стадії декомпенсації, період вагітності та годування груддю. Не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного вживання. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим під час прийому їжі по 1 таблетці 1-2 рази на добу, попередньо розчинивши в склянці (200 мл) питної води кімнатної температури. Тривалість використання 8-15 днів. При необхідності курс можна повторити. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° C.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки шипучі, № 10.

 

 

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама