Валео-Дорм інструкція по застосуванню

Валео-Дорм фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Таблетки блістер, № 20
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Активні інгредієнти: мелатонін — 3 мг.

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний і крохмаль прежелатинізований, підсолоджувач ізомальт, антикомкувачі: колоїдний діоксид кремнію, стеарат магнію.

Властивості:

Валео-Дорм таблетки містять мелатонін (це агоніст МТ1— та МТ2-рецепторів), що сприяє поліпшенню сну.

Мелатонін — природний гормон людини, що виробляється шишкоподібною залозою головного мозку (епіфізом), сітківкою очей та деякими іншими тканинами здорової людини. Синтез та секреція мелатоніну посилюються під час темряви і зменшуються під впливом світла. Близько 80% мелатоніну синтезується вночі. Секреція мелатоніну починається незабаром після заходу сонця, досягає піку в середині ночі (між 2 та 4 год) і поступово зменшується в другій половині ночі. Мелатонін реалізує ефекти через специфічні мелатонінові рецептори 1-го та 2-го типу (відповідно МТ1 та МТ2).

Мелатонін регулює циркадні ритми (ритм сон/пробудження, активність/відпочинок), впливає на регуляцію температури тіла, пульсу, функції печінки, нирок, а також деякі ендокринні ритми. Додаткове вживання мелатоніну сприяє збільшенню тривалості сну, покращенню його якості, зменшенню часу, потрібного людині для засинання, та балансуванню (перезавантаженню) циркадних ритмів сон/пробудження та інших, у тому числі у зв’язку зі зміною часових поясів. Мелатонін впливає на регуляцію витрат енергії, зміну маси тіла та функціонування імунної системи. Дослідження продемонстрували зв’язок концентрації мелатоніну із зниженням настрою людини, сезонною зимовою депресією та тривожністю.

Серед іншого, мелатонін впливає на регуляцію витрат енергії та зміну маси тіла, відома його взаємодія із МТ2-рецепторами жирової тканини та здатність протидіяти збільшенню маси тіла, що пов’язане з віком людини; мелатонін має прямий імуномоделювальний ефект і стимулює продукцію деяких імуноактивних сполук (цитокінів та інтерлейкінів) організму людини; мелатонін проявляє антиоксидантні властивості та здатен активно поглинати вільні радикали. Мелатонін всмоктується у шлунково-кишковому тракті не повністю (за різними даними, не більше ніж 37%), тому ізомальт, що міститься у таблетках, спеціально підібраний для кращого вивільнення мелатоніну.

Ефект від вживання мелатоніну можна відчути вже при вживанні 1 мг перед сном. Також корисний ефект спостерігається, якщо використовувати мінімальну дозу мелатоніну (0,5 мг) перед сном у перший день подорожі та наступні кілька днів після прибуття в пункт призначення.

Виробник:

Полісано Фармасьютікалс С.А., Румунія

Місцезнаходження виробника:

ТОВ «Крео Фарм Промоушн» (Creo Pharm Promotion LLC) 01054, Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2Б

Рекомендації до застосування:

Валео-Дорм таблетки можуть бути рекомендовані лікарем у якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активної речовини мелатоніну для сприяння скороченню часу, необхідного для засинання, покращання якості сну, перезавантаження циркадного ритму людини (полегшення синдромів зміни часових поясів, у тому числі розладів сну). Сприяє поліпшенню сну. Агоніст МТ1— та МТ2-рецепторів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не рекомендовано вживати продукт у період вагітності та годування груддю, хворим на цукровий діабет.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим — по 1 таблетці на добу, перед сном. Таблетки слід запивати достатньою кількістю води. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці при температурі до 25 °C в сухому та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

10 таблеток в блістері; 2 або 3 блістера в картонній коробці.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама