Молоді люди все частіше віддають перевагу тверезому способу життя: опитування

Молоді люди все частіше віддають перевагу тверезому способу життя: опитування

Як відомо, вживання алкоголю навіть у малих дозах негативно впливає на здоров’я людини. Крім того, воно може вплинути на фізичну форму та погіршити спортивні результати. Також така згубна звичка відбивається не тільки на самопочутті, а й на стані гаманця, тому багато хто намагається відмовитися від неї.

Вчені з університетів Кента та Лідса (Великобританія) опитали близько 520 британців віком від 18 до 25 років, які вважали себе помірно питущими або непитущими. Як виявилося, люди, які народилися у 90-х роках, все більше відмовляються від алкоголю, бо турбуються про своє майбутнє.

Сім із 10 опитаних сказали, що алкоголю віддають перевагу хобі. До 70% респондентів сказали, що хочуть досягти успіхів у навчанні та здобути хорошу роботу. Це змушує їх обмежити відвідування вечірок. Деякі британці також серед причин скорочення випивки назвали ціни, що ростуть на спиртне. А понад 25% заявили, що вважають себе непитущими. 

Дослідники вважають, що молоді люди, мабуть, «пам’ятають про ризик та невизначеність, пов’язані з надмірним споживанням алкоголю». До того ж багато хто з них змушений оплачувати свою освіту, винаймати житло або відчуває труднощі при працевлаштуванні.

Тенденція зменшення споживання алкоголю серед молоді може бути пов’язана зі зміною способу життя, збільшенням інтересу до здорового способу життя, а також соціальними рухами, спрямованими на скорочення вживання алкоголю.

Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама