Стало відомо, скільки має тривати хороший секс

Стало відомо, скільки має тривати хороший секс

Дослідження показують, що середня тривалість статевого акту, включаючи попередні ласки, може змінюватись від декількох хвилин до більш тривалого часу.

Вчені Університету Кентуккі (США) опитали 14 400 чоловіків і жінок, які мали стосунки з партнером, щодо їхніх бажань та сексуальної поведінки. У середньому, за оцінками респондентів, їх статевий акт тривав 10 хвилин.

Ці дані вивчили вчені Інституту чоловічого здоров’я у Гамбурзі (Німеччина) та зіставили їх із записом реального часу. Як виявилось, відчуття не збіглися з часом занять коханням. У середньому статевий акт тривав 5 хвилин. При цьому і чоловіки, і жінки хотіли, щоби він тривав від 7 до 13 хвилин.

Також фахівці підтвердили, що уявлення про тривалість сексу залежить від того, чи жінка отримує від нього задоволення. На думку керівника дослідження Крістена Марка, жінкам потрібно трохи більше часу, ніж чоловікам для отримання оргазму. І не факт, що від 7 до 13 хвилин сексу для цього достатньо.

Вчені підкреслюють, що немає певного часу, який вважається нормою щодо статевого акта. Кожна пара є унікальною. Сексуальне життя має відповідати потребам та очікуванням партнерів. Для цього важливо відкрито обговорювати свої побажання. Це допоможе створити відповідну атмосферу та зміцнити відносини між партнерами.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама