Вчені пояснили, у яких випадках алкоголь викликає агресію

Вчені пояснили, у яких випадках алкоголь викликає агресію

Фахівці Університету Пало-Альто (США) проаналізували 17 досліджень за участю добровольців віком до 25 років. Вони виявили, що люди, які вживають алкоголь, змішаний з енергетичним напоєм, частіше за інших ставали фізично та сексуально агресивними.

Дані різних досліджень показали, що люди, які пили алкоголь, змішаний з енергетичними напоями, у шість разів частіше вступали у бійки, ніж ті, хто цього не робив. Два австралійські дослідження також показали, що близько 9% людей, які змішували алкоголь та енергетичні напої, брали участь у фізичних боях на 3,5% частіше за тих, хто пив лише алкоголь. Дослідження американських учених підтвердили, що люди, які вживали алкоголь та енергетичні напої, вдвічі частіше виявляли буйний характер.

— Додавання енергетичного напою маскує седативні ефекти, що виникають при помірному та високому рівнях інтоксикації. Це називається «безсонним пияцтвом»,  — пояснила співавтор дослідження, професор Емі Хаас.

Така сильна комбінація змушує людей руйнувати всі психологічні бар’єри. Енергетичний напій усуває додаткові заспокійливі алкогольні ефекти. Дослідження показали, що хоча люди, які вживають енергетичні напої, частіше здійснюють насильницькі дії, вони виявляють таку ж агресію, коли п’ють один алкоголь. Іншими словами, люди, які замовляють енергетичні напої та спиртові суміші, більш схильні до насильства. Не сам напій спричиняє агресію.

— Заборона сумішей у місцях проведення заходів може знизити рівень насильства, — зазначила Хаас, повідомляє Radio ZET.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама