Андріол інструкція по застосуванню

Андріол фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Андріол капсули по 40 мг №30 у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ П.01.02/04171 від 22.01.2007. Наказ № 18 від 22.01.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить тестостерону ундеканоату 40 мг, еквівалентного 25,3 мг тестостерону;допоміжні речовини: лаурат пропіленгліколю, тригліцериди середнього ланцюга, лецитин, олія рицинова, гліцерол, желатин, барвник жовтий сонячний захід (E110, FD&C Yellow №6).

Основні фізико-хімічні властивості:

м’які, овальні (№6), блискучі, прозорі капсули оранжевого кольору з написом ORG DV3 білого кольору, що містять прозору маслянисту рідину жовтого кольору;

Виробник:

Н.В. Органон для "Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ", Нідерланди/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Гормони та їх аналоги. Андрогени.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Тестостерон, основний андрогенний гормон, необхідний для нормального розвитку чоловічих статевих органів і вторинних статевих ознак, для підтримання нормальної функції яєчок, передміхурової залози і сім’яних пухирців, підтримання лібідо і потенції. Андріол ТКÔ постачає фізіологічну кількість тестостерону у кровообіг після перорального застосування у чоловіків з гіпогонадизмом. Крім того, застосування препарату веде до клінічно значимого збільшення концентрації у плазмі дигідротестостерону та естрадіолу, а також до зменшення глобуліну, що зв’язує статеві гормони (ГЗСГ). Лікування препаратом чоловіків з первинним (гіпергонадотропним) гіпогонадизмом веде до нормалізації рівнів гонадотропіну.Андрогени відповідають за загальну дію на анаболізм білка; розвиток скелетних м’язів та розподіл жиру на тілі. Крім того, може виникнути затримка рідин та солей. Андрогени також відповідають за закінчення лінійного росту та стимулюють виробництво червоних кров’яних тілець, збільшуючи виробництво еритропоетину. Дія тестостерону на деякі цільові органи підвищується після периферичного перетворення тестостерону на естрадіол, який потім зв’язується з рецепторами естрадіолу у ядрі цільової клітини. Цей процес відбувається серед іншого у гіпофізі, жировій тканині, головному мозку, остеоцитах та гранулоцитах яєчок.Застосування екзогенних андрогенів, залежно від дози, затримує вивільнення ендогенного тестостерону. При застосуванні великих доз екзогенних андрогенів може пригнічуватися сперматогенез. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо значна частина тестостерону ундеканоату разом з ліпофільним розчинником всмоктується в тонкому кишечнику і потрапляє в лімфатичну систему, минаючи у такий спосіб первинне проходження через печінку. При абсорбції тестостерону ундеканоат частково відновлюється з утворенням дигідротестостерону ундеканоату. З лімфатичної системи він надходить у плазму. У плазмі і тканинах внаслідок гідролізу тестостерону ундеканоату і дигідротестостерону ундеканоату вивільняються натуральні чоловічі статеві гормони тестостерон і дигідротестостерон.Одноразовий прийом 80 - 160 мг препарату Андріол ТКÔ призводить до клінічно значимого збільшення загальної плазмової концентрації тестостерону, максимальна концентрація Сmax становить приблизно 40 нмоль/л і досягається через 4 - 5 год після прийому. Підвищена концентрація тестостерону зберігається щонайменше протягом 8 - 12 год.Виводиться, головним чином, з сечею у вигляді кон’югатів (етіохоланолон і андростерон).

Показання до застосування:

Первинний та вторинний дефіцит тестостерону у чоловіків.

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату; верифікована або підозрювана карцинома передміхурової залози або грудної залози.

Особливості застосування:

У хлопчиків у препубертатному періоді андрогени повинні застосовуватися з обережністю, щоб уникнути передчасного закриття епіфізів і прискореного статевого дозрівання. Необхідно регулярно спостерігати за розвитком скелета.За пацієнтами з латентною або вираженою серцевою недостатністю, порушенням функції нирок, артеріальною гіпертензією, епілепсією чи мігренню (на даний час або в анамнезі) потрібен постійний нагляд, оскільки іноді можливе погіршення стану або повторні прояви цих захворювань.Андрогени слід призначати з обережністю чоловікам з наявною доброякісною гіпертрофією передміхурової залози.При появі побічних реакцій, пов’язаних із застосуванням андрогенів, лікування Андріолом ТКÔ слід припинити, а після зникнення симптомів – поновити при застосуванні меншої дози.Застосування стероїдів може впливати на результати деяких лабораторних аналізів.

Спосіб застосування та дози:

Дозу підбирають індивідуально залежно від клінічного ефекту.Як правило, початкова доза становить 120 - 160 мг на добу протягом 2 - 3 тижнів, з наступним призначенням підтримуючої дози – 40 - 120 мг на добу.Препарат слід приймати під час їжі, та ковтати, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. Бажано приймати половину дози вранці, а другу – ввечері. Якщо приймається непарна кількість капсул, то більшу частину дози слід приймати вранці.

Передозування:

Гостра токсичність тестостерону ундеканоату при пероральному застосуванні дуже низька. Високі дози Андріолу ТКтм можуть спричинити реакції з боку шлунково-кишкового тракту через наявність жирного розчинника, який міститься у капсулі. Лікування передозування може включати промивання шлунка та проведення підтримуючої терапії.

Побічні дії:

Під час терапії андрогенами можуть з’явитися такі побічні ефекти:у хлопчиків в препубертатному періоді: передчасне статеве дозрівання, передчасне закриття зон зростання кісток (епіфізів), підвищена частота ерекцій і збільшення розмірів статевого органа;у чоловіків: пріапізм; підвищене статеве збудження; олігоспермія; зниження об’єму еякулята;у всіх пацієнтів: затримка натрію і води.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні з індукторами ферментів мікросомального окислення (барбітурати, рифампіцин) можливе зниження ефективності препарату. У такому разі може знадобитися змінити дозу Андріолу ТКÔ.Для досягнення адекватного рівня тестостерону у плазмі крові Андріол ТКтм необхідно приймати під час їжі.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 8 - 30оС. Не заморожувати. Термін придатності – 3 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері, кожний блістер у саше; по 3, по 6 або по 12 саше в картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: testosterone; 17-бета-ундеканоїл-оксіандрост-4-ен-3-он;Форма випускуКапсули АдресаKloosterstraat 6, 5349 AB Оss, the Netherlands. Клоостерштраат 6, 5349 АВ Осс, Нідерланди.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G03BA03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Андріол
Виробник:Н.В. Органон для "Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ", Нідерланди/Швейцарія
Форма випуску: По 10 капсул у блістері, кожний блістер у саше; по 3, по 6 або по 12 саше в картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ П.01.02/04171 від 22.01.2007. Наказ № 18 від 22.01.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Testosterone
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить тестостерону ундеканоату 40 мг, еквівалентного 25,3 мг тестостерону;допоміжні речовини: лаурат пропіленгліколю, тригліцериди середнього ланцюга, лецитин, олія рицинова, гліцерол, желатин, барвник жовтий сонячний захід (E110, FD&C Yellow №6).

Фармакотерапевтична група:Гормони та їх аналоги. Андрогени.
Код АТС:G03BA03 - Тестостерон
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Дієтологи пояснили, які сорти сирів слід включати до раціону хворим на гіпертонію
Сири, які виробляють із сироватки, більш ніжні та ...
Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне ...
Реклама