Аскорбінова Кислота З Глюкозою інструкція по застосуванню

Аскорбінова Кислота З Глюкозою фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Аскорбінова Кислота З Глюкозою таблетки №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3539/01/01 від 28.07.2005. Наказ № 381 від 28.07.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 07.10.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить аскорбінової кислоти – 100 мг; глюкози моногідрату – 877 мг;допоміжні речовини: тальк, кислота стеаринова або кальцію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки білого кольору, круглої форми з плоскою поверхнею, зі скошеними краями (з фаскою) і рискою;

Виробник:

Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати аскорбінової кислоти (вітаміну С).

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Аскорбінова кислота (вітамін С) – належить до групи водорозчинних вітамінів, не синтезується в організмі людини і її нестача призводить до розвитку гіповітамінозу або авітамінозу.Основні ефекти аскорбінової кислоти зумовлені її участю в регуляції окисно-відновних процесів. Активує діяльність залоз внутрішньої секреції, бере участь у регуляції обміну вуглеводів, процесів згортання крові; сприяє процесу регенерації тканин, перетворенню кальцидіолу у кальцитриол (активну форму вітаміну D); сприяє синтезу колагену, проколагену, нормалізації проникності капілярів, синтезу карнітину, нейропептидів, гіалуронової кислоти, норадреналіну, стероїдних гормонів, інтерферону, лізоциму, імуноглобулінів та ферментів монооксигеназної системи (цитохромів Р-450 та ін.); зберігає в активному редукованому стані деякі моно- та діоксигенази, за рахунок чого посилює активність детоксикаційних систем; є кофактором ферменту холестерин-7-a-гідроксилази, необхідного для реакції розщеплення холестерину. Крім того, аскорбінова кислота полегшує засвоєння заліза із травного тракту, а також його транспортування та включення до гему. Виявляючи стимулюючий вплив на організм загалом, аскорбінова кислота підвищує його адаптаційні можливості, резистентність до інфекцій. Має антиоксидантні властивості.Глюкоза бере участь у вуглеводному та енергетичному обмінах, покращує детоксикаційний потенціал організму, оптимізуючи, у такий спосіб, ряд його функцій.Фармакокінетика. Аскорбінова кислота швидко всмоктується, переважно в дванадцятипалій та порожній кишках. Вже через 30 хвилин після прийому вміст аскорбінової кислоти у крові помітно збільшується, починається її поглинання тканинами організму. При цьому вона спочатку перетворюється в дегідроаскорбінову кислоту, яка без енергетичних витрат проникає крізь клітинні мембрани та швидко відновлюється в клітині. В тканинах аскорбінова кислота практично повністю міститься всередині клітин, визначається у трьох формах – аскорбінової, дегідроаскорбінової кислот та аскорбігену (зв’язаної аскорбінової кислоти). Розподіл аскорбінової кислоти між органами нерівномірний: її багато в залозах внутрішньої секреції (особливо в наднирникових залозах), менше в головному мозку, нирках, печінці, серці та скелетних м’язах.Аскорбінова кислота частково метаболізується і виділяється нирками до 90% у формі оксалату, частково у вільній формі.Глюкоза легко всмоктується, основними шляхами її метаболізму є гліколіз та аеробне окислення до вуглекислого газу та води, внаслідок чого утворюється АТФ та інші макроергічні сполуки.

Показання до застосування:

Гіпо- та авітаміноз вітаміну С; кровотечі (маткові, легеневі, носові); геморагічний діатез; кровотечі при променевій хворобі; різноманітні інтоксикації та інфекційні захворювання; захворювання печінки; хвороба Аддісона; передозування антикоагулянтів; рани, що погано загоюються; виразки та переломи кісток; дистрофії. Препарат також використовують для посилення фізичної та розумової працездатності, для забезпечення підвищеної потреби організму в аскорбіновій кислоті у період росту, періоди вагітності та лактації, у період реконвалесценції після тривалих захворювань, при підвищеному ризику розвитку інфекційних захворювань, особливо у зимовий період.

Протипоказання:

Препарат протипоказаний у випадку алергії до його компонентів. Не слід призначати великі дози препарату при підвищеному згортанні крові, тромбофлебітах, схильності до тромбозів.

Особливості застосування:

З обережністю необхідно призначати при діабеті та хворобах нирок. Лікування у великих дозах не проводять у хворих зі схильністю до рецидивуючої сечокам’яної хвороби. При застосуванні препарату у великих дозах необхідний контроль за функцією нирок та артеріальним тиском (внаслідок стимуляції аскорбіновою кислотою утворення кортикостероїдів), а також за функцією підшлункової залози (внаслідок пригнічення інсулярного апарату).Паління та вживання алкоголю прискорює перетворення аскорбінової кислоти у неактивні метаболіти.Абсорбція препарату зменшується при вживанні свіжих фруктових та овочевих соків, лужного пиття.При захворюваннях, що супроводжуються гарячкою, аскорбінова кислота дає змогу задовольнити підвищені потреби організму у вітаміні С.Препарат може змінювати результати різних лабораторних тестів (вміст у крові глюкози, білірубіну, активності трансаміназ, лактатдегідрогенази).Немає посилань на те, що препарат може негативно впливати на водіїв та людей, що працюють з технікою.

Спосіб застосування та дози:

З метою профілактики Аскорбінову кислоту з глюкозою призначають дорослим по 100 мг на добу. У період вагітності, у післяродовий період та при низькому вмісті вітаміну С у грудному молоці – по 300 мг на добу протягом 10 – 15 днів, після чого профілактично по 100 мг на добу протягом усього періоду лактації.Лікувальні дози для дорослих при прийомі внутрішньо становлять по 100 мг 3 – 5 разів на добу. Термін лікування залежить від характеру та перебігу захворювання, у кожному випадку встановлюється індивідуально. В середньому становить 2 тижні.Дітям, починаючи з 3-х років, профілактично призначають по 50 мг 1 раз на добу. Для лікування недостатності аскорбінової кислоти призначають у дозі по 50 мг 2-3 рази на добу. Тривалість лікування визначається індивідуально, в середньому становить 2 тижні.

Передозування:

Гостре передозування Аскорбінової кислоти з глюкозою може проявлятись нудотою, блюванням, спазмами кишечнику та діареєю. Можливі алергічні реакції, порушення функції нирок, підвищення артеріального тиску, підвищення збудливості центральної нервової системи, порушення сну.Лікування – симптоматичне.

Побічні дії:

Аскорбінова кислота з глюкозою зазвичай переноситься добре. Однак можливі алергічні реакції, а при тривалому застосуванні у великих дозах можливий негативний вплив на травний тракт (печія, діарея) та сечовидільну систему (утворення сечових, цистинових та оксалатних конкрементів), головний біль. Іноді можливі тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, тромбоутворення, еритропенія, нейтрофільоз, лейкоцитоз, мікроангіопатія, збудження, порушення сну.

Лікарська взаємодія:

Препарат підвищує всмоктування пеніциліну та заліза, послаблює дію гепарину, непрямих антикоагулянтів, збільшує ризик кристалурії при одночасному лікуванні саліцилатами.Одночасний прийом аскорбінової кислоти та дефероксаміну посилює виведення заліза з сечею. Зменшує ефект антикоагулянтів типу кумарину.При одночасному застосуванні з пероральними контрацептивами всмоктування аскорбінової кислоти зменшується.Великі дози препарату знижують ефективність трициклічних антидепресантів.

Термін придатності:

В сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Термін придатності – 1 рік.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках. По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках, по 5 упаковок у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.АдресаУкраїна, 03134, м. Київ, вул. Миру, 17.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11GA01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Аскорбінова Кислота З Глюкозою
Виробник:Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ
Форма випуску: По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках. По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках, по 5 упаковок у пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3539/01/01 від 28.07.2005. Наказ № 381 від 28.07.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить аскорбінової кислоти – 100 мг; глюкози моногідрату – 877 мг;допоміжні речовини: тальк, кислота стеаринова або кальцію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Вітаміни. Прості препарати аскорбінової кислоти (вітаміну С).
Код АТС:A11GA01 - Кислота аскорбінова (вітамін с)
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Потріскані стопи ніг: від гіпотиреозу до раку крові
Які ще захворювання може вказувати суха шкіра п'ят...
Цей природний засіб може знизити рівень артеріального тиску до 12 мм рт. ст.
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Фі...
Реклама